Меладзе: Я би міг стати миротворцем, але мене не сприймуть всерйоз

18 вересня 2014, 15:41

Співак Валерій Меладзе не спішить кричати про свою громадянську позицію, тому що упевнений – від цього мало що залежить. Він каже, що міг би виступити миротворцем у війні Росії та України, але його ніхто не сприйме всерйоз.

Про це артист розповів газеті "Аргументи и факты".

Меладзе закидають, що він просто боїться говорити про політику, аби не потрапити під санкції, як деякі його колеги.

"Справа не в страху, а в доцільності. Від моєї думки мало що залежить. Воно ніяк не може вплинути на ситуацію. До того ж обов'язково знайдуться ті, хто або засудить мою позицію, або скаже: "Це не твоя справа", - виправдовується Валерій.


"Простій людині складно зрозуміти, що в Україні насправді відбувається. Адже ми черпаємо інформацію переважно з телевізора, де йде найжорстокіша пропаганда... з обох боків. Це огидно - слухати, з якою злобою українські та російські політики поливають брудом один одного і людей, з якими ще недавно дружили. Нам все одно доведеться жити разом з українцями - може, варто все-таки трохи зазирнути в майбутнє і підбирати вирази?" - продовжив свою думку співак.

Меладзе каже, що не боїться говорити про політику, просто не бачить сенсу

Меладзе наголосив, що багато років жив в Україні, і немає ворогів ні тут, ні в Росії.

"А нас сьогодні всіх поставили в такі рамки, що потрібно підтримати якусь одну сторону. Але в цьому випадку ти ризикуєш налетіти на "санкції", - заявив Валерій.

"Андрій Макаревич по-своєму висловив громадянську позицію, виступивши перед українськими біженцями, і був жорстко засуджений нашої громадськістю. У Діани Арбеніної, яка теж висловила Україні співчуття, концерти взагалі були скасовані", - зауважив Меладзе.

"Інший приклад: Кобзона, Газманова та Валерію, які висловили підтримку Путіну по Криму, не пустили до Латвії на "Нову хвилю". Ні ті, ні інші артисти ніяк не вплинули на події. Але в тій чи іншій мірі постраждали самі. Тому вважаю за краще залишати свою думку при собі. Проте радує, що в Україні оголошено перемир'я. Хочу сподіватися, що воно переросте в міцний мир", - сказав співак.

Що ж до стосунків з братом Костянтином, який продовжує жити в Києві, то їхні погляди збігаються.

"Наші думки збігаються, але ми з Костею домовилися, що будемо уникати цієї теми, щоб не рвати собі серце. Я продовжую їздити в Київ, він для мене як і раніше одне з найдорожчих міст…", - заявив Меладзе.

Брати Меладзе не говорять про політику, але дотримуються майже однакових поглядів на ситуацію

Валерій також запевнив, що сам би міг вести переговори, але його ніхто не послухає.

"Я і сьогодні бачу багато людей в Україні і в Росії, які хочуть, щоб здоровий глузд переміг і відновилися добрі, людські відносини між двома близькими народами. Якби була можливість, я був би тільки радий виступити переговірником і миротворцем між сторонами конфлікут, хоча не думаю, що мене сприймуть всерйоз", - зазначив співак.

"Приклад Кличка показовий. Всі ним захоплювалися і пишалися, поки він перемагав на рингу, але, після того, як він пішов у політику, частина людей просто забула про те, що він великий спортсмен", - додав артист.

Меладзе не хоче стати таким, як Кличко

Окрім політики, Меладзе згадав і про стосунки своїх дітей від різних жінок. Як відомо, не так давно співачка Альбіна Джанабаєва народила Валерію другого сина. Утім, його дочки від попереднього шлюбу не дуже хочуть спілкуватися з братами.

"На превеликий жаль, ми про це рідко розмовляємо, хоча з доньками я намагаюся бувати якомога частіше. Люблю всіх своїх дітей однаково божевільної батьківською любов'ю. Дочки мене, звичайно, привітали з народженням другого сина. Але відчуваю: вони поки не готові сприймати його як брата. На жаль, для мене це велика проблема. Мені б дуже хотілося, щоб всі вони були близькі", - зізнався Меладзе.

Нагадаємо, раніше Валерій називався космополітом та інтернаціоналістом.

Фото з сайту Меладзе та з сайту "Гламурчік"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів