Скрипка не їздить співати у Москву, бо боїться "диванної сотні"?

25 червня 2014, 18:19

Лідер гурту "ВВ" Олег Скрипка, схоже, не виступає з концертами у Росії не через те, що це країна-окупант, а тому що боїться, що його затролить "диванна сотня".

Принаймні таке враження складається від позиції, яку озвучив співак в інтерв'ю ізраїльському телебаченню.

Про те, як він вважає себе "дитиною першого Майдану", та про вічну дружбу між росіянами і українцями Скрипка розповів в розмові з журналістом "9 каналу".

На досить гостре нині запитання про те, чи поїде він на запрошення з концертом до Москви, Олег відповів неоднозначно:


"Це складне питання, тому що... дивлячись який контекст і у нас... Ну, можливо, ви чули, наші війська розділилися на сотні".

Срипка не проти співати у Росії?

А далі фронтмен "ВВ" взагалі дав зрозуміти, що остерігається тролінгу в Інтернеті, а так, можливо, і їздив би до Росії заробляти грошенята.

"Є така "диванна сотня". Це ті, які сидять і "тролять" в Інтернеті. Зараз дуже багато українських артистів виступили в Кремлі, і "диванна сотня" їх знищила. Тому, навіть, якщо це буде якийсь мирний рух, навіть якщо це буде опозиція російська, все одно, якщо якийсь український артист виступить у Росії, "диванна сотня" його знищить", - заявив Олег.

До слова, ізраїльський журналіст зауважив, що від початку Майдану "голос" Скрипки було не дуже чутно.

"Люди погано чують, але, вірніше, люди... Зараз дуже загострилося протистояння, і люди чують тільки конкретну позицію: або антиросійську, або антиукраїнську", - спробував пояснити свою "тишу" співак.

На думку Олега, в житті не буває лише чорних чи лише білих тонів. Тому, за словами артиста, він намагався налаштувати людей на пошук мирних рішень вже після активних подій на Майдані:

"Справа в тому, що ми ж-то - "діти Першого Майдану". Ми-то ж то через це пройшли... І, слава Богу, перший Майдан був мирний, хоча... Процеси... Ну, зрозуміло, як це все відбувається. Було зрозуміло, і мені було зрозуміло, що буде кровопролиття. І ось зараз це відбувається, і ситуація заходить в ще більший глухий кут. І просто сказати: "Давайте сядемо за стіл переговорів" - це нічого не дасть, тому що позиції людей вони все одно діаметрально протилежні".

Олег називає себе "дитиною першого Майдану"

Цікаво, що на думку Скрипки, за чверть століття незалежності України українці не подорослішали.

"Ну, ось ці сучасні позиції показують, що ні. Це подібне до брязкальця, яке потрапляє в руки дитині, або до якогось наркотику. Незалежність отримали українські люди. Вони її не обрали, вони її не пережили, вони не стали більш дорослими, більш мудрими. Просто далася ось така велика даність, і в принципі ось зараз або українці "протренькають" цю незалежність, або вони стануть дорослими і почнуть нею розпоряджатися серйозно", - впевнений він.

Не відчуває лідер "ВВ" й ворожнечі між росіянами і українцями.

"Як не дивно, я цього не відчуваю, хоча мені багато знайомих кажуть: "Ось, ми зідзвонювалися з нашими, ми стільки дружили, а тепер "побили тарілки". Ті люди, з якими я спілкуюся - їх небагато - або ми взагалі про політику не говоримо, або, якщо говоримо, то ми - однодумці", - пояснив артист.

Співак вважає, що росіяни й українці завжди будуть дружити

"Я для себе такий рецепт придумав: я собі уявляю, що це все вже років десять тому пройшло. І з висоти часів я намагаюся цю ситуацію сприймати. У будь-якому випадку, як би ми зараз не сварилися, не "били тарілки", ми все одно будемо близькими і жити разом, жити поруч і по крові тощо. І все одно, з сусідами треба будувати нормальні взаємини, що б не сталося", - зауважив він.

Щоправда, Скрипка додав, що це не значить, що треба "або зливати свою незалежність, або зливати свою гордість, або забути кров тощо". Однак співак радить не включатись у нинішні події в Україні так емоційно.

Срипка закликає відкинути емоції

"Тому що в емоціях ніколи нічого нормального не відбувається. Коли я входив на Майдан, відчувався градус напруження. Як артист я відчуваю. І, коли величезна кількість людей в цьому емоційному градусі знаходиться, обов'язково відбувається вибух. І вибух стався", - додав він.

Нагадаємо, раніше Олег Скрипка заявляв, що зараз треба бути готовим взяти до рук зброю.

Фото з Facebook "ВВ"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів