Дружина Симоненка контролює його гардероб і мріє про лижі

29 грудня 2009, 13:03

Дружина головного комуніста Петра Симоненка Оксана Ващенко зізналася, що її парафія - це гардероб чоловіка.

Кохана жінка лідера Комуністичної партії запевняє, що її чоловік може сам собі картоплі насмажити, а різниці у віці з чоловіком вона все ще не помічає.

"Відразу скажу, що різниці цієї я не відчуваю. Можливо тому, що зі мною з дитинства ніколи не сюсюкали, виховували як дорослу людину. Тому в мене немає жодних "дочірніх" комплексів, бажання, щоб мною опікувалися, носилися зі мною", - заявила журналістка Оксана Ващенко в інтерв‘ю журналу "Публичные люди".

"Мені не потрібна нянька. Я сама вирішую свої справи, їжджу за кермом і займаюся професійною діяльністю. Тому наш шлюб - це шлюб друзів і люблячих людей", - гордо додала вона.


Тим більше, різницю у віці в кілька десятків років, певно, згладжує почуття гумору комуніста. Адже депутат, за словами його нової дружини, людина з гумором:

"О, так! Він обожнює посміятися, посидіти з друзями. Правда, не дуже любить компанії, куди приходять люди, щоб "зустрітися із Симоненком і перетерти".

Уся така самостійна дружина Симоненка

Коли ж Оксану спитали, чи могла б вона розповісти про недоліки Симоненка, жінка засміялася і відстрілялася так:

"Знаєте, Петро Миколайович - масштабна людина. Тому про його недоліки говорити непросто. Дуже хлібосольний, ґрунтовний навіть у побутових дрібничках. Це у нього від мами. Вона у нього була відмінною господинею".

"Взагалі, він обожнює своїх батьків, сестру. Усі вони - дуже м'які люди, і Петро Миколайович не виняток. Можливо, тут криється одне з його достоїнств-недоліків. При всій його зовнішній суворості в житті йому важко скривдити людину, навіть якщо людина на це заслуговує", - додала вона.

Також, як запевнила білявка, її новоспечений офіційний чоловік на відмінно сприймає її друзів і подруг.

"Він взагалі дуже товариський і природний. От лише вчора подруга зателефонувала і сказала: "Нарешті я познайомилася з твоїм чоловіком! Летіла з ним в одному літаку. Підійшла і сказала: "Я - подруга вашої Ксюші!" Він так зрадів", - переказує Ващенко.

Комуніст із задоволенням знайомиться з подружками своєї жінки

Також, як поділилася блондинка, вона не вважає, що Симоненко був би у захваті, якби вона почала давати активні ради як іміджмейкер, райтер або піарщик.

"Звісно, я можу висловити свою думку з того чи іншого питання, але м'яко і дуже коректно. Більш сміливо я даю поради, коли ми купуємо одяг: краватки, сорочки, костюми - це моя парафія", - зізналася вона.

"Три-чотири роки тому у чоловіка з'явилося бажання виглядати сучасно і стильно. Мене це тішить, тому що для сучасного політика це абсолютно необхідно", - додала жінка.

Як здається Ващенко, раніше її комуністу "просто, як багатьом чоловікам, не приходило в голову задуматися на цю тему": "Нещодавно побачила його старі фотографії - не впізнала!"

Водночас зовнішньому вигляду своєї дружини Симоненко, здається, приділяє менше уваги.

"Як усі чоловіки. Іноді робить несподівані компліменти. Іноді доводиться натякати: "Як тобі моя сукня?" - сміється Оксана.

"От що з людями робить любов", або Робота Ващенко-іміджмейкера

Симоненко у неї - чоловік хазяйновитий: "(Сміх) О так, не пропаде!.. Він, до речі, зовсім не цурається хатньої роботи: може спокійно вимити посуд або посмажити картоплю".

"Зараз ми так будуємо графік, щоб у чоловіка була можливість у вихідні пограти з дочкою - вдома, на природі", - розповіла вона окрім того.

А ще Симоненко і Ващенко, як розповіла жінка, часто розмовляють про майбутнє дочки: "Однозначно можу сказати, що вчитися вона буде в Україні, тому що у підлітковому віці діти повинні мужніти у рідному домі, сповненому тепла, а не по закордонних коледжах, де їм толком і поговорити немає з ким. Це велика травма для підлітків".

Також жінка розповіла, як відпочиває її новоспечена сім‘я.

"Цього літа ми були у Криму, у санаторії Верховної Ради. Звісно, нуднувато. А головне - ті самі люди. Натомість взимку плануємо поїхати у гори на лижі! Батьки подарували мені лижі, і я мрію нарешті навчитися кататися!" - зізналася Ващенко.

На ковзанах вони вже стояли, лишилося стати на лижі...

От тільки чи катається на лижах її чоловік, Оксана достеменно не знає: "Каже, що так, але я поки не бачила. Зате ми з ним каталися на ковзанах на ковзанці на Червоній площі. Після вистави у Ленкомі йшов тихий сніг, був вечір - це було дуже гарно і романтично".

За словами Ващенко, її чоловік - ледь не колекціонер пір‘яних ручок.

"Петро Миколайович обожнює пір'яні ручки - скуповує їх десятками, привозить з різних поїздок. Я йому нещодавно подарувала дуже гарну ручку. Для мене ж найкращий подарунок - новий ноутбук або IT. Люблю техніку й усе, що з нею пов'язане", - сказала хватка білявка.

І плани на Новий рік у комуністичної сім‘ї вже є. "Це ж сімейне свято! Ми хочемо раніше купити і прикрасити ялинку, запросити близьких, рідних, друзів. Я дуже люблю зимові свята", - охоче сказала Ващенко.

Фото "Публичные люди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів