Міка Ньютон: Я більше не хочу бути зіркою і з’являтися в українській пресі

28 квітня 2017, 14:14

Співачка Міка Ньютон більше не хоче бути зіркою і фігурувати в пресі, особливо в українській.

Після участі у "Євробаченні-2011" та переїзду до Америки, артистка повністю змінила своє життя та ставлення до шоу-бізнесу.

Про те, як їй вдалося влаштуватися у США, Міка розказала авторам фільму "Американська мрія. У пошуках правди", який з 5-го травня покажуть у багатьох містах країни.

"5-го червня буде 6 років, як я живу в Америці, як я переїхала сюди. Якщо чесно, я ніколи не думала, що переїду і залишу все… Я про Америку реально нічого не знала. Я ніколи не цікавилася і ніколи не думала, де я буду", - згадала дівчина.


Міка Ньютон стала однією з героїнь фільму про українців, які реалізувалися в Америці

Як відомо, тоді Міка ще співпрацювала з продюсером Тимофієм Нагорним.

Також співачці лестила можливість попрацювати з одним із найвідоміших американських продюсерів – Ренді Джексоном.

"І коли все це прокручувала в голові, я думала: а коли ще в мене буде такий шанс спробувати, просто розвинутися як людина, як артистка і попрацювати з одним з найбільших продюсерів в Америці. Хоча я розуміла, що просто не буде. Я розуміла, що по-перше, я їду без англійської мови взагалі, я забула все, що я знала", - зізналася співачка.

На початку свого життя в США Міка Ньютон працювала з Ренді Джексоном (ліворуч) та спілкувалася з такими зірками, як Стівен Тайлер (праворуч)

"Я знала, що буде дуже багато проблем. Ну тобто я не вийду одразу на червону доріжку. Хоча мені щастило, що мене преса добре прийняла", - зауважила вона.

На червону доріжку Міка все-таки виходила, і не раз

Ще у 2014-му Міка мріяла про натовпи на своїх концертах та дует із Джастіном Тімберлейком.

Про особисте життя Міки нічого не відомо, а от її білий лабрадор частенько з'являється на фото

Але потім щось пішло не так, і в червні 2016-го співачка зізналася, що не співала вже два роки і подалася в актриси. Судячи з її Instagram, заробляє вона переважно зйомками у рекламі.

Останні роки Міка знімається переважно у рекламі

Схоже, що образа на українців, які перемивали їй кістки дуже довго після "Євробачення", зокрема і у пресі, в Міки існує і досі. На запитання, в чому причина такого ставлення до неї з боку людей, дівчина сказала:

"Я думаю, що це все сидить десь далеко в середині... Вже два роки, як я вирішила, що не хочу з’являтися в українській пресі, я не хочу, щоб про мене писали. Не хочу - і все".

Тепер Міка не прагне фігурувати в українській пресі

"Мені набридло це, я не хочу бути зіркою. Я маю на це повне право. Я не хочу, щоб мене обговорювали. Тому я почала робити менше постів. Просто хотіла собі займатися своїми справами, розвиватися", - додала Міка.

Крім того, співачці набридли запитання про те, чому вона зробила паузу у співочій кар’єрі.

"Я маю повне право не хотіти співати, як Адель це робила, як робив Джастін Бібер. Вони пішли з шоу-бізнесу на чотири роки. Ніхто цього не помічає… Якщо ти хочеш зробити унікальну музику, на це потрібен час", - підсумувала Міка Ньютон.

Може, незабаром Міка приголомшить світ своєю музикою, а поки радує американців своїми формами

Фото з Instagram та авторів фільму "Американська мрія"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів