Дружина Симоненка: Ми ведемо доволі аскетичне життя

28 березня 2013, 14:33

Дружина лідера Комуністичної партії Петра Симоненка, журналістка Оксана Ващенко запевняє, що вони з чоловіком ведуть доволі аскетичне життя. З розваг жінка виділяє лише театр.

Також Оксана каже, що Петро Миколайович є досить емоційною людиною, хоча ніколи не лається. Він не любить, коли дружина запізнюється та хоче, аби вона була справжньою господинею вдома.

Про успіх свого сімейного життя дружина Симоненка розповіла журналу "Публичные люди".

За словами Оксани, вони з чоловіком ніколи не мали будинку за майже два мільйони доларів, як про це пишуть у пресі, а зараз живуть у квартирі в Києві.


"Вперше про це написали чотири роки тому, коли народилася Маша. Тоді була складна ситуація, Петро Миколайович не готовий був йти жити до мене. І ми переїхали - тимчасово! - В будинок його сина. Ми там вже давно не живемо, ну три роки - так точно. У нас квартира в Києві, не приватний будинок", - каже жінка.

До того ж, Оксана зауважує, що квартиру вони не купували.

"…Живемо в орендованій. Ось ви кажете: всі намагаються виїхати за місто. Я теж хочу виїхати, у моїх батьків є будинок за містом, але поки нам зручніше возити дітей в садок, живучи в Києві. Та й ми багато працюємо", - пояснює дружина головного комуніста країни.

Ващенко, звичайно ж, заперечує чутки про будинок за 2 мільйони доларів

Щодо обов’язків у родині, то Симоненко хоче, аби жінка займалася господарством.

"Я не домогосподарка. Мені дуже складно. Ось Петро Миколайович таких правил, що жінка повинна бути господинею, але я за духом інша. Втім, це не заважає нам жити разом. І добре жити", - зауважує Ващенко.

Діти Петра Миколайовича і Оксани ходять у звичайний дитсадок.

"Там є платні заняття: англійська, хореографія. Але вони маленькі - одній чотири роки, другому немає ще трьох, їх все одно треба відвозити в сад", - каже жінка.

Оксана також зазначає, що чоловік сам за собою доглядає.

"У нас кожен сам за собою доглядає. Петро Миколайович сам прасує сорочки, костюми. Колись я спробувала і зрозуміла, що роблю не так, як йому цього хочеться, тому він робить сам", - ділиться Ващенко та додає, що із задоволенням готує для родини.

"Просту їжу, без фанатизму. Повноцінно сніданок, обід і вечерю на вихідні", - каже вона.

Симоненко хоче, щоб жінка займалася будинком

У когось, може, виникло враження, що подружжя Симоненко-Ващенко часто відвідують світські заходи. Однак Оксана каже, що це зовсім не так.

"На "95-му кварталі" ми були максимум тричі. Буваємо в театрі. Переважно ходимо на антрепризи - на Безрукова, Хабенського, Театр "Ленком". Театр мені дуже близький. Я хотіла колись вступати до інституту імені Карпенка-Карого", - ділиться журналістка.

"І коли їздила в Москву з Петром Миколайовичем, ми ходили в "Ленком" на "Юнону і Авось". Петро Миколайович - дуже емоційна людина. Його вразила акторська гра і постановка… З дітьми ходимо в цирк і наш ТЮГ на Липській", - додає Оксана.

А взагалі Ващенко зазначає, що вони з Симоненком ведуть аскетичне життя.

"Ми ведемо досить аскетичний спосіб життя, оскільки робота займає багато часу. Вдома Петро Миколайович буває дуже рідко. Максимально намагається приділяти час дітям", - запевняє жінка комуніста.

Що ж до подруг, то з ними Ващенко бачиться нечасто, бо чоловікові це не дуже подобається, особливо, якщо це відбувається на вихідних.

"Як чоловік, він не любить, щоб я зустрічалася десь з дівчатами. Це не ревнощі - інше. Він просто не хоче, коли він вдома в суботу або неділю, щоб я кудись їхала. Я можу і зараз зустрітися з кимось, випити кави. Але в суботу або неділю він хоче, щоб ми були разом. І це нормально для людини, яка має сім'ю, маленьких дітей", - виправдовує Симоненка дружина.

Петро Миколайович з Оксаною - затяті театрали

Також Ващенко запевняє, що чоловік ніколи не лається.

"Він просто замовкає, обмірковує, а потім каже: "Ксюша, ось тут ти була не права". Він не любить, коли я запізнююся. Я не пунктуальна. Він же пунктуальний до мозку кісток. Коли ми їдемо кудись і я довго збираюся - ось це єдине, через що у нас бувають сутички", - зазначає Оксана.

Також жінка каже, що Симоненко може і міцне слівце вставити, щоправда, нібито лише на роботі, у чоловічих розмовах.

З розповідей Ващенко можна подумати, що Симоненко ледь не ідеальний чоловік і батько.

"Він дарує нам з Машею квіти. І не тому, що якийсь особливий день, а може їхати, і ось у нього таке настрій, він виходить, йде в підземку і купує квіти. І робить це сам, тому що я колись відчула, що не він купував квіти, а його водій... І я сказала: "Якщо не можеш сам купити, краще не купуй". Він якось зам'яв цю тему, і ось вже чотири роки купує сам", - ділиться Оксана.

Що ж до більш серйозних подарунків, то Симоненко віддає перевагу сучасним гаджетам.

"Може подарувати айфон, айпад, я можу сказати, що хочу", - ділиться жінка.

Ващенко може замовляти Симоненку подарунки або отримувати від нього сучасні дівайси

Але про найдорожчий подарунок від чоловіка Оксана не стала розповідати.

"Це був подарунок особистого характеру, не публічного, не для преси ... Сюрприз, пов'язаний з поїздкою", - лише сказала вона.

Також Ващенко зауважує, що Симоненко любить красивих жінок.

"Йому подобаються блондинки, не брюнетки це я точно знаю. Подобаються красиві жінки, але щоб він сказав: "Ксюха, зверни увагу, яка красива жінка" - ні, такого ніколи не говорив", - зізнається Оксана.

Ващенко не приховує, що зовнішність 60-річного чоловіка їй подобається, особливо на чорно-білих фото.

"У нього є такі фотографії чорно-білі, років десять тому зняті... Є вдалі фото, коли спійманий погляд, емоції, думка. Знаєте, у нього є погляд такий, знизу з прищуром, ось цей кураж - це все! І говорити: блондин-брюнет - дуже дрібно порівняно з цим", - зазначає дружина Симоненка.

На запитання про секс у їхньому шлюбі Оксана відповідає розмито:

"Усе має бути в гармонії, і в цьому відношенні теж. Якщо пара щаслива, це означає, що у них у стосунках все гармонійно".

Мабуть, саме цей погляд Оксана мала на увазі...

І ось Ващенко вважає, що їхня родина, порівняно з іншими, дуже гармонійна і щаслива.

"Всі, хто одружилися чотири роки тому, вже розлучилися: син Ющенка розлучився, у шлюбі Семенюк якась тріщина, син президента Віктор живе в Києві, а його дружина в Донецьку. Мені дуже шкода, що так відбувається, але все це і тоді виглядало не по-справжньому. І коли в цій "топці" бачиш себе - розумієш, що у нас все в повному порядку", - запевняє Оксана.

"Ми з Петром Миколайовичем говоримо на різні теми - журналістики, політики... Багато в чому завдяки йому я вчуся, зростаю в професійному плані, зростаю над собою. Він пишається цим, і мене радує, що він цим пишається", - додає Ващенко.

Ну і на запитання про те, що робить їхню родину щасливою, Оксана каже: "Довіра, повага і любов".

Нагадаємо, у 2009-му році Ващенко теж давала інтерв'ю, у якому розповідала про гардероб чоловіка та його любов до батьків.

Фото "Публичные люди", "Дуся", "Медіаняня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів