Приходько стала мамою вдруге

15 серпня 2015, 19:04

28-річна співачка Анастасія Приходько стала мамою вдруге. Вона народила сина своєму другом чоловіку Олександру.

Радісною подією Настя поділилася у своєму Instagram.

"Це були найбільш незвичайні місяці в моєму житті! Концерти на передовій у Лисичанську в бліндажі під обстрілами та перед важкопораненими в госпіталях. Тур по 10 штатам США за підтримки української діаспори, завдяки якому змогла перерахувати гроші на ліки та медичне обладнання в зону АТО. Концерти в Іспанії, гроші від яких я перерахувала в підтримку поранених бійців та для родин загиблих", - почала перераховувати співачка.

Приходько приховувала свою вагітність

"Отримала медаль від Філарета "За жертовність і любов до України". І все це було б цілком буденно, враховуючи ситуацію в країні. Проте – це були місяці моєї вагітності. Я розуміла, як ризикую під обстрілами не тільки своїм життям. Я знехтувала забороною лікарів на довгі авіа перельоти, щоб все до копійки перерахувати на потребу армії", - зазначила Настя.


"Я співала сольні концерти, а потім відлежувалась за кулісами і їхала далі, бо мене чекали. І я не скаржусь, я - рада, що дитина, яка жила в мені, разом зі мною намагалася бути корисною Україні. І ми це зробили!" - заявила вона.

У період вагітності Настя активно виступала і гастролювала

"Сьогодні в моєму домі живе велике-маленьке ЩАСТЯ! За старовинним слов'янським пророцтвом дитина, що народилася в серпні - буде героєм! Він і є герой, бо підтримував мене весь цей час і надавав мені віри, що все буде добре в моїй Україні, що все, що роблять бійці на сході, волонтери, актори, виконавці, лікарі - все це для майбутнього наших дітей!" - написала Приходько.

"Я прошу вибачити, що останні декілька місяців не була дуже активною… Проте сьогодні я знову сильна, активна і буду йти разом з вами до Перемоги! Я маю дуже сильну мотивацію! Я - мати двох прекрасних дітей! Слава Україні!" - зазначила артистка.

Приходько вже має дочку Нану

Нагадаємо, про вагітність Насті стало відомо у травні. Вона також виховує 5-річну доньку Нану від першого шлюбу.

Фото з Instagram та Twitter Приходько

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів