Кличко не проти завагітніти, а його дочка дерла панотця за бороду

3 жовтня 2015, 09:05

Наречена боксера Володимира Кличка, американська акторка Хейден Пенетьєрі хотіла б, щоби коханий дізнався, як воно, бути вагітним. Він не проти.

А ще зірка розповіла, як вони з Володею хрестили свою доньку Кайю Євдокію.

Про це пишуть "Contact Music" та "E! Online" із посиланням на інтерв’ю Хейден американському телешоу "America's Live with Kelly and Michael" .

Пенетьєрі та Кличко з маленькою Кайєю Євдокією цього літа подорожували Європою та заїхали до України, щоби похрестити малу та показати тутешнім родичам.


"Кайя отримала нагоду побувати на своїй другій батьківщині. Там ми її похрестили, і то була одна з найнеймовірніших частин (подорожі)", - поділилася Хейден.

Хейден вперше розповіла про хрестини дочки в Києві

Усю церемонію Дуся проверещала, ще й священика потягала за бороду.

"Ця дитина любить воду… і ніколи не плакала, коли ми заносимо її під душ або купаємо в ванні чи в океані. Вона любить плавати, і, звісно ж, настає той єдиний раз, коли нам треба, щоби вона не плакала, священик занурює її в свячену воду, і це дитя просто репетує. Такі гарні фотографії, усі чепурні, у нас покриті голови, а вона…", - побідкалася наречена Кличка.

"У певний момент священик бере трішки її волоссячка та відрізає – це частина традиції – а вона така: "Любчику, ти береш моє волосся, я візьму твоє", і хапає його за бороду отак: "Смик!" Вона – боєць", - розповіла матуся.

Між іншим, хоча зіркова парочка запевняла, що з весіллям вони не квапляться, протягом інтерв’ю Пенетьєрі називала Кличка "чоловіком".

Пенетьєрі останнім часом охоче розповідає про чоловіка та доньку

А ще Хейден заявила, що якби наука знайшла спосіб це здійснити, Володимир готовий сам виносити їхню наступну дитину.

"Коли я була вагітна, він робив так, втягував живіт, а я притуляла свій живіт до його, щоби він відчував, як вона рухається, майже як ніби вона у його животі. Йому хотілося відчути, як воно, коли дитина так близько до нього, як до мене", - поділилася Пенетьєрі.

"Він скаже: "Повірити не можу, що ти їм розповіла! Що? Ти сказала їм, що я хочу завагітніти?", - додала акторка.

Хейден виклала журналістам, що Володимир хотів би завагітніти, якби міг

Нагадаємо, Кайю Євдокію похрестили у Києво-Печерській лаврі. Як відомо, коли дівчинка підросте, Кличко обіцяє пустити її в бокс.

Фото "JetSetter" та з Twitter Хейден

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів