Бужинська з зірочками на бровах розказала, чому блондинкою бути дорого

28 лютого 2018, 10:45

Співачка Катя Бужинська найбільш комфортно почувається саме в образі білявки та запевняє, що носити такий колір волосся – задоволення не з дешевих.

Для журналу Makeup You артистка приміряла незвичний образ та поділилася деякими бьюті-секретами.

"До сімнадцяти років я була світло-русявою з легким рудим відливом. Потім подруга запропонувала мені приміряти яскравий холодний блонд, навіть сама мене пофарбувала. Я відчула, що це мій стан і мій колір. Відтоді практично завжди залишаюся блондинкою", - згадала Катерина.

Бужинська змінювала багато образів, але завжди повертаєтья до звичного блонду

Щоби волосся залишалося здоровим, Бужинська їх підживлює.


"Блондинкою бути дорого. Для того щоб зберегти волосся здоровим, треба багато часу і коштів. Такий блонд, як у мене, не кожен може собі дозволити. Не всім це подобається. Мене, буває, умовляють: зроби колір натуральніше. А я не хочу принципово. У мене свій стиль! Не збираюся підлаштовуватися під інших людей, під те, що подобається їм", - заявила Катя.

Цікаво, скільки важить ця прикраса

привезла з Домінікани олію мигдалевого горіха і лікую нею волосся", - зауважила співачка так, ніби в Києві не можна купити таку саму олію.

Що ж до фігури, то нічого спеціального 38-річна Бужинська не робить.

"На щастя, у мене стрункий батько, і у спадок мені передалася його генетика. Ні в чому не обмежую, і навіть можу на ніч з'їсти торт", - похвалилася на заздрість іншим жінкам Катя.

Мабуть, усі жінки мріють їсти торти на ніч та не гладшати

"Часто гастролюю і всі зайві калорії скидаю на кожному концерті. Коли йду зі сцени, у мене костюми наскрізь мокрі", - додала вона.

Нагадаємо, у грудні 2016-го Бужинська стала мамою двійні.

Фото Makeup You

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів