Гросу: Невже я зараз виглядаю на 35?

18 липня 2013, 11:58

Співачка Аліна Гросу, яка нещодавно стала повнолітньою, наразі живе між двох країн. Дівчина навчається у Москві, але досить часто її бачать на світських заходах Києва.

За її словами, акторська кар’єра – це те, що вона почала з нуля. Тому зараз має за мету досягти успіху ще й в кіно.

Що ж до музичної творчості, то своїми піснями Аліна хоче робити людей щасливими.

Про все це Гросу розповіла під час он-лайн конференції "E-motion".


Наразі, коли Аліна провчилася у ВДІКу вже три роки, саме акторська професія для неї вийшла на перший план.

"На даний час акторська кар'єра має для мене достатньо велике значення. Виступати і співати важливо, але коли ти починаєш щось з нуля, хочеш навіть просто собі самій довести, що у тебе все вийде", - зазначила співачка.

Аліна зосередилася на акторстві

Аліну останнім часом звинувачують в тому, що вона більше співає російською мовою. Утім, сама вона вважає, що це заради щастя більшості.

"Я і зараз співаю українською. У Росії я співаю пісні Софії Ротару, коли ми робимо пародії. Думаю, в майбутньому хотіла б випустити український альбом. Але зараз багато стали слухати російськомовні пісні. Тому я намагаюся зробити більше людей щасливими", - пояснила дівчина.

"Я завжди казатиму, що я - українка", - наголосила Гросу.

Аліна наголошує, що вона - українка

Як відомо, Аліні часто закидають те, що у свої 18 вона виглядає досить доросло.

"Невже я зараз виглядаю на 35? Коли людину перефарбують у темний, будь-хто виглядатиме дорослішим. Але якщо поставити 35-річну жінку і мене, все ж, різниця буде. Доводиться іноді накладати грим, але це тільки для передач і кіно. У житті я дуже мало фарбуюся", - зауважила співачка.

Співачка дивується, що їй закидають занадто дорослий вигляд

Також Гросу зізналася, що наразі в неї немає хлопця.

"Я дуже серйозно ставлюся до стосунків. Я б собі не дозволила змінювати протилежну стать, як рукавички і бути "неправильною" дівчиною. Я не маю молодого чоловіка, тому що займаюся роботою. Але в майбутньому я займуся родиною серйозно. Коли ти знаходишся на піку того, що хочеш творити, не всім чоловікам це подобається", - поділилася Аліна.

Гросу каже, що не має хлопця. Але нещодавно подейкували, що він таки є

Також в співачки досі немає власного авто.

"Поки я не за кермом. Коли з'явиться водійське посвідчення, коли навчуся добре водити, щоб не було соромно, тоді я і сяду за кермо. Швидше за все, візьму недорогу. Тому що перша машина повинна бути робочою", - сказала Гросу.

До речі, в інтерв’ю "Комсомольській правді в Україні" Аліна казала, що вже у 13 років заробила на своє авто.

"У 13 років мені вдалося за концертний тур отримати достатньо непогані гроші, щоб купити машину, і я її купила. Але цю машину я віддала батькові", - розповіла дівчина.

Першу самостійно придбану машину Гросу віддала батькові

Аліна, яка на світські тусовки любить вдягтися по-дорослому, запевняє, що не зациклюється на брендах.

"Я, напевно, по-іншому вихована. Я не дуже дивлюся на бренди. Так, коли одягаєш щось дороге, почуваєшся по-іншому. Але можуть бути і більш дешеві речі, які добре сидітимуть. Дорогі подарунки зобов'язують. А я люблю бути самостійною. Не люблю, коли мене купують", - зазначила Гросу.

Нещодавно донька Ольги Сумської Антоніна Паперна, яка також навчається у Москві на акторському факультеті, казала, що готова оголитися на екрані лише за добрі гроші. Гросу ж вважає, що еротичні сцени мають бути дуже делікатними.

"У справжньому гарному кіно має бути присутня не еротика, а мистецтво. Якщо все буде на красивій грані, цьому є місце. Але я не готова роздягатися поки. Поки мені зарано. Але, можливо, років через 10, коли я зрозумію, що настав час, то так. Але це будуть дуже акуратні сцени", - сказала співачка.

Хоча Гросу не готова оголитися у кіно, вона охоче демонструє тіло у соцмережах

За словами Аліни, її щоденний графік розписаний по хвилинах.

"Я не знаю, що таке звичайний день. Якщо в Москві - то вранці прокидаюся о 7, йду в душ, п'ю каву, їду до ВДІКу, йдуть пари, в обід намагаюся втекти, з'їсти салат, або йду далі займатися. Закінчується це об 11.30 вечора, я повертаюся додому, в душ і спати. Якщо встигаю, то ще щось почитаю, подивлюся", - розповіла дівчина.

"Якщо в Україні - графік вільніше, тому що немає навчання. Але я знімаюся, вчу текст, виступаю, ходжу в зал. Постійно зайнята, але вже не тільки навчанням, а й роботою", - додала вона.

Що ж до поганих коментарів в мережі, то ними більше переймаються батьки Гросу.

"В Інтернеті є хороші коментарі, є погані. Мені шкода моїх батьків, які це читають. Тому що вони все сприймають з болем у серці. Я прочитаю, зроблю висновки, постараюся виправити те, що потрібно. Я ходжу зараз до чудової викладачки, я розвиваюся, не стою на місці", - зазначила Аліна.

Фото "Tochka.net", з Instagram, надані "Master Management", з сайту "Lady.tsn.ua"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів