Мейхер підтвердила заміжжя та розповіла про миротворчу місію артистів

12 грудня 2014, 13:29

Співачка Надія Мейхер нарешті офіційно оформила свої стосунки з російським бізнесменом Михайлом Уржумцевим, хоча кілька разів казала, що не дуже й прагне заміж.

Екс-"ВІА Гра", як відомо, не припиняла їздити працювати до Росії, хоча робила це не так показово, як деякі колеги.

Утім, Надя не бачить нічого поганого у роботі артистів на території ворога, бо упевнена, що саме артисти мають бути миротворцями для обох сторін.

Про все це Мейхер розповіла газеті "Сегодня".


Чутки про заміжжя співачки з батьком її дочки ходять вже понад місяць. Причиною стала обручка на пальці Надії.

"Так. Ми оформили стосунки", - зізналася Мейхер.

Мейхер та Уржумцев нарешті стали подружжям

Не секрет, що Надя з Михайлом живуть на дві країни. Тому логічним видається запитання, чи сваряться вони через політичну ситуацію.

"Ми розмовляємо на ці теми. Але для Михайла і для мене, як для людей з двох сторін (України і Росії) дуже важливо зберегти людські стосунки. І ми їх збережемо, бо між нами почуття, і ці почуття ні в якому випадки не зруйнує сформована ситуація", - заявила Надія.

Співачка також підкреслила, що знайома з настроями людей в обох країнах.

"Я багато разів гастролювала Росією, тому можу сказати, що і в Росії, і в Україні є радикально налаштовані люди. У той же час, як і в Україні, так і в Росії є люди, які мислять тверезо. Вони підходять до мене і кажуть: "Надія, давайте дружити". Політика робить людей гарматним м'ясом і крайніми в цій ситуації", - сказала Мейхер.

Здається, щось про гарматне м'ясо, маніпуляції та політичні ігри казала і Лорак

Крім того, співачка висловила свою думку стосовно візитів українських артистів з гастролями до Росії під час війни.

"Справа в тому, що все дуже неоднозначно, і ворогом можна стати, не виїжджаючи за кордон або в сусідню країну, з якою ворожнеча. Це не обов'язково. Тебе в будь-якому випадку хтось любить, хтось ні, хтось заздрить, в кожного свої причини любові і ненависті. Я згодна, що є ситуації, коли артистам потрібно поставитися до подій коректно і не "світитися" зайвий раз", - зауважила Надя.

Але засуджувати когось Мейхер, яка і сама працює у Москві, не наважилася.

"Артистам в цій ситуації дуже складно. Вони відрізняються від простого громадянина лише тим, що відомі і всі їх знають. Також, як і будь-який інший житель їздить до Росії або до родичів, або працює, для артистів - це хліб, це - наша робота. Ми повинні розуміти, що артисти зараз несуть не місію якоїсь жорсткої позиції. Зараз артисти повинні бути миротворцями. Якщо артист діє вірно, він здатен змінити думку обох сторін", - упевнена Надія.

До речі, ще у жовтні Надя казала, що артист не має втручатися у політику взагалі. Так усі кажуть, хто до Росії їздить

Фото з Instagram Мейхер

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів