Вакарчук: Політики, яких ми вибрали - не царі, не боги

29 грудня 2014, 14:22

Фронтмен гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук вважає, що в наш час не мати власної політичної позиції - це злочин. І це стосується не лише артистів, а й звичайних людей.

Музикант з оптимізмом дивиться в майбутнє Україні й закликає пам'ятати, що політики, яких ми вибрали, не царі і не боги.

Зокрема, Славко впевнений, що все мине і "колись здоровий глузд переможе". Про це він заявив в інтерв'ю "ТСН. Тиждень".

"Колись й холодна війна здавалася вічною. Колись і Радянський Союз здавався вічним. Все одно все змінюється. Треба думати не про те, мине чи ні, та про те, що треба робити сьогодні", - вважає Вакарчук.


Вакарчук вірить, що все рано чи пізно змінюється

Він наголосив, що найголовніше зараз для всіх людей, не лише представників шоу-бізнесу, визначитися зі своєю позицією.

"Я з великою повагою ставлюся до всіх, до тих хто має позицію, близьку до моєї, й до тих хто має повністю протилежну. Єдине, чого я не розумію, це коли людина каже: я не маю ніякої позиції. Не можна судити тих, хто думає не так як ти. Але якщо людина особливо публічна декларує, що "ви знаєте, я тут не при чому". Це не просто безвідповідально, це моральний злочин", - наголосив Вакарчук.

Окрім того він прокоментував ситуацію, яка зараз відбувається у країні. Музикант вважає, що це закономірна хвороба росту.

"Що стосується того, що відбувається сьогодні, як на мене, це закономірна хвороба росту. Ми захворіли з самого початку. Я інтуїтивно впевнений, що нас нічого не вб'є, а зробить нас сильнішим. Все що нам сьогодні потрібно, це зціпити зуби, робити свою роботу. І пам'ятати що політики, яких ми вибрали, не царі, не боги. Вони люди, нам треба за ними слідкувати. Якщо вони не справляться, на їхнє місце прийдуть інші", - впевнений Славко.

Лідер "ОЕ" закликає пам'ятати, що обрані політики - не царі і не боги

Стосовно того, як почувається гурт "Океан Ельзи" після того, як він став небажаним гостем у Росії, співак запевнив, що це на колектив жодним чином не вплинуло.

"У нас хороший менеджер, який планує наперед різні ситуації, у нас широка аудиторія. Те, що ми перестали їздити в Росію, просто звільнило нам дати для того, щоб ми частіше їздили, наприклад, в Америку, Європу", - пояснив Вакарчук.

До слова, у новорічну ніч гурт "Океан Ельзи" виступатиме в Маямі, йдеться у "Світському житті".

У новорічну ніч Святослав співатиме у Маямі

Як відомо, у цей період там відпочивають здебільшого росіяни. Проте співак не бачить у цьому нічого поганого і навпаки знайшов плюси.

"Ми залишаємося самі собою що в Маямі, що в Києві, що в Москві, що на Місяці. Десь росіянам треба бачити групу "Океан Ельзи". Якщо зараз у них нема такої іншої можливості, то нехай приїжджають у Маямі. Там принаймні тепло. Як мінімум точно тепліше, ніж на їхній батьківщині", - зауважив Вакарчук.

Нагадаємо, нещодавно Святослав Вакарчук чітко окреслив свою позицію: у політику повертатися не збирається.

Фото з Facebook "Океану Ельзи" та "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів