Онищенко: Якщо жінка красива, я себе у витратах не обмежую

26 червня 2015, 17:02

Головний коняр країни та любитель моделей Олександр Онищенко зізнався, що не може встояти перед жіночою красою і здатен витрачати гроші на гарних жінок без обмежень.

Крім того, в інтерв’ю "Українській правді" екс-депутат підтвердив свій роман з гімнасткою Ганною Бессоновою та розповів, навіщо проводив конкурси краси.

Ні для кого не секрет, що ім’я Онищенка у медіапросторі часто згадується поруч із красивими та відомими жінками. Він був одружений з "Міс Україна-1997" Ксенією Кузьменко та з топ-моделлю Сніжаною Онопкою.

Онищенко не розмінюється на звичайних жінок - він обирає або королев краси, або топ-моделей

А якийсь час після розлучення Онищенка бачили у компанії різних зірок, зокрема з Періс Хілтон.


"Був у мене такий період - як у звичайної нормальної людини... Грубо кажучи, я був десять років одружений. У 2009-му році розлучився, і стало мені цікаво спілкуватися з красивими жінками. Таке банальне пояснення", - сказав бізнесмен.

Багатію просто "цікаво спілкуватися з красивими жінками", наприклад, з моделлю Сніжаною Онопкою він "спілкувався" досить близько

Що ж до конкурсів краси, то казали, що Онищенко влаштовував їх з метою так званого відбору красивих дівчат для багатих чоловіків. Однак сам він заперечує ці чутки.

"Я розповім з приводу конкурсу краси - хочете вірте, хочете не вірте. Я займався конкурсом чисто з якихось спонукань ... Моя колишня дружина - колишня "Міс Україна", їй це подобалося. Потім, в 2010-му році, після того, як я повернувся, цей конкурс хотіли купити якісь араби: "Або ми його віддаємо туди, або він залишиться тут". Щоб ви розуміли, я його відкупив і віддав їм же, щоб вони ним займалися, колишнім засновникам та організаторам", - зазначив Онищенко.

Конкурсами краси бізнесмен займався лише з "благородних" міркувань

Але головною цінністю конкурсів краси, за словами бізнесмена, була благодійність.

"…Коли проходив конкурс "Міс Україна", Палац "Україна" був забитий повністю, не було зайвих квитків. Гроші, зібрані від квитків на after-party, куди привозилися зірки, передавалися в дитячі будинки, на благодійні проекти. Конкурс краси був частиною благодійних проектів", - запевнив він.

Онищенко також не приховує, що для красивої жінки йому нічого не шкода.

"Якщо жінка красива, то я себе у витратах не обмежую. У мене немає ліміту. Я вам чесно скажу, що я така людина, що я більше за те, щоб купити, ніж щось продати", - зізнався бізнесмен.

Колись Онищенко навіть на приїзд Періс Хілтон до Києва розкошелився

На запитання, який був найдорожчий подарунок жінці, Онищенко сказав:

"Найдорожчий? Ну, машини дарував, шуби дарував..."

Також він підтвердив свій роман з гімнасткою Ганною Бессоновою. Однак на запитання, на що він витрачає більше – на коней чи жінок, Онищенко заявив:

"Зараз я займаюся лише кіньми".

І хоча Онищенко підтвердив роман з Бессоновою, коні залишаються у пріоритеті

Фото ТаблоID, "Дуся", "Tochka.net"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів