Кароль ледь не щодня ходить на могилу чоловіка і живе за його планом

25 квітня 2014, 12:15

28-го квітня виповниться рік з дня смерті чоловіка співачки Тіни Кароль Євгена Огіра. Зірка вже чекає на цей день і через уповільнення робочого темпу частіше сумує за коханим.

Як кажуть в оточенні Тіни, вона часто буває на могилі чоловіка та живе за планом, який він написав для неї перед смертю.

Про це пише "Комсомольська правда в Україні".

Кароль неухильно виконує план покійного чоловіка. Як відомо, весь рік співачка багато працювала. Випустила альбом, кілька кліпів, фільм про себе та проїхалася з туром містами України.


Утім зараз, коли гастролі закінчилися, у Тіни знову з’явився час на сумні спогади.

"Роботи зараз стало менше, і вона знову жахливо сумує за чоловіком. Кожен день, коли їде до Києва з Зазим'я, ходить на цвинтар. Атмосфера дуже складна", - розповіли в оточенні Кароль.

Концерти закінчилися, і Тіна знову віддалася сумним спогадам

У документальному фільмі, прем’єра якого відбулася в лютому, Тіна розповідає, що у її будинку усе нагадує про Євгена.

"Я все зробила в будинку, як він хотів. Скрізь є він, наші речі: весільні келихи, весільні свічки, наш рушничок... На рушнику написано "На щастя!". Коли знайшла його, ревіла довго. Я їх поставила на найбільш видне місце. Щоб навчитися бачити і приймати, бачити і приймати. Я не ховаю спогади про нього", - зізнається у фільмі співачка.

"Я буду такою, як він хотів: щасливою, усміхненою, талановитою і сильною. По-іншому не можна. Я повинна. І буду щирою. Коли зможу показати свою вразливість, слабкість - покажу. Коли мені боляче це показати, я ... знову дотримаю сльози. Бережіть вашу любов, цінуйте моменти, культивуйте вашу сім'ю і так виховуйте дітей", - додає вона.

Тіна не ховає спогади про Євгена

Нещодавно подейкували, що Тіна придбала 4-кімнатну квартиру в Москві. Вона навіть збиралася туди переїхати та відправити сина до першого класу. Але зараз артистка все ще живе в Києві і найближчим часом переїжджати не збирається.

Роковини смерті Євгена збіглися з поминальним днем, який відзначатиметься і на Берковецькому цвинтарі, де похований чоловік. Там само похований і батько Огіра, Валерій Іванович.

Могили Євгена Огіра та його батька розташовані поруч

Духовний наставник Тіни, отець Варлаам, в понеділок відслужить панахиду. Також поминальна служба відбудеться в Успенському соборі Києво-Печерської лаври, в якому Кароль і Огір вінчалися. Там же, у Лаврі, організують і поминальний обід.

Нагадаємо, 29-го квітня минулого року стало відомо, що чоловік Тіни Кароль пішов з життя. Причиною смерті став рак шлунку, з яким Євген боровся тривалий час.

Фото з сайту Кароль

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів