Куніс: Я ніколи не хотіла заміж

8 липня 2014, 15:45

Голлівудська актриса, уродженка Чернівців Міла Куніс планує на рік залишити кіно й присвятити себе материнству.

Про своє ставлення до дітей, свій перший поцілунок та небажання шлюбу 30-річна артистка розповіла в інтерв'ю виданню "W".

Куніс згадала, що її наречений Ештон Катчер був першим хлопцем, з яким вона цілувалася. Щоправда, це трапилося на знімальному майданчику, у часи, коли актори були лише друзями-підлітками.

"Мій перший справжній поцілунок трапився на зйомках шоу саме з ним. Мені здавалося, що в тому епізоді я йшла додому з кимось іншим. Ми не говорили про ту частину", - зауважила Міла.


Куніс згадала як вперше цілувалася з Катчером

Акторка вдячна телешоу не лише за те, що воно познайомило її з нареченим, а й за те, що усі її помилки "документувалися для нащадків".

"Я пройшла через період статевого дозрівання на телебаченні! Я виросла на п'ять дюймів, поки брала участь у тому шоу, і в мене було так багато різних форм брів! Я пройшла через усі незручні ситуації, з якими тільки могла зіткнутися молода дівчина, і все це на очах мого нареченого. Тож немає сумнівів, що він бачив усе найжахливіше. Я вважаю, що це добре", - пояснила вона.

Куніс, яка наразі чекає на первістка від Катчера, заявила, що бере відпустку:

"Я вже вирішила взяти річну відпустку. Я ніколи не хотіла бути жінкою, у якої в голові лише бізнес. Для мене ця робота завжди була хобі, яке перетворилося на велику професію. Але я не марю і не дихаю нею. Я впевнена, що Меріл Стріп має зовсім іншу точку зору з цього приводу. Але я радію, що в мене буде повний робочий день мами".

"Хоча, дайте мені рік без роботи, і я подивлюся, як дійсно почуватимусь", - додала вона.

Міла завжди хотіла стати мамою, а от заміж не рвалась

Якщо про материнство Міла мріяла завжди, то от від думок про заміжжя вона була не в захваті. Та саме Катчер зміг переломити її погляди на весілля.

"Я ніколи не хотіла заміж. З 12 років я готувала своїх батьків до того, що не піду заміж. Та потім все змінилося - я знайшла кохання всього мого життя. Тепер мої плани на весілля: нікого не запрошувати. Зробити це в приватному порядку і таємно. Мої батьки погодились на цей варіант. Вони просто раді, що я нарешті сказала "так", - зізналась кохана Катчера.

Схоже, у період вагітності Міла стала більш дратівливою. Спершу вона заявила, що не асоціює себе з Україною. А тепер жаліється на надокучливих папарацці, які не дають їй спокою.

В інтерв'ю глянцю Міла поскаржилась на папарацці

"Щодня і щоночі папарацці чатують біля мого будинку. Вони хочуть зняти мій живіт, тому що їм потрібні докази моєї вагітності. Та вони навіть не намагалися робити кадри мене, коли протягом багатьох років пускали чутки про мою вагітність. Тепер же вони мають рацію, тож не залишать мене у спокої", - зауважила вона.

Нагадаємо, кілька років тому Куніс розповіла, що в українській школі потерпала від антисемітизму, хоча Чернівці – то не зовсім село.

А свою майбутню дитинку Міла навчатиме російської мови. Наречений актриси Ештон Катчер спеціально для цього займається з учителькою.

Фото з фан-сторінки Міли Куніс у Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів