Зеленський: Діти повертають мене до пісочниці, у якій комфортно

Четвер, 16 січня 2014, 15:07

Шоумен Володимир Зеленський рідко говорить про своїх дітей. І якщо дочку Сашу батьки не надто приховували від преси, то сина Кирила ще ніхто не бачив.

За словами Зеленського, їх із дружиною непокоїть надмірна увага навколо дітей, тому поки що обличчя малого залишиться таємницею.

Також в інтерв’ю "Viva!" Володимир розповів про те, як йому подобається спілкуватися з дітьми, які повертають його до комфортного відчуття ніби у пісочниці.

Коли мова заходить про дітей, Зеленський охоче ділиться враженнями від батьківства. Він любить спілкуватися з дочкою Сашею та сином Кирилом, з якими розмовляє однією мовою.

"Мені здається, що я з ними перебуваю на одній хвилі. Я з дітьми розмовляю їхньою мовою: з Кирилом ми спілкуємося стародавньою мовою жестів і звуків - можемо стояти рачки один перед одним і гарчати", - розповів шоумен.

"Якоїсь миті я перетворююся на овоч - лежу на дивані, дивлюся разом з ними "Оггі та Кукарача" і жую з пластмасової тарілочки гумки для волосся - це у Саші ніби спагетті з соусом "Болоньєзе". І такий кайф відчуваю при цьому! Діти повертають мене в пісочницю, в якій мені особливо комфортно!" – поділився Володимир.

 Володимир кайфує від спілкування зі своїми дітьми

Як відомо, син Зеленського з'явився на світ рівно рік тому.

"Він спритний хлопець. Зовні більше схожий на Олену - світленький і очі у нього світлі, а ось мімічно - моя копія. І характер мій! У нього швидкість страшна: хлопець не ходить, а відразу біжить. Або мчить на колінах на шаленій швидкості", - розповів про сина Володимир.

За словами Зеленського, діти - це унікальна подія в житті людини.

"Дивлюся на них і розумію: вони чисті у помислах, вчинках, часом у своєму наївному лукавстві, якого набагато менше, ніж у нас дорослих. Вони хочуть бути вільними... Ось Саша грає на фортепіано. Я їй кажу, що, не вивчивши нот, грати вона не зможе, а вона сідає і на слух відтворює почуту мелодію. Я їй вселяю, що без базового навчання не можна нічого досягти, а вона мені зовсім інше демонструє", - зауважив шоумен.

 Володимир також показав себе у дитинстві

"Виходить, що я завантажую її жорсткий диск своїми догмами, дурними терабайтами, які роками сам вбирав. Зараз, напевно, потрібно викручувати цю губку і вчитися багато чому у дітей", - додав він.

Також Володимир зізнався, що може розповідати доньці усе чесно, і вона слухатиме.

"Я якось у Саші запитав, як її справи? А вона, в свою чергу, поставила те саме запитання мені, сказавши, що їй цікавіше поговорити про те, що відбувається у мене… І я зрозумів, що реально можу розповісти доньці все по-чесному. І став як на духу викладати, з ким посварився, на кого накричав, через що стався конфлікт, і хто в ньому винен... Донька уважно мене слухала і давала дуже точну оцінку моїм вчинкам. Причому, не в кожному я виглядав правим", - розповів Зеленський.

"Не вважайте за богохульство, але хтось ходить до церкви на сповідь, а у мене сповідальня вдома - тебе судить дитина, яка набагато краща і чистіша за тебе", - додав він.

 Володимир сповідається перед дітьми

Варто зауважити, що, на відміну від деяких батьків, Зеленський не хоче робити зі своїх дітей зірок.

"Просто не хотів би з дитинства її втягувати в цю історію. У деяких дітей акторство на роду написано, і зйомки стають в їх житті доленосними - вони йдуть кінематографічною стезею. А деякі діти знімуться, на якийсь час знаходять статус суперзірок серед своїх одноліток, їм здається, що так буде завжди... Але далеко не всім уготована зіркова доля - діти виростають, їхня зовнішність змінюється, або таланту від природи не вистачає .... Це катастрофа, і я цього не бажаю своїй дочці. Звичайно, в разі чого забороняти їй зніматися я не буду, але й прокладати стежку теж не стану", - зазначив Володимир.

До того ж, дочка сама не хоче публічності.

"Була одна ситуація, дуже показова в цьому плані. Моя дочка зі своєю однокласницею потрапила до нової компанії, і дівчинка представила Сашу як доньку Зеленського. У результаті стався серйозний конфлікт - Саша посварилася з цією однокласницею. Справа в тому, що вона не хоче, щоб з нею дружили тільки тому, що вона дочка Зеленського", - розповів Володимир.

 Зеленський запевнив, що не сприятиме "зірковості" доньки

За словами артиста, коли хтось хоче з ним сфотографуватися, Саша відходить убік.

"Вона розуміє, чому це роблять люди, усвідомлює, що при татовій професії це неминучість, але сама брати участь у публічній стороні життя батька не хоче", - підкреслив Зеленський.

Цікаво, що дочка Володимира дивиться шоу за участю батька, але коли хтось заходить у кімнату, вона вимикає телевізор.

"Тому ніхто не бачив, як вона реагує на наші жарти. Але я сподіваюся, що їй подобається наша творчість. З почуттям гумору, принаймні, у неї все у повному порядку", - сказав Володимир.

Володимир спокійний за почуття гумору своєї доньки 

Як відомо, дружина Зеленського Олена писала сценарії для Студії "Квартал-95". Але зараз вона зробила перерву через народження сина.

"Але от як тільки з'явиться няня, знову повернеться в стрій", - повідомив Володимир та розповів, як складно знайти няню.

"Звичайно ж, я дуже переживаю за безпеку Кирила, але поставити камери стеження - це теж неправильно. Я дуже не люблю все знати про людей і втручатися в їхню зону комфорту. Я це ненавиджу! Є естетичні речі, які я б не хотів бачити і чути. А спостерігаючи за людиною в камеру, волею-неволею стаєш свідком якихось інтимних сфер. Це ніяково і неприємно", - поділився Зеленський.

 

Крім того, подружжя Зеленських чекає, поки спаде ажіотаж навколо їхньої родини. А вже потім покаже сина загалу.

"Поки нам треба, щоб все заспокоїлося, - надто вже багато розмов навколо... Мені здавалося, що діти - це святе, виявляється, не для всіх ... Життя показує, що люди різні бувають, і діти не повинні нести відповідальність за батьків", - зауважив Володимир. 

Фото "Viva!"


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів