Білик: Звання Народної для мене випросила дочка Ющенка

7 серпня 2014, 11:47

Співачка Ірина Білик чи не вперше розповіла, яким чином отримала звання Народної артистки – його для неї випросила дочка тоді ще президента Віктора Ющенка Віталіна.

Однак це, за словами Білик, був єдиний випадок, коли хтось із президентів її помітив. До цього і після цього жоден з гарантів, за словами Іри, її ніяк не вшановував.

Про це та про інше співачка розповіла в інтерв’ю "Комсомольській правді в Україні".

Якось Білик сказала, що якщо посадити всіх артистів за стіл переговорів і дати їм вирішити будь-яку проблему - впораються швидше, ніж всі можновладці разом узяті.


На запитання, що в першу чергу вона б воліла вирішити, співачка відповіла:

"О-о-о, так тут ціле роздолля для діяльності! Почнемо з того, що у нас є Міністерство культури, яке формує державну політику в сфері кіно, культури і мистецтв. Хто така ця сама "культура"? Всього лише чоловік десять артистів першого ешелону, ще чоловік двадцять менш відомих, але теж шанованих і улюблених. Так от, ніколи за всю мою кар'єру жоден міністр культури не збирав народних і заслужених артистів в одному кабінеті і не питав: "А що вам треба? Чим вам допомогти?" А цього дуже не вистачає".

Білик поскаржилася, що жоден міністр ніколи не запитував в артистів, що їм насправді треба

Ірина також наголосила, що не знайома з жодним із президентів.

"І, до речі, жоден з чотирьох президентів України ніколи мене особливо не відзначав подарунками, квартирами або пам'ятними знаками", - чи то пожалілася, чи то похвалилася артистка.

На запитання, звідки в неї ділянка за Києвом, Білик гордо відповіла:

"Вона куплена виключно на мої "кровні". Ніколи у мене не було ні коханців багатих, ні мільйонерів, які б в мене вкладали. Все, що заробила - то і моє. Я, до речі, одна з останніх співачок, які отримали звання "народної". До 2008 року воно вже було у всіх - у Ані Лорак, у Наташі Могилевської, у Руслани... І ось ми з Андрієм Данилком були останніми з того покоління артистів, хто в один день з рук президента Ющенка отримали нагороди", - зазначила Ірина.

"Але знаєте чому? Тому що Віктору Андрійовичу донька сказала. Так! І я не боюся зараз про це говорити. Ліна. Сказала батькові: "Тобі не соромно, що Данилко і Білик не мають звання? Всі мають! Папа, будь ласка, зроби так, щоб мої улюблені співаки стали нарешті "народними". Він і послухався. Ну ось могли б ви уявити, що звання "народних" випросила для мене і Данилко президентська дочка? Це було за тиждень до відходу Ющенка з посади", - розповіла Білик.

Іра стала Народною завдяки доньці Ющенка

З родиною Порошенка Ірина не спілкується, зате добре знає його куму Оксану Білозір.

"Я близько товаришую лише з кумами нашого президента - Оксаною Білозір та її чоловіком Романом, який призначений зараз на посаду директора Палацу культури "Україна". Ми з Ромою днями говорили про те, що зараз буде все по-новому. І ми дуже чекаємо змін", - поділилася Білик.

До слова, не так давно Ірина розповідала, як співала на дні народження коханки Януковича - Любові Полежай.

Щодо нещодавнього скандалу в Одесі через концерт Ані Лорак, то Білик зазначила:

"З цим, сподіваюся, у мене проблем не буде. Мої глядачі мене ніколи не залишать".

На запитання, чи не збирається вона поїхати з концертами до зони АТО, Білик зазначила – навряд.

"Знаєте, нещодавно в АТО загинув мій близький друг. Генерал прикордонних військ Ігор Момот. Говорити про те, що я могла б стати на тому місці, де його вбили, і співати - неможливо. Ні", - наголосила Іра.

"Мені ось запропонували взяти участь у концерті для біженців, які живуть в Бердянську, і ми зараз ведемо переговори, щоб я туди приїхала без групи. Планується якась бесіда, записки з питаннями і кілька пісень. Зараз говорити для людей набагато важливіше", - пудсумувала співачка.

Фото прес-служби, "Viva!" та з Facebook Білик

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів