Матіос розповів про "вареничний" рекорд, улюблені серіали та відсутність гаманця

17 липня 2017, 13:00

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос запевняє, що не має гаманця та кредитки, майже не витрачає гроші та може з’їсти кілька десятків вареників за раз.

Про свій побут, схильність до повноти і тату у вигляді сови Матіос розповів у програмі "Інтимні зони".

Будинок на 518 квадратів, у якому живе Матіос, орендує його дружина-мільйонерка

Вже колись дружина Матіоса, Ірина Барах, яка вже 25 років вирощує хліб і має мільйонні статки, казала, що кличе чоловіка "плєдіком".

"…Бо я приходжу і ховаюся вдома. Я настільки вичавлений приїжджаю з роботи, що я не хочу нічого, це великий "біч" для родини, але так є. Та завдяки стосункам, які в нас є, що в нас дружна й дуже велика родина, я почуваюся щасливим", - зауважив головний військовий прокурор.


Ось тут, у цій кімнаті Матіос і стає тим "плєдіком"

В одній з кімнат у будинку Матіоса є великий телевізор.

"Я чого сплю так мало – я приходжу додому, і щоб відволіктися, дивлюся, що мені подобається. Крайній серіал, який я подивився – з Томом Харді "Табу". Любимо Вуді Аллена, люблю Бессона "5 елемент", я завжди кажу, що я 5 елемент", - розповів пан Анатолій.

Матіос спить по 4-5 годин, але серіали подивитися встигає. А ще він прокидається о 6-й, аби позайматися у спортзалі

На запитання, хто за все платить, Матіос зазначив – дружина, бо він сам навіть кредитки не має.

"Я не витрачаю гроші. Я не ношу гаманець, єдине що ношу – це посвідчення і дозвіл на зброю. У мене достатньо висока зарплата (48 тисяч гривень – ред.), але я її фактично не трачу. Сьогодні заплатив за ремонт службової машини. Люблю ще, якщо ми кудись їдемо, доньці щось купувати", - зізнався Матіос.

"Вона мені якось замовила блиск для губ, довелося усіх моїх знайомих євреїв в Одесі просити, щоб вони з Америки замовили і сюди переслали. Він коштував 20 доларів, але ви б бачили втіху тієї маленької дівчинки, яка отримала дорослий блиск для губ", - згадав прокурор.

З подорожей Матіос з дружиною привозять багато цікавих речей

Через те, що Матіос має схильність до зайвої ваги, дружина обмежує його у їжі.

"Страшенно люблю вареники. Іноді люблю з’їсти сала із часничком, але тоді не можна на роботу, бо жодна жуйка не може позбавити запаху. Люблю шоколад, можу з’їсти півкіло шоколаду", - розповів він та похвалився власним рекордом з поїдання вареників – 56 штук за один раз.

Схованок шоколаду прокурор не має, бо, каже, від дружини неможливо щось сховати
В армії Матіос мав вуса, а зараз їх не носить, бо схожий "на продавця шаурми та апельсинів"
Цю картину Анатолій намалював сам у 1989-му році, коли служив в армії
Одним із хобі головного військового прокурора є шахи. У них він грав навіть з Борисом Ложкіним в Адміністрації президента

Також Матіоса знову запитали, чому він зробив татуювання у вигляді сови.

"У мене гарний біцепс. Всіх пацюків поїдає сова. Сова – це мудрість. Полює вночі. І пугу-пугу, козак з лугу", - пояснив прокурор і додав, що робив тату в Києві у майстра Ілюші, коштувало воно 200 доларів.

Процес татуювання тривав 7 годин, за які Матіос викурив пачку цигарок

А от про особисте життя і про те, чому роман з Іриною тривав досить довго, перш ніж вони вирішили побратися, Матіос казати відмовився.

"Мені було важко прийняти рішення одружитися, особливо за таких обставин, що вона може дозволити собі майже все…" - лише і сказав прокурор.

Крім того, що Ірина кличе чоловіка "плєдік", вона ще й вважає його нудним

Фото "Української правди" та стоп-кадри з відео "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів