Руслана: Чоловік жодного разу не сказав мені піти з Майдану

3 лютого 2014, 10:39

Співачка Руслана чи не вперше докладно розповіла про те, як їй вдається і досі триматися й виходити на Майдан.

Вона однією з перших публічних людей підтримала мітинг і продовжує робити усе можливе, щоб допомогти своєму народу, як би пафосно це не звучало.

В інтерв’ю Катерині Осадчій для програми "Світське життя" Руслана розповіла як спала на підлозі, відмовлялася від їжі та засинала стоячи і з відкритими очима.

"Я тобі розповім про те, що ще нікому не розповідала. Навіть мамі, тату і друзям, щоб вони не хапалися за серце. Як я сплю? В мене на Майдані є два маленьких куточка. Усі знають, що туди навіть не можна наступати, бо на тій підлозі спить Руслана. Але я спала, де доводилося", - почала свою розповідь співачка.


"Пам'ятаю, біля стели Незалежності встала трошки поспала, другий раз задрімала з відкритими очима. Це було на сцені, о третій чи четвертій ранку. Оце найбільший треш, цей час важко пережити, тебе косить. А тут народ тримається і не випадає. Тому я казала собі: "Руслано, ти мусиш енергетично тримати усіх і триматися сама". Якось я рівно 10 годин простояла на сцені", - поділилася Руслана.

Руслана наказувала собі триматися, аби допомагати триматися іншим

На зауваження ведучої про те, що, незважаючи на загартованість, дуже важко вистояти на морозі -25, Руслана відповіла:

"Ти влучила у крапку! Так, відчуваєш, що холодно, але не встигаєш навіть подумати про це. Ті, хто розуміє, чому ми взагалі на Майдані, вони вже про морози взагалі не думають".

Також артистка зауважила, що швидко звикла до побуту Майдану, бо і досі живе у недобудованому будинку.

"Ми ще будуємося, тому мені на Майдані дуже легко. Знаєш, якщо вдома завжди будівництво, то до Майдану дуже швидко звикаєш", - сказала вона.

Руслана: Якщо розумієш, чому стоїш на Майдані - забуваєш про холод

Крім того, Руслані довелося відмовлятися від деяких страв, якими годують на Майдані. Адже співачка багато років дотримується особливого харчування.

"На майдані багато було таких спокус: козаки готували куліш і борщ, люди мене тим зваблювали. Але якщо я бачу щось масне, то кажу, що не голодна. Я відмовлялася від канапок з салом. Люди вже знають що я люблю, несуть мені мед, цитрусові, салати, рибу без спецій. Приходили люди і говорили: "Для тебе спеціально зробили, тільки їж", - розповіла зірка.

"Майдан одразу вичислив, що Руслана усе підряд не їсть. Навіть коли я була дуже голодна, все одно перебивалася чаями. Останнім часом, правда, перевіряли. На Майдані були різні напади, різні ситуації, хлопці навіть пили чай перед тим, як дати його мені, щоб переконатися, що все гаразд", - додала вона.

Руслана навіть на Майдані не покинула своєї дієти

Після того, як з’явилася загроза її життю, Руслана завела собі охорону.

"Я маю сказати, що є люди, які люблять це. Я знаю деяких колег, які мають сатисфакцію з того, що навколо охорона, понти, і їм це дуже подобається. Я розумію, що це є частиною шоу-бізнесу і я не критикую. Але у мене ніколи не було охорони, і я так мрію про той день, коли я хлопців відпущу", - запевнила артистка.

Руслана також зізналася, що ніколи не думала про небезпеку для свого життя.

"Я ж не йду в політику, я ж не балотуюсь, не маю ніяких планів щодо політичної кар'єри. Як й усі люди, ми з Сашком чекаємо, коли скінчиться це страхіття і ми поїдемо кудись на тиждень відпочинемо. Я взагалі мрію з чоловіком хоч ніч одну провести, тому що останнім часом це неможливо", - зазначила вона.

Співачка вже мріє, коли нарешті залишиться ночувати з чоловіком

До речі, чоловік Руслани, Олександр Ксенофонтов жодного разу не намагався заборонити їй іти на Майдан.

"Я теж була переконана, що він мене візьме за шкірку і скаже: "Додому! Ти вже багато зробила, досить!" Тато ще пробував говорити так кілька разів, коли побачив, що мене відірвати від Майдану просто неможливо. Батько єдиний з нашої сім'ї, хто намагався відтягнути мене. Пояснював, що я жінка і маю думати про своє жіноче здоров'я", - розповіла співачка.

"А ось моя мама, вона така рок-н-рольна, приходила на Майдан, її це захоплювало, усе подобалося. Вона там ходила, а їй усі говорять, що її доньку так люблять, і вона з того так тішилась! А Саша жодного разу мені не сказав "залиш Майдан", - зауважила Руслана.

Лише тато намагався відмовити Руслану від Майдану, але йому це не вдалося

Одного разу співачка так надихалася газу, що ледь втрималася на ногах.

"Так, тоді палили ще шини на Грушевського, цілу ніч я там провела. І там цього диму надихалася. Відчуття такі, що просто легені віднімаються. Мене хитало, я не знала, чи дійду до сцени. Але тримає дуже сильно думка, коли ти розумієш, що люди не мають бачити, що Руслана впала. Одразу звідкілясь сили з'являються", - поділилася Руслана.

Нагадаємо, за свою активну участь у Євромайдані Руслана разом з колегами Святославом Вакарчуком та Сашком Положинським отримала премію Василя Стуса.

Фото з Facebook Руслани Лижичко


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів