Яремчук: Привнесу у свій виступ на "Євробаченні" українського духу

28 лютого 2014, 12:59

Співачка Марія Яремчук, яка цього року поїде на конкурс "Євробачення" від України, хоче використати у своєму виступі українську символіку і дух. Це бажання пов’язане, звісно ж, з подіями останніх трьох місяців, незважаючи на які, дівчина активно готується до пісенного змагання.

Крім того, Марічка запевняє, що головне у її роботі – ентузіазм та натхнення, а не наявність продюсера, якого, до речі, вона і не має.

Про свою "міні філософію" Яремчук розповіла "Взгляду".

"Зараз складно думати про "Євробачення", але, звичайно, не думати про нього і не працювати у мене права немає. Робота кипить. Ситуація в країні, природно, відіб'ється на моєму виступі. Ми думаємо над тим, як залучити в постановку символіку і потенціал українського духу", - зазначила Марія.


Однак про деталі дівчина поки говорити не готова, хоча конкурс вже не за горами.

"Символіка - це поняття широке. Ми б хотіли поєднати наш музичний матеріал, мене і українську символіку так, щоб вона органічно виглядала і несла в собі якусь ідеологію", - розмито пояснила Яремчук.

Зважаючи на те, що про Україну зараз говорять в усьому світі, Яремчук на "Євробаченні" зробить ставку на український дух

Зараз Марія не виступає і через події, і через підготовку до "Євробачення".

"Природно, підготовка до "Євробачення" займає багато часу. Ну і, звичайно, ситуація в країні не дозволяє гастролювати по максимуму, та й взагалі в ці скорботні дні це в першу чергу справа моралі. Не до співу і не до танців зараз", - зауважили Марія.

Готуючись до конкурсу, Яремчук співпрацює не лише зі своєю командою, але й з європейськими студіями і постановниками танцю.

"За правилами "Євробачення" ми зобов'язані здати роботу на початку квітня, тому нам головне встигнути до термінів. Тоді вже можна буде спокійно зітхнути і розповісти всім, що та як, і готувати всіх до травневого виступу", - поділилася співачка.

Марія не гастролює, бо готується до євроконкурсу

Наразі Марія – сама собі продюсер. Вона упевнена, що головне у роботі – це ентузіазм.

"Якщо у людини є ентузіазм, то вона може виконувати будь-яку роботу, навіть ту, яку він не вміє, але настільки хоче і бачить кінцевий результат, що проявляє себе максимально яскраво. Я хочу і вимагаю від своєї команди по максимуму ентузіазму. Тоді прийде продуктивність", - зазначила Яремчук.

"У сучасному шоу-бізнесі продюсер - це, звичайно ж, важлива частина, але не обов'язкова. Тому що є те, без чого артист не може. Він не може без авторів, аранжувальників, іміджмейкерів, стилістів і хореографів. Але це не означає, що він зобов'язаний бути під чиїмось керівництвом", - вважає артистка.

Пономарьов був наставником Яремчук на "Голосі країни", але не став її продюсером

На думку Марії, продюсер - це просто слово.

"Є думки і смаки, якщо вони збігаються, то люди починають працювати. Я можу називати себе ким завгодно, але все одно буду співати. Я вважаю, що в шоу-бізнесі, як і в іншій сфері, людей зводять якісь обставини, зводить доля. І для того, щоб знайти комфорт у роботі, потрібно інший раз притертися, поступитися в чомусь, адже ми всі люди, у всіх свої характери. Але найголовніше - це ідея, це бачення кінцевого результату", - розповіла Марічка.

На запитання про те, чим їй довелося пожертвувати заради кар’єри, Яремчук відповіла:

"Напевно, своїми нервовими клітинами. Але це риса будь-якої професії. Там, де ти працюєш з людьми, завжди складно. Коли виходиш на сцену і любиш свою справу, то в цей момент стаєш найщасливішою. Коли жінка мучиться при пологах, а потім їй дають дитинку на руки, вона забуває про пережитий біль і стає найщасливішою людиною на світі. Так само і на сцені".

Після участі Яремчук у "Новій Хвилі", у пресі з'явилися чутки про її заможного покровителя. Однак співачка це спростовує.

"Ті, хто так думає, глибоко помиляються. Адже гроші - річ непостійна. То вони є, то їх немає. Є речі, які вічні. У мене справді є впливовий покровитель ... це Всевишній. Тільки він може допомогти в той момент, коли здається, що виходу більше немає", - запевнила Марія.

Яремчук назвала Бога своїм головним покровителем

Що ж до особистого життя, то Яремчук у свій майже 21 рік вже хоче стати мамою.

"Плани - це всього лише 20 відсотків майбутнього, інше в руках долі і обставин. Якщо чесно, то я мрію стати молодою мамою. Хотіла б піти по стопах всіх жінок моєї сім'ї", - зізналася вона.

"Багато жінок, турбуючись про свою зовнішність, народжують менше, ніж могли б. Але ж головне те, що ми залишаємо після себе. Я б хотіла багато дітей, але це теж в руках Всевишнього. Скільки дасть, стільки й буде", - додала Марічка.

Марія зізналася, що хоче багато дітей

І наостанок Яремчук розповіла про те, як вона ставиться до своєї участі у "Євробаченні" і якого результату очікує.

"Поділюся з вами мініфілософією. Коли тато ходив за грибами, він розповідав, що якщо він хотів знайти якусь певну кількість грибів, то не міг знайти жодного. Хоча люди навколо нього їх легко знаходили. Татові ж вони не зустрічалися тому, що він хотів конкретну кількість грибів. Але якщо ти йдеш у ліс без бажання вийти звідти з видобутком, то ця здобич сама зустрічається на шляху. Так само і з "Євробаченням". Моє завдання піти в ліс, але не за конкретною кількістю грибів, а тільки тому, що цей ліс прекрасний. Я йду туди тільки потім, щоб там співати і боротися за свою країну", - наголосила Марія.

Нагадаємо, кар'єра дочки артиста Назарія Яремчука Марії розпочалася з її участі у талант-шоу у команді Олександра Пономарьова. Після цього дівчина взяла участь у конкурсі "Нова хвиля-2012" в Юрмалі, де посіла 3-тє місце.

А у грудні минулого року Марія стала переможницею національного відбору на "Євробачення-2014" з піснею "Tick-Tock", яку написала сама.

Фото зі сторінок Яремчук у ВКонтакте та Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів