Гросу хоче, щоб народ любив її, як Пугачову і Ротару

П'ятниця, 10 січня 2014, 12:11

18-річна співачка Аліна Гросу полюбляє старших чоловіків й мріє до 25 років стати мамою. Також студентка ВДІКу не ходить у нічні клуби та бажає стати всенародною улюбленицею.

Про суворе виховання та про те, яка вона сором’язлива, Гросу розповіла в інтерв’ю "Viva".

Попри те, що Аліна на сцені з дитинства, вона запевняє, що у звичайному житті не любить бути в центрі уваги.

"Зізнатися чесно, я взагалі не люблю бути на виду і дуже соромлюся. Я навіть в студентській їдальні, коли мені потрібно встати і попити води, соромлюся. Сутулюся і хочу, щоб на мене ніхто не звертав уваги. Лише на сцені я перестаю комплексувати і стаю собою", - пояснила дівчина.

Гросу каже, що у житті дуже сором'язлива

Гросу у свої 18 каже, що знає, чого хоче від життя. Зокрема, вона мріє стати на один щабель з такими артистками, як Пугачова і Ротару. Але й від слави Лоліти чи Распутиної Аліна також не відмовилась би.

"(Хочу) бути коханою. І не тільки коханою людиною, а й своїм народом. Мені б хотілося стати своєю. Знаєте, як Софія Ротару в Україні, Алла Пугачова в Росії. Або, скажімо, Лариса Доліна, Маша Распутіна, Лоліта", - заявила про свої амбіції дівчина.

"Я не знаю, куди мене доля заведе далі, тому що у мене маса планів. Звичайно, бувають дні, коли начебто нічого глобального не зробила. Але я вважаю, що кожен наш вчинок впливає на майбутнє людей, які будуть жити через сто років. Тому я намагаюся замислюватися про те, щоб через сторіччя мої нащадки пишалися мною", - додала вона.

Аліна зазіхнулась на славу, як у Пугавочої?

Співачка впевнена, що зможе поєднувати творче й особисте життя. Наразі вона точно знає, який їй чоловік потрібен.

"Це залежить не від віку, а від характеру людини. Хоча, правда, мені подобаються хлопці постарше. Зараз у мене багато друзів хлопців, але нікого з них поряд з собою поки що не бачу..." - розповіла вона.

"Мені б хотілося вийти заміж за таку багатогранну особистість, як і я. Щоб мій обранець мав таланти і в точних науках, і в творчості", - додала вона.

18-річна співачка вже непроти й заміж вийти

Наразі ж Гросу не виключає раннього заміжжя й вже замислюється про дітей:

"Хочу, щоб діти у мене були вже до років 25-ти. До речі, моя мама вийшла заміж в 18 років, тому я вже про це подумую".

Щоправда, батьки Аліни поки що не готові до того, аби їхня донечка йшла під вінець. І не дивно, адже, за словами співачки, її з самого малечку виховували дуже суворо.

"У мене дещо "старе" виховання. Наприклад , якщо в телевізорі цілуються, і я в одній кімнаті з батьками, намагаюся не дивитися на екран - мені ніяково. А під час застілля у нас не прийнято пити з батьками. У присутності батька я ще жодного разу, навіть на Новий рік, не пила шампанське", - розповіла дівчина.

Гросу виховували суворо

А у день її 18-річчя батько наказав Аліні вже о першій ночі бути вдома.

"Це притому, що в звичайні дні мені було категорично заборонено приходити додому пізніше десятої вечора", - зауважила Гросу.

До речі, незважаючи на те, що тепер Аліна далеко від батьків, ті все одно контролюють її:

"Зараз я вчуся на акторському факультеті у ВДІКу в Москві, і пари закінчуються о пів на дванадцяту ночі. Батьки мені дають півгодини, щоб дістатися додому. І ні хвилиною пізніше...".

До слова, Гросу каже, що не ходить і до нічних клубів. Мовляв, не через контроль з боку мами й тата, а тому, що не бачить сенса витрачати на це свій час.

"Люди туди приходять потанцювати і з кимось познайомитися. У мене немає такої мети, та й я не зовсім розумію, що мені там робити. Якщо людина ходить по клубах - значить, у неї багато часу. Ну, а якщо я в Києві, то також не можу повеселитися, тому що мене всі пізнають", - побідкалась дівчина.

Артистка, яка якось питала: "Невже я виглядає на 35 років?", хоче народити дітей до свого 25-річчя

Та, схоже, Аліну влаштовує те, що вона не може ані кроку ступити без дозволу батьків, а її день розписаний чи не похвилинно. Адже Гросу звикла до такого з самого дитинства.

"У мене не було вільного часу: з двох років я ходила на вокал, хореографію, англійську. З трьох з половиною - вже працювала і в першому класі знала всю таблицю множення. А хто взагалі сказав, що дитинство має бути стандартним?" - зауважила вона.

Гросу вважає, що це й є правильне дитинство, та планує своїх нащадків виховувати так само:

"Дуже хочеться, щоб цю відповідь прочитали ті, хто тільки дорослішає. Звичайно, правильно! І мені здається, що це не найгірший варіант, тому що я виросла непоганою людиною. Я буду так само виховувати своїх дітей, по-іншому не вмію, бо так виховували мене батьки".

Судячи з розмов, Аліні хоче сина й доньку

Щоправда, артистів зі своїх дітей Аліна робити не збирається.

"Але на естраду своїх майбутніх дітей не віддам. А тим більше сина - ані на сцену, ані в театр, ані в кіно, тому що чоловік повинен бути чоловіком", - сказала вона.

"Я обожнюю акторів, але для мене вони, в першу чергу, партнери, а не чоловіки. Мій син, швидше за все, буде займатися спортом або бізнесом" - пояснила Гросу.

Фото"Viva"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів