Горбачова: Музика стала для мене зціленням

6 травня 2014, 15:15

Ольга Горбачова зізналася, що їй стає соромно, коли згадує, з яким рівнем вокалу вона почала кар’єру співачки. Однак запевнила, що багато працювала, аби розвинути голос та перетворити свої недоліки на унікальність .

Крім того, музичний талант Оля вже бачить у своїй 8-річній доньці Поліні та не стане перешкоджати дитині, якщо та обере творчу професію.

Про це Горбачова розповіла в ексклюзивному інтерв’ю ТаблоID.

Ольга нещодавно казала, що на початку кар’єри грішила комерційними піснями, а тепер співає те, до чого лежить душа. Свій останній альбом Горбачова написала сама.


"Я взагалі такий римач, мені легко написати пісню на вже готове аранжування. Але є пісні, які я пишу від розуму, а є такі пісні, які я пишу у медитавниму стані, вони мені просто приходять самі. Звичайно, більшість ситуацій пов’язані або з закоханим серцем, або з розбитим", - розповіла артистка про процес написання пісень.

Деякі пісні Горбачова пише у медитативному стані

Ольга зізналася, що її дуже надихає дочка Поліна.

"Вона пише пісні у своєму маленькому віці набагато прекрасніші, ніж я. Вона займається музикою і, може, тому що я мама, я упевнена, що в неї природний музичний талант, на відміну від мого, який знаходиться у процесі розвитку. Я розумію, що мій шлях в музиці не лише для того, щоб я змогла розкритися, а й для того, щоб я потім змогла допомогти їй. Якби я не була зараз в цьому процесі, я б не помітила, які зерна є у ній", - зауважила Горбачова.

Ольга вже зараз бачить музичний талант у 8-річній доньці

На запитання, чи підтримає вона дочку, якщо та захоче стати артисткою, Ольга сказала:

"Вона народилася у такій родині, що наче в неї і нема іншого шляху. У неї такі цікаві слова, мелодії, в неї в голові цілі аранжування. Я не маю музичної освіти, я приходжу до аранжувальника, наспівую щось… А в неї одразу форми, вокальні аранжування. Вона співає, і в неї такий енергетичний голос".

"Звичайно, їй буде складно, їй казатимуть, що це тому, що тато продюсер. Все, що я можу зараз – то це організувати багато занять. Вона дуже багато займається – хореографія, музика, мови. Я думаю, що в ідеалі жінка повинна мати творчу професію", - додала співачка.

Горбачова переконана, що жінці краще мати творчу професію

Сама Горбачова визнає, що не має видатних вокальних даних, але ретельно над ними працює.

"Мені взагалі у миті відчаю стає соромно за те, з яким рівнем вокалу я почала кар’єру. Інша справ, що я ніби автор-виконавець, і в мене це йшло від серця. Але незважаючи на відсутність якихось вокальних даних, я з самого початку наважувалася працювати вживу. І я дуже сильно розвинула голос. У мене рідкий низький тембр. І тут питання в тому, щоб перетворити свої недоліки на унікальність", - поділилася співачка.

Ольга зауважила, що з самого початку кар'єри наважувалася співати наживо

Окрім голосу, Горбачова займається розвитком свого внутрішнього світу. На запитання про те, яким чином вона підтримує гарний вигляд, Ольга відповіла:

"Насправді, найбільше часу та грошей я витрачаю на те, щоб бути всім задоволеною, а не на те, щоб бути задоволеною лише своїм обличчям. Я багато займаюся усілякими жіночими практиками, ходжу до таких майстрів, для того, щоб в мене зсередини завжди було сяяння. Я намагаюся вдома частіше залишатися одна, щоб приводити себе до ладу внутрішньо. Роблю якісь медитації…".

"І незважаючи на те, що мої старші подруги мені вже років 5 кажуть, що вже треба щось колоти, але я не зробила ще жодної ін’єкції краси, і не бачу, щоб я так вже старіла", - зауважила співачка.

Горбачова запевнила, що не робила жодної ін'єкції в обличчя

"Звісно, треба робити якісь маски, займатися спортом, але я от вірю в те, що усе ідей від невдоволення. Я би все-таки витрачала б весь свій вільний час на енергетичне відновлення. Я у своєму житті дійшла до такого рівня невдоволення всіма і всім, що мені просто необхідно було навчитися відновлювати себе зсередини щодня. Я дуже рада, що життя мене довело до цього рубежу", - поділилася Горбачова.

Ольга зізналася, що завдяки вмінню відновлюватися зсередини, вона стала мудрішою жінкою та повернула коханого

Як відомо, Горбачова багато років була успішною телеведучею. Утім, зараз вона не готова розриватися між телебаченням і сценою.

"Мені хотілося б, але не так, щоб я витратила енергію і сили та зробила усе сама. Бо я 10 років була у режимі армії, я ніколи не могла поїхати на тиждень, 3-4 дні максимум… Я не могла знайти час для контакту із собою. І коли сталася перша криза у нашому особистому житті, Поліні тоді було 5 місяців, я зрозуміла, що я просто людина-автомат", - розповіла Горбачова.

І саме музика стала для Ольги таким собі зціленням.

"Точно так само, як третім альбомом я возз’єднала родину… Може, для когось, це звучить незрозуміло, люди завжди бояться чогось незрозумілого, але для мене магія музики очевидна, і вона працює", - запевнила артистка.

Горбачова на власному прикладі упевнилася в тому, що музика здатна зцілювати

Фото надані "Mamamusic"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів