Кримська прокурорша: Я не хочу жити у бандерівській, нацистській країні

20 березня 2014, 11:04

Новоспечена прокурорша Криму Наталія Поклонська стала справжньою зіркою Інтернету не лише в Україні, але в Японії.

Після феєричного виступу жіночки з приводу призначення на посаду, у японських соцмережах почали з’являтися її портрети у стилі аніме, повідомляє "Голос России".

Крім того, у свій день народження 18-го березня, Поклонська дала інтерв’ю "Российской газете", у якому заявила, що хоче жити у великій країні – Російській Федерації.

"Бачите, як вийшло: у мене день народження і у Криму теж день народження. Тож свято подвійне. І для мене це велика честь і подарунок", - заявила прокурор, маючи на увазі анексію Криму 18-го березня.


Поклонська надихнула японців на карикатури

Виявляється, на посаду прокурора Криму претендувало кілька осіб, але погодилася лише 33-річна Поклонська.

"А погодилася я ось чому: все, що бачила в Києві, все, що робилося новим керівництвом країни, для мене було дико. Я не могла терпіти це беззаконня і хотіла показати людям, що є захист, що є закон і всі рівні перед ним. І влада теж існує. І влада ця – народу", - запевнила прокурор.

"…Люди на майдані були просто зомбовані. Яка це мирна демонстрація, коли вони з битами і зброєю йшли на штурм держустанов? І все це приймається, як ніби так належить", - обурилася Наталя.

Наталя упевнена, що майданівці були зомбовані

Цікаво, що Поклонська називає себе аполітичною людиною.

"Так, я аполітична, але зобов'язана стояти на варті закону. Щоб народ не думав, що тут таким ось майданним чином можна захопити владу. А то що це? Взяли лопати, вила, " коктейлі Молотова" і пішли громити! А кого в результаті вибрали? І хто їх веде в яму? Я всього цього не розумію", - зізналася прокурорша.

Поклонська повідомила, що закінчила Університет внутрішніх справ в Євпаторії. Потім вона працювала в Сімферополі міжрайонним природоохоронним прокурором. Після цього її перевели прокурором в Генпрокуратуру України в Київ.

Зараз Наталя розлучена та виховує доньку.

"Але більше я вам нічого не скажу. З міркувань безпеки", - заявила жінка.

Прокурорша боїться розповідати про себе

Щодо свого призначення, то Поклонська налаштована серйозно.

"Я скажу так: я зроблю все, щоб моя дитина пишалася мною і пишалася тим, що вона живе в такій великій державі, як Російська Федерація. Щоб дочка моя шанувала пам'ять загиблих у Великій Вітчизняній. Щоб шанувала пам'ять двох моїх дідів, які загинули в цій війні. Щоб пам'ятники не руйнувалися", - заявила вона.

"Я хочу, щоб моя дитина жила у чесній країні, а не в бандерівській, зрадницькій, нацистській. Мені соромно було, що я громадянин тієї держави. Мені бабуся дзвонила і плакала: повертаються часи, коли була окупація. Їй 86. Вона пам'ятає німців і пам'ятає українських поліцаїв. Як вони знущалися! Як я буду дивитися бабусі в очі, якщо одягну форму і буду служити цій самій "Галичині" ? Коли про це думаєш, страху немає", - наголосила Поклонська.

Стоп-кадр з відео на YouTube та ілюстрації з соцмережі Pixiv.net

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів