Бадоєва: Розлучення – це шанс іти вперед і розвиватися

3 лютого 2014, 16:46

Усі, певно, дивуються, яким чином телеведуча Жанна Бадоєва змогла зберегти теплі стосунки з екс-чоловіком Аланом Бадоєвим. А вона лише посміхається та каже, що просто намагається не тримати образу та сприймає розлучення як шанс іти вперед.

Нещодавно Жанна знялася у фотосесії для журналу "Touch" та розповіла про те, якою є у звичайном житті.

Бадоєва каже, що у побуті така сама, як і на екрані.

"Я дуже люблю наводити порядок в домі, причому, коли я заводжуся, мені дуже важко зупинитися, часом мені навіть говорять, щоб я вгамувалася. А от готувати не люблю. У мене вдома є люди, які готують краще за мене, тому не хочу ганьбитися. Але я можу так розхвалити людину, що у неї з'являється натхнення, і вона може готувати все, що завгодно", - розповіла телеведуча.


Жанна не любить куховарити, зате полюбляє хвалити людей

І взагалі Жанна дуже любить хвалити.

"Мені здається, що заохочення - це дуже великий стимул, але безпідставну похвалу і лицемірство я не сприймаю. Якщо вже хвалити, то конкретно говорити, що вийшло, і чому людина - молодець. А коли мене саму хвалять, вказуючи на те, що конкретно мені вдалося, у мене виростають крила", - зізналася вона.

Попри те, що Жанна побувала у багатьох країнах світу, їй все одно подобається жити в Україні.

"Мене завжди дуже сильно смішило, коли люди живуть в країні, про яку говорять, що в ній так погано живеться. Звідки б я ні поверталася, я завжди, чесне слово, шалено рада поверненню додому! Хоч Київ і не моє рідне місто, але його дуже люблю, і мені в ньому дуже комфортно… У мене дуже багато друзів, які говорять, що Париж - жахливе місто. Впевнена, що все залежить тільки від людини. Я сама створюю свій світ, і мені в ньому добре", - запевнила Бадоєва.

Жанні комфортно жити в Україні, бо вона "сама створює свій світ"

На запитання, до якої країни вона б ніколи не емігрувала, Жанна сказала – до Індії.

"Мені Індія не те щоб не сподобалася, просто Індія - це така країна, філософію якої не можна пізнавати, її потрібно тільки розуміти. Я ще не готова прийняти філософію Індії, пожертвувавши всім і помінявши своє життя", - зауважила телеведуча.

Як відомо, Бадоєва вже кілька разів переносила своє весілля з нареченим Сергієм Бабенком. І хоча дата події все зе невідома, Жанна точно знає, яким хоче бачити цей день.

"Класичний образ нареченої в моєму житті вже був двічі. Зараз у мене в пріоритеті стосунки, а не те, яка я буду наречена. Напевно, формат цього заходу не буде шаблонним. Мені хочеться, щоб отримали задоволення і ми, і оточуючі. На попередніх моїх весіллях треба було робити все для того, щоб було добре всім гостям, і це для мене була мука. Я більше цього не хочу, тому класика не буде", - наголосила жінка.

Бадоєва наголосила, що не робитиме класичне весілля

Після розлучення з Аланом Бадоєвим Жанна не припинила з ним спілкування. Парочка навіть разом зустрічала Новий рік.

На запитання, у чому полягає їхній секрет, телеведуча сказала:

"А ніяких секретів немає, просто я не тримаю образу. Зрозуміло, що люди розлучаються не тому, що їм добре, а тому, що їм некомфортно разом. Винні обидва, і злитися на людину, з якою ти не разом, це така дурість! Розлучення - прекрасний шанс йти вперед, розвиватися і робити щось нове. Потрібно сприймати це як етап, який закінчився, а не як якийсь жах і кошмар".

Жанна вважає розлучення лише шансом щось змінити

Фото "Touch Magazine"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів