У Черновецького онуки народжуються у США та Іспанії

15 травня 2012, 13:08

Мер Києва Леонід Черновецький натякнув, що в нього самого поки дітей не намічається, натомість розповів про своїх іспано-американських онуків.

Інтерв‘ю, яке він дав "Комсомольській правді в Україні" Льоня-Космос прорекламував навіть на своєму сайті.

Передусім Черновецький розповів про своїх онуків-двійнят, яких навесні 2012-го Степану Черновецькому народила його дружина Жанна.

"Стьопа і Міша народилися 9-го квітня о 12 і 12.10 дня. Вони народилися у Барселоні, в Іспанії", - розповів мер.


За словами мера Києва, його Степан живе у Європі.

Черновецький розповів про своїх іспанських та американьских онуків

"Після добровільної відмови від депутатства в Україні та суперуспішного продажу "Правекс-банку" мій син веде свій бізнес у різних містах Європи, у тому числі і в Барселоні. Він успішний бізнесмен і має найкращу репутацію у своєму середовищі. Барселона йому дуже подобається, і він багато часу проводить в цьому місті. Крім того, він дуже любить футбол і не пропускає жодного матчу", - зауважив Леонід Михайлович.

Втім, в Україну Степан, за словами його батька, теж навідується.

"Звичайно, Стьопа з сім'єю часто бувають і в Києві, але тут вони більше відпочивають. Після продажу банку в Україні бізнесу майже не залишилося", - уточнив Черновецький.

Нагадаємо, торік екс-дружина Черновецького Аліна Айвазова стверджувала, що Степан із Жанною живуть саме у Києві, а по світу просто часто подорожують.

Степана Черновецький має бізнес у Європі

За словами мера, його онуки Стьопа і Міша важать по 4 кілограми, а зріст в обох по 51 сантиметру.

До речі, наприкінці квітня Черновецький уже подумував про те, щоб відвідати своїх нащадків.

"Обов'язково поїду. Дуже хочу їх побачити! І зроблю це найближчим часом. Подарую онукам суперсоски (жарт)", - сказав спершу столиці.

Втім, привітання діда Міша і Стьопа, як запевняє мер Києва, поки навряд чи оцінять.

Самі Христина і Степан Черновецький у дитинстві виглядали так
Стьопа і Христя з бабусею

"А вітати дітей у пелюшках, як на мене, "космічна" ідея навіть для мене. Я гадаю, вони в такому віці не оцінять гумору з привітанням, але коли підростуть, я їм обов'язково про вашу пропозицію розповім. Заздалегідь знаю, що вони будуть дуже веселитися, бо з гумором у моїй великій родині завжди було все дуже добре!" – запевнив мер, за яким закріпилося прізвисько Льоня-Космос.

Натомість Леонід Михайлович обіцяє привітати дружину сина Степана, Жанну.

"А ось невістку Жанну Черновецьку обов'язково привітаю. І подарунок у мене для неї вже є. До того ж я її дуже люблю! Вона дуже красива дівчина і відмінна, любляча дружина", - запевнив він.

Старий склад сімейки Черновецьких

Також кілька слів Льоня-Космос сказав і про свого онука від дочки Христини. Нагадаємо, на початку квітня стало відомо, що Христя народила від російського бізнесмена Сергія Янчукова. Хлопчик став четвертою дитиною Христини.

"Христина з чоловіком назвали свого сина Сергієм. Я його, на жаль, ще не бачив, але фото і відео дивився. Відмінний хлопець, справжній мужик! Він теж зовсім нещодавно народився, і, слава Богу, здоровою дитиною", - підкреслив Черновецький.

Втім, цей онук мера, на відміну від дітей Степана, з'явився на світ не в Європі, а в Америці.

"До речі, народився він у США, як і інші діти Христини. Новонародженим у цій великій країн "просто у пелюшках" видають паспорт громадянина Сполучених Штатів Америки. А вже яке громадянство обирати, він сам вирішить, коли підросте. Христина зараз з чоловіком живуть у Москві", - уточнив він.

Поки що преса найкраще знає в лице онучку Черновецького Аліну
Айвазова зі старшими онуками

Тим часом, коментуючи чутки про те, що нинішня дружина Черновецького Олена Савчук також вагітна, мер Києва спершу пустився в просторікування, а наостанок все ж сказав:

"Не вірте чуткам. Я заздалегідь вам все розповім, коли прийде час. У мене не було і немає жодних секретів від сумлінних журналістів".

Дітей на Черновецького, судяи з його слів, просто "навісили"

Нагадаємо, на початку лютого з‘явилася інформація, що Леонід Черновецький та його коханка Олена Савчук 30-го січня 2012-го року розписалися. Раніше, 28-го грудня 2011-го року Черновецького та його першу дружина Аліну Айвазову оголосили розлученими.

За роки шлюбу Черновецький з Айвазовою нажили двох дітей – Степана та Христину.

Христина Черновецька нині перебуває у шлюбі з московським бізнесменом Сергієм Янчуковим. У березні Христя також пережила розлучення - з депутатом Київради В'ячеславом Супруненком, який перебуває у міжнародному розшуку. А тепер вона ще й народила четверту дитину. Тепер у Христини підростають Аліна, Льоня, Іван та Сергій.Окрім того, у Янчукова від попереднього шлюбу з Оленою Янчуковою є двоє дітей - Ваня та Ніна.

У той же час, донедавна у Степана Черновецького та його дружини Жанни був один син - Льоня. Втім, віднедавна сімейка поповнилася ще двома хлопцями-двійнятами – Стьопою і Мішею.

Фото з сайту Черновецького, з "Комсомольської правди в Україні", з "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів