Дорн розказав про перший секс, бальні танці та страх гучно пукнути

22 грудня 2016, 17:00

Співак Іван Дорн понад усе боїться привселюдно голосно пукнути, перший його секс був "під пивом", а бальні танці навчили його, як кидати дівчат.

Про особисте, весело і відверто музикант побалакав із театральною актрисою та зіркою Instagram Іриною Горбачовою.

Про це пише "Bestin.ua".

Своє дитинство Дорн зміг охарактеризувати трьома словами: "музика, мама, спорт". Зі слів артиста, малим він займався легкою атлетикою, плаванням на бальними танцями, котрим присвятив 8 років, хоча ніколи не виборював призових місць.


Конкретного бачення, ким він хоче стати, в малого Вані не було. Кортіло "красиву тьолочку, красиву тачечку, багато грошеняток".

У дитинстві Дорн займався бальними танцями

Бальні танці дали Вані "пластику, вміння програвати… навчили терпінню, витривалості 80-го рівня, спілкуванню з жінками". А ще Дорн опанував премудрість, як прощатися з партнерками та з дівчатами взагалі.

"Я просто не приходив на тренування кілька разів, і вони самі вирішували, що зі мною не треба мати справу… Потім, коли вже перестав займатися бальними танцями, я з дівчатами розставався приблизно таким же методом. Не брав слухавки, не дзвонив, нічого не говорив, тупо пропадав. Мені стукали в двері й кричали: "Ваня, я чую, що ти там, відчини двері!". А я мовчав, мене вдома нема", - поділився своїм "лайфхаком" музикант.

Дорн побалакав та пофотографувався з Ірою Горбачовою

Танець для Дорна – це ритміка та експресія. За допомого танців артист навчився самовиражатися.

"Я ж потім пішов на хіп-хоп іще, а пізніше просто танцював із пацанами на дискотеці, коли був діджеєм. Я додавав свою внутрішню пластику, і з'явився свій стиль. Гадаю, я став успішним не стільки завдяки голосу, скільки через пластику", - поділився він.

Іван згадав, як запалював на дискотеках

Із Dornabanda вони вже шість років разом, і найбільші сварки всередині колективу відбуваються в процесі написання пісень та після концертів. Зі слів Дорна, на ньому лежить функція роздачі прочуханів та "твердої руки".

"Я знаю, що короля робить почет. У даному випадку почет – це мої музиканти, природно, вони моє обличчя. Щоразу, коли мені щось не подобається, я починаю роздавати пиз**лів усім. Вони ненавидять мене понад усе за те, що це відбувається одразу, щойно ми спускаємося зі сцени, коли ще й штори не встигли зачинитися. Причому я пам'ятаю все!", - заявив він.

Артист роздає пиз**лі своєму почту

Також Дорн пам'ятає, кому позичає гроші, але назад їх не вимагає, сподіваючись на совість боржника.

"А якщо хтось не повернув, то хай попирхнеться, коли читатиме наше інтерв’ю. Загальна сума, яку я позичив, напевно, вже перевищує 250 тисяч доларів", - зізнався Ваня, додавши, що купив би віллу в Чорногорії, якби йому повернули всі ті гроші.

Найбільший страх Дорна, як з'ясувалося в ході бліц-опитування, це голосно пукнути при людях. А улюблений колір – синій.

Дорн відкрив свій найбільший страх

Якщо судити по улюблених Іванових спогадах дитинства, його важко було назвати цяцою-хлопчиком. Наприклад, у 14-15 років вони з подругою надурили батьків, сказавши, що ночують одне в одного, а самі гайнули грати в більярд, а потім на будівництво, дивитися на зірки.

"Прокинулися на світанку разом на цеглі, і десь о 6:30 пішли додому а-ля переночували одне в одного. Перевдяглися і пішли до школи", - поділився артист.

Співак поділився спогадами з дитинства

"Пам'ятаю свій перший секс під пивом. Підчепив дівчинку біля комп’ютерного клубу. Комп’ютерні клуби – це взагалі частина мого дитинства. Я зависав, бо тоді в мене вже було вміння програвати. Я був м’ясом у "Counter-Strike" – найсміливішим. Був, знаєш, таким ідіотом, котрого на ножах весь час валять", - пригадав Дорн.

А ще згадав про свій перший секс

"Іще вночі крав у батьків машину з гаража й їхав із пацанами на річку. Там були піщані кар’єри, і ми забігали на саму верхівку, а потім скочувалися. Додому верталися всі в піску, пилососили машину, ставили до гаража, і ніхто не помічав. Скидувалися по 2-3 гривні на бензин", - зазначив музикант.

"Ботаном" Ваня не був точно

Нагадаємо, торік Дорн розказав про цікаву традицію своєї родини: збиратися разом та ліпити пельмені.

Як відомо, співак уже й сам - двічі тато, але про своїх донечок воліє пресі не розказувати.

Фото з "Bestin.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів