Скрипка розказав про "елегантні підсрачники" й пояснив, чому "Обама - чмо"

23 травня 2016, 14:45

Музикант Олег Скрипка порівняв анексований півострів Крим із іржавим мотоциклом, котрий украли через недогляд хазяїв. А ще лідер гурту "Воплі Відопясова" заявив, що вірить у злуку України та Білорусі в одну сильну державу.

Чому він не вірить у демократію та вважає Барака Обаму найслабшим президентом США, Скрипка говорив у інтернет-програмі "Большая рыба".

"Є дім. Ти коло паркану поставиш мотоцикл. Він уже не їздить і трохи поіржавів. Але все одно мотоцикл, все одно добро. І, якщо ти не будеш пильнувати свого мотоцикла, його поцуплять. Із Україною – те саме. Є такий пагонець – Крим, котрим Україна не займалася. Там розвівся безлад у політичному, національному розумінні, й його просто поцупили…", - зазначив Скрипка.

Скрипка порівняв Крим із поцупленим мотоциклом

Він вважає, що в 2014-му році цю ситуацію в Криму та на Донбасі можна було вирішити так само, як це робиться, коли на сцену до артиста вилазить п’яний неадекватний глядач – тобто "елегантними підсрачниками". Проте цього не було зроблено, і причина – той-таки безлад.


Результатами Майдану і тим, що добро не перемогло зло, музикант не розчарований, але бажає Україні ефективних кризових менеджерів.

"Я ніколи ні в чому не розчаровуюся. Я просто спостерігаю за розвитком історії, як за вогнем. Це завжди цікаво. Люди, які вийшли вдруге на Майдан, гадали, що повториться та сама прекрасна ейфорія, що добро знову переможе зло. Ейфорія була, та легкої перемоги Майдан не приніс. Це закони світобудови", - сказав артист.

Музикант вірить у дієвість "елегантних підсрачників"

"Коли руйнується старий світ, до влади приходять пройдисвіти. Вони приводять державу в глухий кут. Після цього повинні прийти кризові менеджери, "Шарлі де Голлі", котрі зможуть вивести суспільство з глухого кута", - додав Скрипка.

Музикант вважає демократію міфом, "вигаданою прекрасною морквинкою", а вибори – не найкращим способом призначення голови держави.

Скрипка вважає, що демократія - міф

"Як бабусі, часом наполовину безграмотні, можуть обрати топ-менеджера держави, ходячи на вибори?.. Я не розумію, який повинен бути політик, у мене вища освіта. Мають обирати лідера спеціалісти, котрі на цьому розуміються", - вважає він.

Петрові Порошенку артист пригадує досі не проданий завод у російському Ліпецьку, а Барака Обаму вважає "добрякою" та найслабшим президентом США.

"Якби був інший чувак, якийсь більш сильний, він би розібрався з Росією просто… з їхньою міццю. А цей – добряка просто, а добряків не поважають і чморять, от зараз Обама – чмо просто в Росії", - підсумував артист.

Окрім Київської Русі найпозитивнішим періодом в українській історії Скрипка вважає Велике князівство Литовське, а гарне майбутнє бачить у єднанні України та Білорусі.

"Я серцем вірю в об'єднання України та Білорусі, тому що це був хороший приклад дружби народів. Я не знаю, станеться це коли-небудь чи ні, але якщо станеться – це дійсно буде дуже сильна держава", - заявив лідер "ВВ".

Нагадаємо, нещодавно Олег Скрипка зізнався, що не вірить у повернення Криму.

Фото з Facebook Олега Скрипки

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів