Меладзе: Я все життя перебуваю у стані закоханості

7 серпня 2013, 15:13

Співак Валерій Меладзе ніколи не говорить про своє особисте життя. Утім всім давно відомо про його роман з екс-"ВІА Грою" Альбіною Джанабаєвою та про розлучення з дружиною Іриною, від якої він має трьох дочок.

Артист зізнається, що він усе життя перебуває у стані закоханості, бо саме кохання є для нього джерелом енергії.

За словами Меладзе, неважливо, як виглядає жінка, важливо, щоб вона йому довіряла.

Про це та інше Валерій розповів в інтерв’ю "Фактам".


Розлучений Меладзе вважає, що головним у стосунках між чоловіком і жінкою є гармонія.

"Чим сильніше чоловік, тим спокійніше він віддає пальму першості жінці. Але жінці потрібно періодично нагадувати, що їй нема чого брати на себе занадто багато обов'язків. У всіх одна мета - гармонія, і найскладніше - знайти її. Для чоловіка важливо проявити себе поза домом, реалізувати свої амбіції, домогтися в житті поставлених цілей", - заявив співак.

Меладзе вважає, що головне у стосунках - знайти гармонію

Він також зізнався, що вірить у долю.

"Ми намагаємося з нею боротися, але не завжди вдало. Не люблю, коли мені пророкують майбутнє. Я не пішов би до ворожки. Навіть у будь-якій народній казці йдеться, що у людини є, принаймні, три шляхи", - зауважив Валерій.

Як відомо, у липні 2011-го року Меладзе приписували побиття журналістки. Тоді розгорівся цілий скандал, і співаку загрожувало ув’язнення.

Зараз, коли буря вщухла, Валерій запевняє, що усе це було сфабриковано.

"Втомився від цих історій. Наполягаю, що ніякого побиття не було, все підлаштовано. Я не повинен виправдовуватися в цій ситуації. Так, намагався забрати фотоапарат, щоб стерти зображення. Подумайте самі, якщо протягом 46-ти років у мене в думках не було вдарити жінку або відштовхнути її, то як я міг зрадити свої принципи? Цього не було", - наголосив співак.

Меладзе продовжує відхрещуватися від скандалу з побиттям журналістки

На запитання про те, як до скандалу поставилися його батька, Валерій відповів:

"Вражаючі люди - наші батьки. Як вони люблять життя, скільки в них позитиву! Навіть на цю ситуацію вони дивилися з гумором. Бо знають мене, свого сина. І не засуджували ні мене, ні журналіста. Просто посміялися".

Меладзе, який щороку приїздить на конкурс "Нова хвиля" в Юрмалі, на відміну від свого брата Костянтина, не збирається продюсувати молодих виконавців.

"Бажання є, але я не вмію цього робити. А у Кості і без мене вистачає підопічних, не всім встигає допомагати. Дуже багато хто звертається до нього за допомогою. Без перебільшення скажу, він мудрий, дуже талановитий, зовсім фантастичний продюсер з бездоганним музичним смаком і глибиною", - розхвалив брата Валерій.

Валерій називає старшого брата мудрим і дуже талановитим

Валерій зізнався, що дозволяє собі прогулянки великими містами.

"Черпаю натхнення скрізь, зокрема, у прогулянках по містах. Люблю надіти кепку і гуляти вулицями пішки. Нещодавно саме так гуляв у Санкт-Петербурзі, потім в Єкатеринбурзі. Чим більш людне місце, тим менше на тебе звертають увагу… А коли людей мало, у них є можливість дивитися один одному в очі - тоді відразу впізнають. Таких місць намагаюся уникати", - розповів співак.

Крім того, з віком Меладзе почав частіше усамітнюватися.

"Раніше прагнув до великих, гучних компаній, але якоїсь миті це набридло. Тепер намагаюся їх уникати, поменше світитися в публічних місцях. Але самотність теж має бути дозованою, весь час сидіти одному нудно".

Валерій черпає натхнення всюди

Меладзе, мабуть, один із небагатьох зірок, хто не сидить у соцмережах.

"Користуючись нагодою, хочу зауважити: якщо хтось знаходить мене в твіттері або інших соцмережах, то це не я. Виявляється, багато знайомих листувалися зі мною, а я про це нічого не знав. Заявляю: я не зареєстрований у жодній соціальній мережі", - запевнив він.

Що ж до забороненої теми стосунків, то Меладзе зізнається – він дуже ревнивий. Однак і його жінкам є, чого хвилюватися, бо за артистом бігає натовп прихильниць.

"Ясна річ, увага протилежної статі не завжди подобається нашим жінкам. Все залежить від того, як сам ставлюся до цього. Адже я дуже ревнивий, і все життя перебуваю в стані закоханості. У моменти, коли не кохав, мені було нецікаво жити. Любов - це неймовірне джерело енергії", - поділився співак.

"Любов - неімовірне джерело енергії", - каже Валерій

Валерій запевнив, що йому подобаються різні жінки, але головне, щоб кохана йому довіряла.

"Не секрет, що багатьом чоловікам, поки вони молоді, подобаються більш дорослі жінки, потім - ровесниці, потім - молоді дівчата. Для мене не важливий колір волосся, очей або ще щось із зовнішніх даних. Головне, щоб вона довіряла мені. Якщо жінка не вірить чоловікові, нормальним стосункам немає місця", - сказав Меладзе, який має позашлюбного сина від Джанабаєвої.

До речі, не так давно подейкували, що Валерій та Альбіна більше не разом. Однак на цьогорічній "Новій хвилі" парочку бачили у ресторані.

Фото "Tochka.net", "Гламурчіка"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів