Черновецький про дітей, Горбачова та маєток в Грузії

11 липня 2013, 16:46

Екс-мер Києва Леонід Черновецький останнім часом дуже рідко спілкується з пресою. Він наголошує, що відійшов від політики назавжди, тому немає необхідності піаритися.

12-го липня виповнюється рівно рік з дня відставки Черновецького і два з половиною роки з моменту звільнення посади голови КМДА. За цей час екс-мер встиг пожити в Ізраїлі, побудувати будинок в Грузії, одружитися вдруге та змінити стиль.

Про своє нинішнє життя, своїх дітей та грузинський маєток Леонід Михайлович розповів газеті "Сегодня".

"Рік з моменту відставки став роком перегляду всіх моїх життєвих пріоритетів. Я точно тепер знаю, чому хочу присвятити всі свої роки активного життя. Та що там роки! Кожен день і кожен час. Бізнес і благодійність - і ніякої політики!" – заявив Черновецький.


Після того, як Черновецький покинув політику, він аж розквітнув та помолодшав

За його словами, він вже ні на що не претендує у політиці.

"І нічого нікому доводити на цьому шляху не збираюся", - сказав Леонід Михайлович.

Як відомо, подейкують, що Черновецький прийняв громадянство Ізраїлю.

"Розповідають про мене всяке, навіть що на Марсі буваю. Точно буваю, і не тільки на ньому. Але чутки принципово не коментую, інакше встану на рівень тих, хто їх вигадує!" – прокоментував екс-мер.

За словами Леоніда Михайловича, він щодня молиться та регулярно відвідує православні храми.

"Щонеділі, де б я не знаходився: в Україні чи Європі, буваю у православному храмі і молюся. І завжди починаю свій день з молитви. Без цього ні до яких справах не торкався. Це займає у мене 30-40 хвилин на день", - зауважив він.

Щодня Черновецький молиться протягом 30-40 хвилин

"Кажу Господу спасибі, що він дав мені на землі більше, ніж будь-якому смертному, абсолютно все, про що я тільки мріяв! І більше того! Кажу йому, що розумію і повністю усвідомлюю, що він дав мені все це не випадково і у нього на мене якісь особливі плани. І прошу дати мені можливість реалізуватися ще у сто, в тисячу разів більше в моїх нинішніх проектах: у бізнесі та благодійності!" – поділився Черновецький.

"А ще я обов'язково каюсь у всіх своїх гріхах! Ну, і здоров'я, звичайно, прошу. До речі, молитва у мене одна є, з Біблії переписана, мені її один служитель Господа подарував. Вона точно до Бога доходить! Перевірено! – зазначив колишній мер.

За словами Черновецького, йому завжди щастило у бізнесі. Але це заслуга Бога.

"Все, чим я займаюся і займався, все прибутково, і навіть дуже! І це все від Бога! Не моя заслуга. Дано мені це", - сказав Леонід Михайлович.

Леонід Михайлович упевнений, що став успішним завдяки Богу

На запитання про те, кого з видатних особистостей він виокремлює для себе, Черновецький назвав Михайла Горбачова.

"Із сучасників - Горбачов. Найвеличніша людина! Думаю, що рівних йому не було на Землі багато століть. Йому нічого не заважало ще, напевно, мінімум 100 років бути на чолі супердержави. Користуватися такими благами, що і арабські шейхи не мріють! А він усе це віддав народам СРСР, людям, тому що вірив у ідеї демократії. Чиста людина, великий чоловік", - зазначив Черновецький.

"Я не пригадую навіть жодного схожого випадку в історії, щоб такого рівня влади людина все віддала заради ідеї. Ну, а те, що народи і люди не змогли правильно скористатися свободою і багато мучаться, - це вже зовсім інша історія", - додав він.

Черновецький зізнався, що захоплюється Горбачовим

Загально відомо, що Черновецький добудовує маєток у грузинському курортному містечку Кобулеті.

"У будинку 7 кімнат. Ніякої особливої розкоші, ненавиджу таке. Нічого старовинного. Все сучасно, і не скажу, що дешево. Але без жлобства. Думаю, що наприкінці листопада будинок вже можна буде заселяти. Всі абсолютно інтер'єри сфотографую і пришлю в газету, щоб казки не розповідали різні шахраї від преси", - пообіцяв Леонід Михайлович.

Окрім бізнесу, Черновецький зараз займається благодійністю, щоправда не уточнив, де саме.

"Ось дитячий будинок два місяці тому відкрив, зараз 40 дітей з зовсім бідних грузинських сімей вивіз на море. Вчора був у них... Красиві дітки, радіють, моря ніколи не бачили і стільки морозива... Хотів сфотографуватися з ними та надіслати в газету. А потім подумав, що це банальне загравання з читачем, звернення на себе уваги... Мовляв, добренький який, все про діточок бідних піклується. Тхне політикою... От і не став цього робити", - розповів Черновецький.

Що ж до своїх дітей Христини та Степана, то з ними Леонід Михайлович бачиться рідко.

"Бачуся мало. Стьопа - в Європі, Христина - в Москві. У них все відмінно, і у внуків теж. Я своїм дітям віддав свого часу найголовніше - виховання і свій особистий приклад. Вони порядні і добрі люди і, до речі, дуже талановиті у бізнесі. Це у них від мене і від мами. І поки у них все добре, мені нема чого у них робити", - наголосив екс-мер.

Черновецький з другою дружиною Оленою житиме у Грузії

"Я живу своїм життям. І повинен багато чого встигнути! Призначення таке... Але діти знають, що якщо тільки що не так, відразу все кину і присвячу їм життя, а якщо треба, і віддам, не замислюючись ні на секунду", - запевнив Черновецький.

У березні казали, що друга дружина Леоніда Михайловича Олена вагітна. Але сам Черновецький нічого про це не каже.

"У мене все гаразд. Дурниці якісь, розповідати всякі заслинені історії! Це ж не мильна опера, а інтерв'ю з екс-мером столиці України, Києва, якого кияни обирали двічі", - тільки й відповів екс-мер на запитання про особисте життя.

Фото "Сегодня", з Facebook Гордона та з сайту "Kievgrad.com"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів