Мейхер: Я б хотіла один день побути Ісусом Христом

21 липня 2014, 14:13

Екс-"ВІА Гра" Надія Мейхер зізналася, що обговорює політичну ситуацію зі своїм цивільним чоловіком Михайлом Уржумцевим, який живе у Росії. Однак конфлікт між двома країнами ніяк не позначився на стосунках пари.

Співачка упевнена, що все що відбувається – лише політична гра, і не варто через це сваритися з представниками інших національностей.

Крім того, в інтерв’ю "Viva!" Мейхер сказала, що якби дива траплялися, то вона хотіла б побути один день Ісусом Христом.

Надя Мейхер не з тих артистів, які завзято висловлюють свою громадянську позицію. Однак вдома з чоловіком вона про політику, як виявилося, говорить.


"Ми з ним реалісти, і вважаємо, що все це велика політична гра", - зауважила екс-"ВІА Гра".

Українка Мейхер та росіянин Уржумцев про політику говорять, але не сваряться

Також Мейхер розповіла, що конфлікт росіян з українцями ніяк не вплинув на її родину.

"Ніяк не відбилася (ситуація), все залежить від того, як все це сприймати. Я себе від мирних громадян не відокремлюю. Росіянка, єврей, казах - це все мирні громадяни, і вони жодного стосунку до політики країни не мають. Якщо в Росії мене хтось готовий сприймати жорстко тільки тому, що я українка (адже йде моторошна інформаційна війна), то я нічого не можу з цим вдіяти", - зауважила артистка.

"Я вважаю, що люди повинні зберігати між собою максимально дружні відносини, якої б національності вони не були і які б провокаційні речі не виходили в телеефірах. Ми повинні бути вище цього і насамперед думати своєю головою", - додала вона.

Мейхер закликає не ворогувати між собою і не піддаватися впливу інформаційної війни

Як відомо, Надя займається багато чим, зокрема, вона працювала телеведучою та намагалася бути актрисою. Утім, перш за все Мейхер називає себе співачкою.

"Все, що ви перерахували, - це не професії, які осягнені повною мірою, це захоплення. Мені, наприклад, складно себе назвати актрисою і телеведучою. Я можу себе назвати тільки співачкою, тому що це моя професія, в якій я намагаюся розвиватися і вдосконалюватися щодня", - наголосила Надя.

Мейхер пробувала себе у різних амплуа, однак скромно вважає себе лише співачкою

"Творчо я можу займатися чим завгодно. У мене постійно виникає бажання щось творити, але все це швидше хобі. Своїх шанувальників я знайомлю лише тільки з деякими зі своїх захоплень. Якщо, наприклад, я буду впевнена, що мої картини або розповіді гідні того, щоб їх побачили люди, значить, я їх покажу світу", - зауважила співачка.

На запитання, день якої людини вона б хотіла прожити, якби могла, Мейхер відповіла:

"Я б хотіла побути Ісусом Христом, пророком, відчути хоча б на йоту цю нелюдську глибину. Це здорово".

Надя хотіла б відчути нелюдську глибину...

Нагадаємо, у березні Мейхер разом з іншими публічними людьми закликала зберегти мир. Але, як видно зараз, це не допомогло.

Фото"Viva!" та з ВКонтакте Мейхер

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів