Мозгова показала вагітний живіт, дочку і волохатий торс чоловіка

1 грудня 2015, 11:17

Продюсер Альона Мозгова упевнена, що батьки мають проводити з дитиною якомога більше часу, тому питання няні для неї взагалі не актуальне.

А ще жінка не думає про можливість народити сина, бо настільки любить свою маленьку Соломію, що хоче приділити їй максимум часу.

Мозгова разом з чоловіком Володимиром Ткаченком та дочкою від нього знялася для "Viva!" та поділилася деталями материнства.

Альона і раніше показувала вагітний живіт

Альона народжувала дочку у присутності чоловіка, який сам захотів бути поруч.


"Я не наполягала, це було його рішення. Від себе скажу: мені було легше переносити біль, коли під час пологів Володя тримав мене за руку. Звичайно, він і сам боявся і був в стані напівнепритомності. Він намагався зняти народження донечки на айфон. Я потім переглянула відео - в кадр потрапила тільки спина лікаря", - поділилася продюсерка.

Володимир був поруч, коли кохана народжувала його дочку

Зараз Мозгова намагається справлятися з дочкою без зайвої допомоги.

"Я намагаюся все робити самостійно, Вова на підхваті вночі. Соломія зовсім невередлива дитина, ми скрізь беремо її з собою. Тому що батьки мають якомога більше часу проводити з дітьми, щоб у майбутньому між ними панувало повне взаєморозуміння", - зауважила жінка.

Альона самостійно вправляється з дочкою

"Дорослі, які передають дітей на виховання няням і бабусям, ризикують одного разу наштовхнутися на стіну нерозуміння. У мене була така загроза у стосунках з моїми старшими доньками. Добре, що ми не настільки дистанціювалася одна від одної. З Соломією я не допущу цього. Я не уявляю такого, щоб залишити її з кимось навіть ненадовго… Питання няні у нас навіть не піднімається", - підкреслила Мозгова.

На запитання, чи мріє він про сина, Ткаченко зазначив, що не проти, але от Альона ще не відійшла від третіх пологів. Сама ж Мозгова про сина не думає.

"Який син?! Я настільки люблю нашу дівчинку, що, мені здається, більше любити неможливо! Я хочу по максимуму все, що знаю, вмію і що свого часу недодала своїм старшим дочкам, вкласти в Солю. Я Вові так і говорила: "Якщо у нас буде дитина, то неодмінно дівчинка, тому що в моєму розумінні, ти - тато дівчинки!" - сказала продюсерка.

Подружжя поки не думає про ще одну дитину

Нагадаємо, про те, що 41-річна Мозгова стала мамою втретє, усі дізналися за півроку після народження її дочки. Відтоді Альона регулярно показує дівчинку у мережі та ділиться досвідом пізнього материнства.

Фото "Viva!"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів