Лобода: Діти мають бачити щасливих батьків, а не сварки та агресію

19 листопада 2015, 13:51

Співачка Світлана Лобода останнім часом дуже охоче розповідає про свою 4-річну дочку Єву, яку лише нещодавно показала світу.

І от знову, в інтерв’ю на телеканалі "СТБ", Свєта поділилася подробицями виховання дівчинки та її стосунків з батьком Андрієм Царем.

Лобода раніше вже казала, чому так довго не показувала обличчя доньки. Але, як виявилося, окрім всього, були й інші причини.

"Коли дівчинці було два рочки, я співала присвячену їй пісню "Ніжність". Для виступу я відзняла якийсь відеоряд, де на задньому тлі було видно силует Єви (але не обличчя): ми з нею гралися, виконували певні мізансценки. І ось через день після цієї зйомки моя дочка потрапляє в реанімацію з божевільним запальним процесом нирок", - згадала співачка.


Світлана вже показала обличчя дочки, але її сторінки у соцмережах не рясніють світлинами дитини

Тоді Світлана з Євою пролежали в лікарні два з половиною тижні.

"А якраз під час концерту всі говорили: "Боже, яка чарівна дівчинка! Ну яка ж дівчинка хороша! Обличчя не видно, але дуже гарненька!". І я це чула протягом усього вечора. Після лікарні я приїхала додому і вилаяла себе за те, що переступила межу. Я-то думала, що якщо обличчя та очей не видно, значить, все буде добре", - розповіла артистка.

"І я зрозуміла, що якщо ти віриш, що зобов'язаний охороняти свою дитину від оточуючих, то ні в якому разі не можна відступати. Ми не говоримо, що люди, які дивляться, погані. Просто, буває, не той погляд, хтось не так сказав або занадто багато енергії, яка накопичується в дитині", - зауважила Світлана.

Лобода останнім часом постійно розповідає про маленьку Єву

Попри розрив стосунків з Андрієм Царем, Лобода не стає на заваді його спілкуванню з дочкою. Співачка наголосила, що ніколи не хотіла відгородити його від Єви.

"…Жінка взагалі не має права забороняти бачитися батькові і дитині (тільки якщо він не завдає шкоду). У нашому випадку у Єви та Андрія такі теплі стосунки, що для себе я просто внутрішньо поставила бар'єр між нашим особистим життям, яке ми закрили, і їхнім спілкуванням, яке має тривати", - поділилася Світлана.

Світлана наголосила, що завжди знаходить час для спілкування з дочкою

До того ж тато не завжди приходить лише пограти з Євою. Іноді він виконує і чоловічу роботу по дому:

"Андрій може полагодити щось, допомогти. Якось я прокидаюся вранці і чую, що хтось ходить по даху. Мабуть, тато прийшов зібрати листя. Карлсон прилетів!" - зізналася Лобода.

І наостанок Світлана підкреслила:

"Діти мають бачити щасливих батьків. Важливо, щоб вдома не було скандалів, агресії. Тому що дитина, яка виховується в нездоровій атмосфері, ніколи не виросте хорошою людиною".

Лобода вже не раз казала, що змогла побудувати стосунки з Царем так, щоб це не позначилося на дочці

Фото з Instagram, прес-служби та "Viva!"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів