Брежнєва розповіла, як збирала гроші на операцію та Рим

3 квітня 2014, 13:59

Однією з головних причин того, що Віра Брежнєва стала зіркою, було її бажання подорожувати та мати матеріальну можливість робити приємні речі своїм близьким.

Свої перші заощадження з зарплатні у гурті "ВІА Гра" Віра витратила на операцію та римські канікули.

Про це та про свою любов до мандрів артистка розповіла "7 Дней".

Брежнєва, яка багато подорожує по роботі, і досі не вірить, що все це відбувається з нею.


"…Я ставлюся до будь-яких поїздок як до подорожей. Тому намагаюся отримувати задоволення від усього. Якщо чесно, прилітаючи в різні міста і країни, я досі не можу до кінця повірити, що це дійсно відбувається зі мною", - зізналася співачка.

Віра згадує, як у дитинстві для неї було щастям їздити з батьками до Євпаторії.

"На заводі, де працювали батьки, нам видавали путівки в санаторії. І це були найкращі сімейні поїздки! Навіть дорога туди-назад приводила в захват. Пам'ятаю, в потязі я завжди займала свою улюблену верхню бічну полицю, щоб усіх краще бачити і чути. Ну і до цього додавався класичний набір їжі і запах на весь вагон", - розповіла виконавиця.

Брежнєва в дитинстві любила їздити потягом з батьками до Євпаторії

Почасти через бажання подорожувати та дарувати подорожі своїм близьким Брежнєва прагнула добре заробляти.

"Я завжди хотіла гідно заробляти саме для того, щоб мати можливість допомагати своїм близьким і радувати їх турботою, сюрпризами, подарунками та подорожами. Сама я більше подорожую таки по роботі. І вважаю це величезним плюсом моєї професії", - зауважила Віра.

"Навряд чи я сама коли-небудь дісталася б до Нефтеюганська або Японії. Якщо чесно, я навіть свої кліпи намагаюся знімати в різних країнах, хоча зараз за допомогою комп'ютерної графіки можна не виходити зі студії і створювати там цілі всесвіти. Але мені подобається виїжджати на зйомки, занурюватись в атмосферу іншої країни, її культуру, історію і передавати потім все це у своїх відео роботах", - поділилася співачка.

До речі, останній кліп Віри був знятий в індійському стилі, але не в Індії

Свою першу подорож закордон Віра називає римськими канікулами. Після неї в співачки залишилися теплі спогади. Однак перед поїздкою вона пережила операцію на очах, на яку сама заробила.

"Це був 2004-й рік. Я вже працювала в групі "ВІА Гра", з'явилися перші вільні гроші, які можна було витратити саме на подорож, але, в першу чергу, хотілося все ж допомогти батькам. Вони жили в Дніпродзержинську і займалися Сонею. Перші гонорари витрачалися на облаштування побуту..." - загадала зірка.

"А потім, відкладаючи з зарплат, збирала гроші на операцію. У мене була прогресуюча міопія, короткозорість, при якій я бачила виразно тільки свою витягнуту руку, а далі все розпливалося. На сцені носила лінзи, від яких боліли очі, а в звичайному житті – окуляри", - розповіла Віра.

На початку совєї кар'єри Віра мала проблеми із зором

Лазерну операцію їй рекомендували ще зі школи, але треба було спершу досягти 18-ти років і назбирати грошей, яких не було в батьків.

"Нарешті я стала повнолітньою, заробила достатньо грошей і зробила собі подарунок. Операцію робили в Києві, і відтоді я бачу прекрасно. Це таке щастя, коли прокидаєшся вранці і чітко бачиш сонце, небо, своїх улюблених людей", - згадала співачка.

Брежнєва сама назбирала на операцію, яка допомогла їй повернути хороший зір

А вже після операції Брежнєва полетіла до Рима, причому, сама.

"Але страху перед чужою країною не було. Я взагалі дотримуюся принципу - язик до Києва доведе. Якщо ніхто тебе не розуміє, завжди можна показати жестами, чого ти хочеш, або намалювати на папері. Перші два дні в Римі мене супроводжував гід, а на третій я вже сама ходила по місту, причому без мапи. Від тієї поїздки залишилися колосальні враження. Це ж як перша любов, запам'ятовується на все життя", - зізналася Віра.

Тепер Брежнєва, яка об’їздила вже багато країн, мріє потрапити до Австралії.

"Я ніколи не була в Новій Зеландії та Австралії, але впевнена, що обов'язково туди потраплю. Адже якщо людина мріє і багато працює, її дорога обов'язково буде довга і цікава, а мрії здійсняться", - зазначила співачка.

Співачка впевнена, що наполеглива праця допомагає здійснювати мрії

До речі, лише днями Віра була у Тбілісі разом зі співачкою Йолкою. Колеги обидві виклали світлини у своїх фотоблогах.

Фото "7 Дней" та з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів