Брежнєва про дочку: Вона робить власний вибір і знає, що таке відповідальність

30 вересня 2016, 17:40

Співачка Віра Брежнєва тішиться з того, що її 15-річна донька Соня вже знає, чого хоче. Зіркова мама не стежить за всіма її кроками, бо впевнена, що дівчина достатньо відповідальна і доросла.

Що стосується майбутнього, то Соня, здається, вже визначилася з професією.

Про все це Брежнєва розповіла виданню "7 Дней".

Донька Віри вже давно має власну сторінку в Instagram і постійно її поповнює різноманітними фото, зокрема і в купальнику. Але співачка каже, що не стежить за кожним кроком Соні.


Новини компаній: установка бойлера

"Якщо її фотографії з'являються в моїй стрічці, то я переглядаю і ставлю лайк, але стежити за нею і щось забороняти не збираюся. Вона - доросла дівчинка і розуміє, що таке відповідальність. Знає, що є люди, які дуже уважно стежать за її сторінкою. У цьому сенсі вона вже дуже розумна людина", - запевнила артистка.

До слова, нещодавно Соня знялася у рекламі світшотів

"Звичайно, важко не звертати уваги, коли в коментарях пишуть гидоту. Навіть я, після 14 років в шоу-бізнесі, тільки недавно перестала реагувати на такі речі, тепер вчу Сонечку не реагувати на це. Ми не можемо жити поза соціумом і все одно будемо щодня стикатися з думками різних людей, якщо тільки не виїдемо жити на безлюдний острів. Догодити всім неможливо, а моїм дітям випала доля ділити зі мною і любов різних людей, і її відсутність", - зауважила Брежнєва.

Віра вчить дочку не звертати увагу на негативні відгуки у мережі

Також Віра сказала, що Соня вже приблизно знає, чим хоче займатися.

"У Соні в школі багато друзів, і мене тішить, що у неї з'явилася сильна спрага до знань. Я бачу, як вона дорослішає, їй вже 15 років, її думки щодо майбутнього знаходять форму, чого не було ще рік тому", - похвалилася співачка.

Молодша донька Віри - Сара - поки не має сторінки у соцмережі, але все частіше з'являється на фото з мамою

"Наразі Соня мріє пов'язати своє життя з кінематографом. Кілька років вона їздила в американський табір на кінозміну, де навчають всіх тонкощів: від роботи "хлопавкою" до того, як писати сценарії і вибудовувати кадри… Плюс ще й в тому, що все спілкування відбувається англійською", - поділилася Віра.

"Цього літа Соня дзвонила і просила: "Матусю, будь ласка, залиш мене тут довше". Тому у мене немає побоювань, що вона там втомлюється або їй там не подобається. Я рада, що моя дочка робить свій власний вибір. Найменше я б хотіла, щоб мої діти втілювали в життя якісь мої власні нереалізовані мрії і фантазії", - наголосила Брежнєва.

Окрім кіно, Соня цікавиться модою та вже знімається у рекламі і виходить на подіум

Фото "7 Дней" та з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів