Мейхер: Була б чоловіком - тримала б гарем

22 вересня 2017, 16:24

Співачка Надія Мейхер не приховує того, що ще дівчинкою почала манити до себе чоловіків. Проте екс-"ВІА Гра" завжди знала, що має бути десь той єдиний, хто підкорить її серце.

Про сварки з чоловіком-бізнесменом Михайлом Уржумцевим, про "втечі" в ліс і чому вона вважає себе "універсальним солдатом", Надя розповіла в інтерв'ю російському журналу "Антенна Телесемь".

"Коли я була 9-річною дитиною, стала ловити на собі чоловічі погляди. Рано розвивалася, видна така дівчина була..." - зазначила Мейхер.

Мейхер зажди була в центрі уваги чоловіків

І схоже, їй це лестило: "Так, якби я була чоловіком і жила в арабських країнах, я тримала б гарем".


Попри популярність у протилежної статі, Надя заміж не те що не поспішала, а навіть і не збиралася.

"І от тепер розумію: якби я не поєднала своє життя з чоловіком, який був посланий мені Богом і який виявився моєю долею, я б могла ніколи не вийти заміж. Тому що я не боюся самотності, мені завжди є чим зайнятися, багато що цікавить. У якийсь момент, ще до зустрічі з чоловіком, я зрозуміла, що я або зустріну свою долю, або житиму сама", - пояснила вона.

Уржумцев зумів стати тим єдиним для Наді

Як відомо, Мейхер познайомилася з бізнесменом Михайлом Уржумцевим ще в 2009-му році. І трапилося це з легкої руки російської актриси й режисерки Ренати Літвінової.

За довгі роки подружнього життя Надія й Михайло встигли народити двох донечок - Анну і Марію. А ще співачка і бізнесмен навчилися зрілим стосункам. І навіть сваряться "з розумом".

"Ось ми з чоловіком можемо поскандалити на тлі втоми, але обидва розуміємо, що це саме від утоми, а не від того, що ми одне одному набридли", - сказала Мейхер.

Та, схоже, скандали у Наді й Михайла проходять без биття посуду та галасу.

"Знаєте, я людина яка не скандалить, а замикається. Можу мовчати днями, мене не пробити. Мені потрібен час, щоб охолонути і знайти виправдання вчинку людини чи його словам. Непорозуміння - найнеприємніше, що може бути в сімейних стосунках", - упевнена співачка.

Співачка, виявляється, любить усамітнитися в лісі

Артистка також вирішила розповісти, що робить, коли їй подобається чоловік, але це не взаємно, або у цих стосунків немає майбутнього:

"Не знаю, чи підійде це іншим. Якщо мені хтось подобався, що я розуміла, що ці стосунки кінцеві, мені достатньо було написати вірша. Коли ти пишеш вірші, це ж не просто набір красивих слів, вірші можуть бути пророчими. Вмикається певний канал, через який до тебе йде інформація. Тому свої почуття, які ти хочеш висловити комусь, але не можеш, достатньо перевести у красиві вірші й заспокоїтися".

На думку Надії, найкраще поезія пишеться на самоті.

"Я часто їжджу за кермом сама, у мене немає водія, Долаю тисячу кілометрів за добу, коли їду на гастролі, і я щаслива, що можу побути на самоті з собою. Іноді вдається вибратися в ліс, і там я також щаслива, я відновлююся, єднаючись з природою. Вдихаю лісові запахи і наповнююся силою", - зізналася вона.

"Голодна" й "універсальна" Мейхер

Наостанок Мейхер розповіла, чому стала "універсальним солдатом".

"Я - голодний художник. Не фізично голодний, внутрішньо. Це якась безмірна цікавість. Я в якийсь момент для себе усвідомила, що життя безкінечне і безмірне. Чим багатогранніше ти будуєш своє життя, тим краще. І не важливо, професіонально ти цим займаєшся чи аматорськи", - почала артистка.

"Чому я стала універсальним солдатом, а не лише співачкою? Тому що не треба застрягати в своїй професії, дуже важливо, щоб ще щось було. Ось я співаю, але ще є телебачення, можна писати, бути дизайнером одягу, фотографувати..." - додала вона.

Фото Instagram і "Антенна Телесемь"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів