Черновецький покохав дружину Олену за красу та некорисливість

20 липня 2012, 15:00

Колишній мер Києві Леонід Черновецький вперше розповів про свою другу дружину Олену Савчук, яку Ірена Кільчицька колись назвала "пройдисвіткою".

Леонід Михайлович зізнався, що жінка привернула його увагу своєю скромністю та смаком, коли він вперше побачив її у церкві.

Крім того, в інтерв’ю газеті "Сегодня" колишній мер зазначив, що першим запропонував Олені зустрічатися. Як відомо, в той час він буд одружений з матір’ю своїх дітей, Аліною Айвазовою.

Зі своєю нинішньою дружиною Черновецький познайомився 8 років тому.


"Років 8 тому я побачив Олену та її 5-річного сина Данила у церкві пастора Сандея. Вона сиділа поруч, хлопчик спав. Вже не пам'ятаю, як це сталося, але я взяв хлопчика на руки, і він проспав у мене на руках всю проповідь", - згадує екс-мер.

Черновецького з Савчук звела релігія

"Одразу звернув тоді ж увагу на яскраву зовнішність Олени, як вона була скромно, але зі смаком одягнена. Це запам'яталося..." – каже Леонід Михайлович.

Однак зустрічатися вони почали не одразу.

"Минув час, і ми зустрілися у мене на дні народження чотири роки тому... А далі... я запропонував зустрічатися, і все більше пізнавав її як людину: спокійну, врівноважену, не корисливу (для мене, до речі, це дуже важливо), ну і, що також важливо, красиву жінку", - ділиться Черновецький.

Черновецького привабила "яскрава зовнішність" Олени

Колишній міський голова також зауважує, що з сином Олени в нього склалися хороші стосунки.

"Даня дуже любить свого батька, але мене поважає. Я взагалі люблю дітей. Обожнюю своїх онуків! Бачу в них своє продовження", - заявляє екс-мер.

"І, звичайно, дуже, дуже люблю своїх дітей: Стьопу і Христину. Вони, звичайно, для оточуючих вже давно не діти, але для мене в моїй пам'яті так і залишилися маленькими дітьми. Шкода, що я рідко їм зараз говорю, як я їх люблю. Якось незручно з ними зараз в такому стилі розмовляти. Вже дуже вони самостійні", - каже Черновецький.

Черновецький подружився з пасинком Данилом

Леонід Михайлович зізнається, що тішиться з того, що дружина взяла його прізвище. Адже перша дружина залишила прізвище свого відомого батька.

"Мені приємно, що Олена взяла моє прізвище, хоча я з нею цю тему ніколи не обговорював. Це знак довіри, і мені це подобається. Аліна не стала переходити на моє прізвище, тому що пишалася і пишається своїм. Її батько був за радянських часів досить значною людиною, і для Грузії його прізвище звучало", - зазначає екс-мер.

"А моє прізвище була невідоме не лише в Грузії, але і в Україні. Я був просто Льоня. Але зате я хотів і всіма силами домагався в очах Аліни, її родичів та оточуючих успіху і поваги. І, по-моєму, мені це непогано вдалося!" – ділиться Черновецький.

Перша жінка Черновецького Аліна залишила своє дівоче прізвище, а друга - Олена взяла прізвище чоловіка

"Тепер вже моя дочка не змінює своє прізвище, бо любить і поважає мене. І мені теж це приємно! Звичайно, вона не менше любить і поважає свого чоловіка -він суперперспективний бізнесмен і просто добрий, хороший хлопець - але все ж вона - Черновецька", - резюмував колишній мер.

Нагадаємо, чутки про коханку Черновецького з'явилися у серпні минулого року. Тоді почали казати про його розлучення з Айвазовою. Проте з першою дружиною екс-мер офіційно розірвав шлюб лише у грудні.

А вже за два місяці Леонід Михайлович побрався із коханкою Оленою.

Фото з Facebook Олени Черновецької, фото з сайту Леоніда Черновецького та фото "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів