Тимошенко на 10-кілометровій пробіжці розказала про онуку, зятя та "зачіску бійця"

13 березня 2017, 15:02

Екс-прем’єр Юлія Тимошенко вирішила нагадати, що давно є затятою бігункою. Щоранку вона долає дистанцію у 10 кілометрів протягом останніх років 30-ти.

Під час пробіжки Леді Ю дала інтерв’ю "ТСН" та розказала про свого другого зятя, про онуку та про те, чому змінила косу на інші зачіски.

Лідерка "Батьківщини" запевнила, що ранковий біг для неї – як молитва.

"Не помолитися не можна і не побігати не можна. Якщо не побігаю, мені потім дуже важко", - запевнила депутатка.


Тимошенко вже не вперше демонструє пробіжку

Іноді цю традицію підтримує і чоловік Олександр, але окремо від дружини. Дочка Женя теж бігає, однак зараз відновлюється після пологів.

"Іноді я зустрічаю тут депутатів з інших фракцій. 2-3 бігають, ну нечасто", - додала Юлія Володимирівна.

Тимошенко у шапочці показалася зранку на пробіжці

До речі, бігати Тимошенко любить під важкеньку музику.

"Як правило, я слухаю рок-н-рол, важкий рок, моя улюблена група – фінська група "Nightwish. "Металіку" теж люблю", - приголомшила смаками Леді Ю.

А 6 років тому депутатка бігала під класичну музику. Мабуть, життя було спокійнішим.

Іноді компанію Тимошенко складють її лабрадори - Босс і Баффі

На запитання, як же вона бігає з хворою спиною, депутатка пояснила, що після в’язниці рік лікувалася, а потім ходила одне коло. І лише через три роки знову почала бігати.

На дієтах Юлія Володимирівна не сидить. Вважає їх шкідливими.

"Тому що, коли людина сідає на дієту, вона розбалансовує свій внутрішній комп'ютер… Ніколи не раджу сідати на дієти. І це, повірте, перевірено роками", - заявила депутатка.

Юлія Володимирівна не радить сидіти на дієтах

Сама Тимошенко зараз має спеціальний стиль харчування.

"Їсти 1 раз на день не можна, 5-6 разів на день, небагато, трошечки, не більше 250 грамів, до обіду тільки вуглеводи. Все крапка. Потім непогано поїсти на друге харчування, трошки фруктів: яблука, апельсини, але теж не більше 250 грамів, а з обіду – переходити на білки. В обід переходимо на білки: м'ясо з овочами, потім риба з овочами", - розказала Леді Ю.

Депутатка їсть 5-6 разів на день

Також Тимошенко пояснила, чому вирішила змінити свою фірмову косу, яку вона назвала зачіскою бійця, на інші зачіску.

"Просто багато років вдома, коли мені не треба було виходити на якісь політичні події, я завжди була з такою зачіскою. І так склалося, що я абсолютно несподівано для себе в цій зачісці прийшла до парламенту. Ця і коса – мої звичні зачіски. Заплетення коси займає у мене 7 хвилин вранці, і я потім почуваюся дуже впевнено. І так саме ця зачіска часу не забирає – хвостик зав'язав і в бій", - поділилася депутатка.

З таким хвостиком Юлія Володимирівна звикла ходити вдома. Так, на її думку, вона виглядає жіночніше. А косу називає зачіскою бійця

Цікаво, що любителька дорогих брендів зараз, за її словами, обирає український одяг. Ну і свою улюблену Айне Гассе.

Тимошенко також запитали про її вже другого зятя – Артура Чечоткіна.

"Його час перевірив на високі людські моральні якості. Мій зять прекрасний. Я щаслива, бо щаслива моя донька. Я завжди, коли спілкуюся з зятем – розповідаю йому анекдот, який я дуже люблю. Це коли 2 чоловіки зустрічаються, і один другому каже: "Послухай, в мене теща справжній янгол". А другий йому каже: "Блін, ну пощастило тобі, а моя ще жива!". І це такий жарт у нас, бо насправді я дуже добра теща, він мене дуже рідко бачить", - розказала лідерка "Батькіщини".

Нинішнього зятя Тимошенко дуже хвалить. Хоча про першого вона теж була непоганої думки

Зі слів Тимошенко, донька з родиною живе у власному будинку. Чечоткін – власник банку, тому допомога тещі йому не потрібна.

Що ж до нової ролі бабусі, Юлія Володимирівна самокритична.

"Моя люба онучка Єва - прекрасна, це промінець світла і сонця і дарує всім стільки любові. Це просто нове життя почалося. Але бабуся я не дуже…Тому що я не так часто буваю, як це потрібно. Мені хотілося б більше", - зізналася депутатка.

Жужа з Артуром разом вже 5 років

На запитання, чи схожа онука на неї, Тимошенко відповіла:

"Хотілося б щоби вуха в неї були точно не мої! Тому що мої вуха далекі від ідеалу. Але я точно знаю, що характер в неї буде такий, як в усіх жінок в нашій родині. У нас взагалі в родині народжуються лише жінки, у нас не народжуються чоловіки. У нас така жіноча родина, Єва продовжила цю традицію", - зауважила екс-прем’єрка.

Нагадаємо, про те, що Тимошенко стала бабусею вперше, повідомили у червні 2016-го року.

До речі, про те, що Леді Ю бігає, ще у 2009-му розказував її охоронець.

Стоп-кадри з відео "ТСН", фото з Facebook та "Гламурчіка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів