Кернесу важлива думка про нього, але не важливий успіх у жінок

30 травня 2013, 14:09

Останнім часом мера Харкова Геннадія Кернеса суттєво побільшало у пресі. А завдяки його активності у соцмережах, будь-хто може дізнатися про життя харківського голови.

Сам Кернес наголошує, що для нього дуже важлива громадська думка, бо вона залежить від результату його роботи.

А ось успіх у жінок для мера, який ретельно стежить за своєю фізичною формою, значення не має.

В інтерв’ю виданню "Публичные люди" дещо войовничо налаштований Кернес поділився деякими поглядами на життя.


Геннадій Адольфович кілька разів наголосив, що думка людей про нього має велике значення.

"Громадська думка дуже важливо для мене. Тому що ті, хто працює в інтересах людей, повинні знати, що думає народ про результати їхньої роботи", - сказав мер.

Кернес переймається тим, що про нього думають пересічні люди

До того ж він дещо різко відреагував на порівняння його з покійним Борисом Березовським, який начебто схожий на Кернеса за психотипом.

"Я хочу вам ось що сказати: не порівнюйте мене ні з ким, бо моя мама на вас образиться", - відрізав мер.

Також Кернес категорично заявив, що не збирається покидати Україну, незважаючи ні на що.

"Я тут народився, я тут створив сім'ю, я тут працюю, у мене тут друзі, зрозуміло? І у мене тут дуже велика відповідальність перед тими, хто дав мені можливість реалізуватися. Тому моє місце тут - у місті Харкові, в державі Україна", - наголосив мер Харкова.

Кернес не збирається емігрувати закордон

Як відомо, Кернес невтомно викладає у мережу світлини себе під час занять спортом. На запитання про те, чи важливий для нього успіх у жінок і чи подобається він їм, чоловік сказав:

"Можу сказати одне: я не знаю, чи подобаюся я жінкам. Чи подобається жінкам те, чим я живу, - ось питання… Ну, я ж не жигало якийсь. Ну навіщо ви мене питаєте, чи подобаюся я жінкам? Як я можу дати вам відповідь? Я що, живу тільки для того, щоб подобатися жінкам? Що це за сенс життя?".

Ну принаймні дружині Оксані Гайсінской Кернес має подобатися...

"Вам достатньо того, що у мене троє дітей? Як ви вважаєте, чи подобаюся я жінкам, якщо вони мені народили трьох дітей?" – запитав Кернес.

За чутками, мер Харкова є досить аскетичною людиною і живе у готелі.

"Це правда. Нещодавно я публікував декларацію, в якій, відповідно до закону, вказав свої доходи. У підсумку ЗМІ по-своєму трактували ці відомості і написали: "безквартирний, безземельний Кернес задекларував 16 мільйонів". Але безквартирний, безземельний Кернес, напевно, не може ніде не жити, правильно?" – зазначив Кернес.

Кернес живе у готелі

"І ніхто з тих, хто такий заголовок поставив, не звернув уваги, що у мене, крім грошей, є інші активи, зокрема готель, який я купив на відкритому аукціоні понад 15 років тому. Чому я не маю права жити у власному готелі?" – знову відповів запитанням на запитання мер.

Він також додав, що кожен має право обирати власний спосіб життя.

"Знаєте, коли я відвідав містечко Монтре в Швейцарії, де письменник Володимир Набоков прожив в готелі не один десяток років, я теж задумався: а чому? Кожному подобається так, як йому подобається. Мене так влаштовує", - зізнався Кернес.

Цікаво, цей "ліфтолук" зроблений у тому самому готелі?

Раніше Геннадій Адольфович вже казав, що ніколи не буде рабом своїх дітей. Їх у нього, як відомо, троє.

За словами мера, зі своїми синами він спілкується як друг.

"Я думаю, все приходить з віком і на кожному етапі життєвого шляху є свої особливості. Я не можу нав'язувати свою точку зору, а можу поділитися з дітьми не як батько, а як друг, щоб вони не робили тих помилок, які допустили їхні батьки. Коли ми замислюємося, навіщо і чому, а можна було б інакше…" – зауважив чиновник.

Кернес з синами Родіоном і Даніїлом

"Для мене важливо, щоб були повага і любов між батьками і дітьми, щоб були стосунки за віком вже як з друзями, тому що не можна постійно бути батьками. Діти виростають. У мене є кілька життєвих постулатів. Один з них - я ніколи не буду рабом своїх дітей. З цього я виходжу", - повторився мер.

І наостанок Кернес, який нещодавно порадив Катерині Осадчій частіше дивитися у дзеркало, зазначив:

"Я вважаю, ми всі повинні іноді подивитися на себе в дзеркало і подумати, що ми після себе залишимо і що про нас скажуть, якби ми могли, як у "Казці про царя Салтана", перетворитися на комарика або джмеля і послухати, що про нас говорять".

Фото з Instagram Кернеса

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів