Мозгова: Не уявляю, як можна купити сумку за 40 тисяч

2 травня 2013, 11:02

Продюсер Альона Мозгова зазвичай рідко дає розлогі інтерв’ю, у яких розповідає про своє особисте життя, стосунки з чоловіками та погляди на вітчизняний шоу-бізнес.

Але все одно усі знають, що у неї роман з підопічним Володимиром Ткаченком та про те, що вона вщент розкритикувала російського співака Стаса Міхайлова.

Виданню "Публичные люди" Альона розповіла, чому не хоче ставати членом партії, про два своїх невдалих шлюби та про стосунки з екс-чоловіком Олександром Пономарьовим.

Зі своїм твердим та рішучим характером Мозгова могла б піти у політику, але не хоче, бо занадто імпульсивна.


"Мене дуже легко вивести з себе, у мене сильно розвинене почуття справедливості, я б там билася. А взагалі, за всім цим сумно спостерігати. Я знаю, що потрібно щось робити, природно, з багатьма персонажами, присутніми в списках різних опозиційних партій, я не згодна. Хоча розумію, що ідеальних не буває", - зазначила Альона.

Мозгова: Мене дуже легко вивести з себе

А от у шоу-бізнесі донька Миколи Мозгового почувається як риба у воді. До того ж, вона усе життя бачила приклад свого батька.

"У мене був небагатий вибір. Було б дивно, якби я, народившись в такій сім'ї, захотіла стати лікарем. Скрізь важко і потрібно чимось платити. Я навчилася ігнорувати всі коментарі і статті. Однозначно - я займаюся тим, чим хочу, тим, що вмію і люблю. І це щастя", - зізналася продюсерка.

Що ж до грошей, то вони для Альони не є першою ціллю у житті.

"З точки зору грошей я абсолютно "нематеріальна" людина, не прив'язана до цінностей, мені для життя багато не треба. У мене немає величезних амбіцій в плані заводів, пароплавів, яхт, діамантів, сумок за сорок тисяч євро. Мало того, я не розумію, як можна купити сумку за сорок тисяч євро", - зауважила Мозгова.

Альона каже, що займається тим, що любить

"Я знаю, що за ці гроші можна зробити багато корисного. І це не просто пафосні слова. Але у кожного свій шлях і вибір, і, можливо, я помиляюся. Але принаймні, моя совість перед самою собою чиста. Я сплю спокійно - і це найголовніше", - додала вона.

Мозгова знає ціну грошам, тому не витрачає занадто багато на одяг. Наприклад, на шубу вона б не витратила більше, ніж 5 тисяч доларів.

Зате продюсерка не шкодує грошей на продукти і на подарунки друзям.

Екс-дружина Пономарьова не шкодує грошей на подарунки

"Я дуже люблю готувати і люблю, коли приходять гості. Це у мене від мами з татом і бабусі з дідусем. У нас вже традиція, коли немає ніяких заходів і концертів, в суботу завжди топиться лазня і гості приїжджають", - поділилася Альона.

"Якщо у мене з'являються гроші, які я для себе називаю "зайвими" - коли раптово і багато, - я завжди роблю подарунки. Ти ж прекрасно знаєш потреби своїх друзів: комусь на щось не вистачає, хтось хоче новий iPad, iPhone, комусь просто потрібно заплатити за тренування дітей… Я ніколи не питаю, але фільтрую розмови і десь собі фіксую. І якщо з'являється можливість допомогти, допоможу без зайвих розмов", - розповіла Мозгова.

Також Альона висловила свою думку про те, чому у вітчизняному шоубізі усе відбувається так довго і врешті-решт не виходить на новий рівень.

"Сьогоднішні зірки починали в кінці 1990-х. Іра Білик, Ані Лорак, Наталя Могилевська досі сидять у тих нішах, які зайняли тоді. Відтоді не з'явилося нікого, хто міг би скласти їм конкуренцію… За винятком якихось одиничних виконавців, наприклад, Злати Огнєвіч", - сказала Мозгова.

До речі, ця сумка в руках Альони дуже схожа на вироб бренду "Hermes", а вони, як відомо, зовсім недешеві... На сайті ebay.com подібна модель коштує 20 тисяч доларів

"У нас, по суті, все розвалилося, ми все зруйнували, притому що було багато чого. Згадаймо хоча б нашу наймогутнішу систему музичної освіти на рівні музшколи в кожному селі та районі, де діти могли займатися безкоштовно. А зараз за все треба платити", - поділилася Альоша.

Також продюсерка додала, що проблема у відсутності ринку, особливо, якщо порівняти із західним шоу-бізнесом.

"Мені здається, найголовніша проблема в тому, що у них є ринок, а у нас немає. Можливо, я помиляюся - я не експерт. Там, коли знаходять талановиту людину, потужні продюсерські агентства вкладають у неї мільйон, роблять зірку, потім повертають мільйони. У нас же головне питання до підопічного: "У вас є спонсор?" – розповіла Мозгова.

Що ж до власного підопічного Володимира Ткаченка, то Альона каже – вона не просто продюсер.

Олена закохана у те, що робить Ткаченко

"Я в цьому сенсі не зовсім продюсер - не вмію ставитися до людини просто як до проекту. Якщо я не буду закохана в те, що він робить, я буду почуватися некомфортно, це просто не спрацює. Я сьогодні абсолютно чітко знаю, що потрібно робити і як. При цьому треба чітко розуміти, чого хоче Володя, як він бачить себе", - розповіла Мозгова.

Як відомо, Альона має двох доньок від різних чоловіків. Старшу Зою вона народила у своєму першому шлюбі, про який зараз шкодує.

"Я шкодую, що перший раз мене батьки підштовхнули: ви довго зустрічаєтеся, треба вже якось оформлювати стосунки. Папа все хвилювався. Я вважаю, не можна рано вискакувати заміж. Потрібно подумати, пожити цивільним шлюбом, перевірити свої і його почуття, перевірити, наскільки ви підходите один одному", - зізналася жінка.

Мозгова та її "сонечко" - донька Женя

Так само Альона шкодує, що дуже довго тягнула стосунки з Олександром Пономарьовим, від якого народила другу доньку Женю.

"…Однозначно, все-таки не потрібно було десять років все це тягнути… Я можу сказати, що Женя - це святе, я її обожнюю, це моє "сонечко", але, думаю, після її народження і треба було розлучатися", - зауважила Мозгова.

Олена каже, що її батько зрадів, що вона розлучилася з Пономарьовим

Зараз вона спілкується з Пономарьвим, але переважно про доньку. До речі, тато Альони, Микола Мозговий, зрадів її розлученню з Олександром.

"Він був щасливий: "Невже? Ну це треба було так довго чекати!" – згадала реакцію батька Мозгова.

Фото "Публичных людей", "E-motion", "Гламурчік" та lichnosti.net

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів