Огнєвіч розповіла, в чому піде до Ради та процитувала Маркса

Четвер, 13 листопада 2014, 14:09

Новоспечена депутатка Злата Огнєвіч вже знає, в чому піде на перше засідання Ради, хоча й не готує нічого особливого.

Співачка підкреслює, що не збирається змінювати свій звичайний стиль заради роботи у парламенті.

Крім того, Злата збирається залучати до своєї депутатської діяльності інтелігенцію, пише "Комсомольська правда в Україні".

Огнєвіч упевнена, що вбрання – це не той критерій, за яким варто оцінювати депутата.

"Вважаю, що народного обранця повинні оцінювати за її вчинками. Гардероб - це вже допоміжні фактори", - заявила Злата, яка прийшла до політики у складі партії Олега Ляшка.

 Злата не переймається зміною гардеробу для роботи у Раді

Співачка також зізналася, що не готує особливих нарядів для роботи у Раді.

"…Буду і далі дотримуватися свого стилю і керуватися своїм смаком. Звичайно, я вже замислююся про те, що одягну на перше засідання, адже це визначна подія для мене, новий етап життя. Думаю, це буде класичне вбрання стриманих тонів", - поділилася артистка-депутатка.

Крім того, Огнєвіч вже вкотре розповіла, як бачить свою роботу у Раді.

"У мене, як у людини, яка знає проблематику культурної галузі зсередини, є багато цілей та ідей. Насамперед планую займатися питаннями розвитку нашої молоді та дітей, хочу, щоб всі мали рівні шанси для самореалізації. Буду просувати програми підтримки для талановитих дітей", - зазначила дівчина.

 Огнєвіч візьметься за творчу молодь

Також Злата збирається залучити до обговорення проблемних питань інших представників культури.

"…Всю творчу інтелігенцію нашої країни. У своїй роботі вони постійно стикаються і з вадами нашого законодавства, і з бюрократичними перепонами. Впевнена, що їм теж є чим поділитися з власного досвіду. А важливі та актуальні ідеї я зможу озвучувати в парламенті", - сказала Огнєвіч.

Злата упевнена, що зможе успішно поєднувати творчість з депутатством.

"…Я рада, що закон дозволяє мені, ставши депутатом, продовжувати займатися творчістю, яке і служить основою для мого політичного кроку, надихає мене. Я відчуваю в собі достатньо сил, щоб повноцінно займатися як одним, так і іншим", - заявила співачка.

 Співачка ще не почала роботу депутата, але вже упевнена, що зможе поєднувати сцену з парламентом

На запитання, чого бракує Раді у сенсі духовної культури, Злата взялася цитувати Маркса.

"Вже зовсім скоро почне роботу нове скликання народних депутатів, серед яких чимала кількість нових, молодих осіб. Хотілося б вірити, що всім нам буде вистачати і внутрішньої культури, і мудрості, і розуміння. Карл Маркс якось сказав: "Культура - це міра людяності в людині". Саме це має стати фундаментом для роботи нового парламенту", - блиснула інтелектом співачка.

Також Огнєвіч наголосила, що не шкодує про рішення стати депутатом.

"…А після спілкування з виборцями під час передвиборної кампанії я тільки переконалася в його правильності. Я не можу залишатися осторонь у такий непростий для нашої країни час. Так, я артист, але я небайдужа людина, і зараз моя громадянська позиція також важлива. Своїм кроком я хочу залучити якомога більше молоді для розвитку нашої країни", - заявила Злата, яка просто ще жодного дня не провела у Раді.

 Злата не шкодує про своє рішення піти в політику

Фото "Tochka.net", з Facebook та ВКонтакте Огнєвіч


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів