Марченко про Медведчука: Він геніальний державний діяч

Понеділок, 29 квітня 2013, 14:17

Днями телеведуча Оксана Марченко відсвяткувала свій ювілей – 40 років. Вона не влаштовувала гучних вечірок зі світськими персонами, а віддала перевагу вечері у сімейному колі.

Напередодні дня народження "Найкрасивіша жінка 2011-го року" розповіла про те, як доглядає за собою, про стосунки з чоловіком та дітьми і про свої глибокі декольте на прямих ефірах.

В інтерв’ю газеті "Факты" Оксана зізналася, що не бачить причин приховувати свій вік.

"Я сприймаю цю дату як абсолютно новий період у своєму житті. Все, що зроблю після сорока, не могла б здійснити раніше. Змінюється внутрішній світ, життєві орієнтири, ти стаєш більш досвідченою людиною", - зауважила Марченко.

Оксана не бачить сенсу у тому, щоб приховувати свій вік 

Як відомо, телеведучу часто критикують за надмірно глибокі декольте та, м'яко кажучи, дивні вбрання. Але вона не переймається з цього приводу.

"Іноді читаю критику, де написано, що я маю переглянути своє ставлення до того, як одягаюся, чи відповідає це моєму віку та статусу. Мій одяг у звичайному житті, втім, як і на сцені, не вульгарний і не зухвалий. Хоча сцена і передбачає яскравість", - сказала Марченко.

Також в інтерв’ю "Комсомольській правді в Україні" Оксана розповіла, що її чоловік Віктор Медведчук теж бере участь у виборі вбрання для прямих ефірів.

"Я намагаюся з ним це обговорювати. Іноді він говорить просто: я хочу, щоб ти мене здивувала. А бували такі сезони, коли ми записували всі варіанти, ідеї, і я показувала йому цілий диск і питала його думку. Щось йому подобалося, щось він відкидав, щось ми переробляли. Мені важливо його думка", - поділилася ведуча.

Медведчук бере участь у виборі сценічного вбрання своєї дружини. До речі, якось Медведчук у соцмережі заступився за Марченко, коли її вбрання вкотре критикували. 

Оксана також зауважила, що на екрані вона виглядає пишнішою, ніж є у житті.

"Люди, які ніколи не бачили мене в реальному житті, вважають, що я величезна тітонька з неймовірним бюстом і широкими стегнами. Коли вони зустрічають мене, то буквально втрачають дар мови. Я вже перестала на це реагувати", - зізналася Марченко.

Оксана, як і Віктор, активно займається спортом та не сидить на дієті.

"Ніколи не зменшувала фізичні навантаження. Займаюся з тренером, бігаю, плаваю і просто ходжу. Особливих дієт не дотримуюся. Якщо немає посту, їм в принципі все, обмежую лише кількість їжі. Влітку можу за раз з'їсти кавун. Розрізаю його навпіл і, як у дитинстві, вибираю м'якоть ложечкою. Кавуни - моя слабкість", - розповіла Марченко.

Оксана постійно займається спортом та обожнює кавуни 

Щодо всіляких сучасних засобів для догляду за шкірою, то телеведуча ними користується, але не фанатично.

"Звичайно, я стежу за новинками. Але моя шкіра потребує більш ретельного догляду, ніж у жінок, які не користуються таким складним гримом, як я. Тому у мене є багато масок на основі різних глин, грязі, які дуже добре очищають шкіру. Адже в дні зйомок мені доводиться носити макіяж з ранку до ночі - 10-15 годин", - зауважила Оксана.

Марченко робить акцент на засобах для очищення шкіри 

Нагадаємо, не так давно чоловік Марченко, політик Віктор Медведчук казав, що приготує на ювілей дружини якийсь сюрприз. Поки що невідомо, що саме зробив чоловік, але Оксана зізналася, що нічого особливого не просила.

"Напередодні сказала Віктору, що він так багато робить мені подарунків протягом року, що в цей день радітиму будь-якому знаку уваги, навіть букету квітів. Це правда, Віктор мене балує, у нього є така слабкість. Звичайно, букетом він не обмежиться і напевно готує приємний сюрприз", - розповіла Оксана.

Цікаво, що саме подарував Медведчук своїй Оксані... 

Вона також додала, що сприймає матеріальні цінності лише як зручність і комфорт.

"У якийсь період життя у мене з'явилося відчуття того, наскільки все навколо швидкоплинне і мінливе. Я давно ні за що не тримаюся. Транспорт сприймаю лише як засіб пересування, а бадинок - як місце тимчасового прихистку. Зручність і комфорт допомагають мені робити добре свою роботу, не більше того. Є речі, які набагато важливіше, їх не купиш за гроші", - підкреслила Марченко.

"Я дуже дорожу нашими стосунками з Віктором. У нас були важкі періоди, але коли є любов, вона проходить будь-які випробування. Тому зараз філософія мого життя зводиться до миру всередині себе і моєї сім'ї", - зазначила Оксана.

На думку Марченко, справжнє кохання не має нічого спільного з пристрастю та сексуальним тяжінням 

На запитання про те, чи дає вона поради чоловікові стосовно його політичної діяльності, Марченко відповіла:

"Він настільки розумний, що я не думаю, що потребує моїх порад. Але, звичайно ж, ми обговорюємо те, що відбувається в нашій країні. Взагалі ми дві божевільні людини, які не можуть спокійно дивитися на те, як важко живуть наші люди. Це не дає нам спокою багато років", - сказала дружина одіозного політика Медведчука.

Жінка також використала можливість похвалити свого чоловіка, назвавши його геніальним.

"Віктор - дуже розумна людина і геніальний державний діяч. А я готова кричати про це. Зрозуміло, я - суб'єктивна, я - дружина. Але я і громадянин. Ми нормально живемо, ми багато працюємо, ми заробляємо, платимо податки. Наше життя влаштоване", - почала Оксана.

Марченко вважає свого чоловіка геніальним 

"Але ми щиро хочемо допомогти іншим людям жити краще. Віктор знає, як це зробити. І мова йде не про його особистий успіх як політика, мова йде про зміну системи управління країни в цілому. І я буду говорити про це стільки, скільки зможу", - закінчила свою "агітаційну" промову Марченко.

Фото з сайту Оксани Марченко та з Facebook Медведчука


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів