Білик: Гламурна діва може любити простого хлопця

2 липня 2013, 13:40

Співачка Ірина Білик розповіла про усіх своїх коханих чоловіків, про спільну дитину з Філіпом Кіркоровим та про те, коли вона піде зі сцени.

Цього року артистка святкуватиме 25-річчя творчої кар’єри. Однак Іра впевнена, що з плином років у ній таки залишилося дещо від тодішньої 18-річної сором’язливої дівчини.

"Віра в людей і в добро. Гадаю, якби ця якість в мені зникла, я б не була улюбленою співачкою усі ці роки. Адже улюблених мало, проте багато народних, заслужених, надуманих зірок", - заявила Білик в інтерв’ю "Viva".

Що ж до свого сьогодення й співів разом із солістом гурту "ТІК", то Білик відповіла на запитання, чому вона обрала саме Віктора Бронюка:


"Якби це був накачаний молодий хлопець років 25 з голим торсом, це нікого б не здивувало. Ми просто хотіли показати, що гламурна діва може любити простого хлопця".

Білик вважає, що вона дуже добра

За словами співачки, на неї та її творчість весь час неабияк впливали чоловіки. Причому навіть прості охоронці.

"Я можу сказати, що на мене впливали не лише люди, яких я кохала. На мене дуже сильно впливали аранжувальники. Скажу більше – навіть охоронці, які мене охороняли на концертах, також на мене впивали. Тому що слово, посмішка, погляд дуже важливі для співачки, особливо тоді, коли знаходишся далеко від своєї сім’ї та коханих", - зізналася Ірина.

З нагоди творчого ювілею Ірина згадала про усіх своїх чоловіків. Зокрема, розповіла, хто чим допоміг їй та чому навчив.

"Мені подобалося жити з Юрою Нікітіним, тому що він змушував мене працювати. Це погане слово "змушував", але я йому вдячна за це. Я, як і будь-яка інша жінка, можу лінуватися, робити собі поблажки, йти від наміченої роботи й поставленої мети. Він мені якось сказав: "Іра, в тебе є ім’я. Якщо ті не будеш працювати, то воно згасне",- пригадала вона.

На Іру впливали навіть охоронці

Наразі ж Білик і Нікітін спілкуються рідко.

"Зараз найголовніше для нас з Юрою – взагалі не з’ясовувати стосунки. Ми працюємо разом вже більше 20 років. Не живемо разом, але ходимо одне до одного в гості. Тим паче, він хрещений моєї дитини",- зауважила співачка.

Нагадаємо, свого часу наробив галасу трикутник Білик-Нікітин-Горбачова. Та, схоже, тепер все позаду й Оля з Ірою залюбки перемивають кісточки Юрі:

"Зараз ми з Олею навіть більше спілкуємося, ніж з Юрою. Наша улюблена з нею справа – посидіти й обговорити Юру. Вже не пам’ятаю, про що ми говоримо, єдине що пам’ятаю – обговорювали, який він у ліжку. Це було дуже смішно, ми навіть пізніше про це йому розповіли".

Білик чітко може сформулювати, чому навчив кожен з її колишніх коханців.

Білик з Горбачовою обговрюють, який Нікітін в ліжку

"У Юри я навчилась бути сильною, у Колядеші – бути коханою. Він робив все для того, щоб я почувалася коханою жінкою. У Дікусара я навчилась…. танцювати. У Серьожки Звєрєва я навчилась прощати", - видала вона.

"Багато хто приписує мені роман ще й з Філіпом Кіркоровим. Вся Москва гула про те,що донька Філіпа – це наша нібито спільна дитина. Він мені часто пише смсмски "Ти ж знаєш, я тебе кохаю". Що це, ми розшифровувати не будемо, просто скажу, що Філіп Кіркоров також мій коханий чоловік", - додала артистка.

Ірина, яка у свої 43 роки так і не знайшла того єдиного, намагається побачити в цьому щось позитивне:

"Можна заплутати читача, сказати, що в мене закохані півсвіту, але чомусь я зараз нікому не належу. Я так само, як і 25 років назад, залишилася нічия. Я належу лише собі і нікому з чоловіків, які мене кохають".

"А може навпаки, я найщасливіша жінка на світі! Ті жінки, які прочитають цю статтю, ще раз погодяться, що бути вільною і коханою багатьма - це більше щастя, ніж сидіти закритою у клітці, чекати чоловіка з роботи",- додала вона.

Іра розповіла про кохання до Кіркорова

Згадала співачка й про роман з епатажним перукарем-співаком Сергієм Звєревим. Білик розповіла, навіщо їй знадобився цей чоловік.

"Усі думають, що це був піар. Зі мною він не був нарцисом. До того ж мені подобається пізнавати нові чоловічі характери. Для мене було дивним спостерігати, який Сергій в житті, а який на сцені",- зауважила вона.

За словами Іри, в них з Сергієм досі хороші стосунки, а їхній роман так і залишиться для всіх таємницею.

"Те, що було між нами, нікому не зрозуміти. Він багато робив для мене від душі. Сєрьожа хотів, щоб я не сумувала, гарно виглядала, щоб я не випивала вечорами в компаніях. Він забороняв мені пити вино! Мені подобається, коли чоловік щось забороняє, і я можу йому підпорядковуватися. І в нього це виходило", - пояснила вона.

Що ж до нещодавніх повідомлень, що вона знову повернулась до Діми Коляденка, Білик відповіла:

"Якщо прийде будь-хто з моїх колишніх, я всіх впущу до себе в дім. Ми з Дімою просто спілкуємося, він часто залишається у мене ночувати, але ми не спимо, як чоловік і дружина".

Парочка частенько навідується одне до одного в гості. Тім паче,що, за словами Ірини, вона "побудувала в новому будинку красивий басейн, шикарну сауну".

"Нам не потрібно бути чоловіком і дружиною і жити в одній квартирі. У нас хороші дружні стосунки", - додала вона про себе і Коляденка.

"З Коляденкм ми просто друзі"

До слова, Білик запевнила, що не вважає себе найгарнішою, тому вважає такого роду компліменти найдивнішими:

"Для мене дуже дивний комплімент – найкрасивіша на світі. Тому що я не вважаю себе найкрасивішою з дитинства. Найдобрішою –можливо. Але коли мені чоловіки кажуть, що я найкрасивіша – я їм не вірю".

Зізналася Іра, що її не лякає старість.

"З такою кількістю молодих прихильників – ні!", - пояснила вона.

"Єдине - я боюся робити серйозні операції, тому що одного разу, років чотири тому, потрапила в коридор між життям і смертю. Це була звичайна операція - у мене були проблеми з ногою. Я чула голос, який зі мною говорив. Подумала, це був голос Бога", - додала співачка.

За словам Білик, після цього вона зрозуміла, що всіма силами треба "тримати" те, що ти маєш - свою фігуру, зовнішність, обличчя.

"Якимись народними методами, косметичними засобами, але не лягати під ніж - це дуже небезпечно! Я зрозуміла, що будь-які загравання зі скальпелем можуть погано закінчитися", - зауважила вона.

Наостанок Ірина заявила, що вона не збирається на пенсію:

"Я ніколи не піду зі сцени. Український народ навіть може не переживати з цього приводу".

Фото Viva


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів