Положинський: Не робіть мене героєм своїх секс-фантазій

19 вересня 2014, 13:43

Музикант і громадський активіст Сашко Положинський запевняє, що не є ані героєм Майдану, ані героєм сексуальних фантазій.

У жінках його приваблює скоріше не краса, а природність, невимушеність та гармонійність.

Про це та ще дещо лідер гурту "Тар Так" розповів в інтерв’ю "Viva!".

Як відомо, ще під час перших заворушень на Майдані Положинський повівся як справжній герой і продовжував брати активну участь у всіх революційних подіях.


Однак музикант вважає, що не робив нічого героїчного і хвалитися не має чим.

"Я, на жаль, не герой. Навіть коли в дитинстві намагався дівчат захищати, то й сам вигрібав, і дівчат захистити не вдавалося", - сказав Сашко.

Сашко не вважає себе героєм

Музикант зауважив, що наша країна лише вдає, що цінує своїх героїв. Мовляв, реальне ставлення має проявлятися не у пам’ятних відзнаках, а у піклуванні.

"…У піклуванні - про те, щоб зберегти героїв живими і здоровими, про те, щоб поранені герої якомога якісніше лікувалися і поверталися до повноцінного життя, про те, щоб родини героїв - живих і загиблих - були соціально та морально захищені. А до цього нашій країні, на жаль, ще дуже далеко", - обурився Положинський.

Положинський вважає, що країна має піклуватися про своїх героїв

Незабаром гурту "Тар Так" виповниться 18 років. З цієї нагоди група хоче зіграти спеціальний концерт.

"На щастя, наші прихильниці не змінюються з часом - вони лишаються такими ж юними і прекрасними. А ми, звісно, старіємо потрохи. Я, наприклад, помітно погладшав. Хоча на моїй сценічній енергійності це поки не дуже відображається, але мої звичні танці з теперішнім черевцем виглядають ще кумедніше, ніж раніше", - пожартував Сашко.

"Спортом, як завжди, займаюся мало, а все інше лишилося, як і було - не п’ю, не курю, м’яса не їм, наркотиків не вживаю, люблю природу, читаю книжки і слухаю багато різної музики. Часом граю в футбол - з луцькими музикантами або у складі ФК "Маестро". От тільки сноуборд все більше припадає пилом", - додав Положинський.

Останнім часом Положинський грає у футбол у команді інших селебрітіз

Що ж до жінок, то Олександр цінує у них природність та гармонійність.

"Буває, визнана красуня мене лишає абсолютно байдужим через свою штучність, неприродність. Натомість дівчина, яка, на перший погляд, не має якихось особливих принад, може мене зацікавити своєю невимушеністю, щирістю, безпосередністю. Хоча, звісно, я дуже люблю жінок і вважаю, що кожна з них може стати по-своєму прекрасною, якщо захоче", - розповів музикант.

Положинському подобаються щирі жінки

На зауваження про те, що Вікіпедія називає його секс-символом, Положинський сказав:

"Це лише означає, що в сексі я всього-навсього символ, на щось дійсно цікаве чи приємне від мене не варто очікувати. Не покладайте на мене особливих сподівань, не робіть мене героєм своїх сексуальних фантазій - тож краще пошукайте собі когось іншого!".

Сашко не радить очікувати від нього чогось надзвичайного у сексі

Фото з Facebook Положинського

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів