Монатік згадав, як у порожній квартирі спав на матраці зі своєю "героїнею"

6 червня 2018, 12:37

Співак Діма Монатік досить рідко розказує про дружину та дітей.

Але всі знають, що він дуже цінує свою кохану Ірину Демічеву і постійно наголошує, що вони подолали довгий шлях до слави разом.

5-го червня артист зустрічався з фанатами у рамках заходу "Viva! Вечір із зіркою" та розповів, чому вважає свою жінку героїнею.

"Це просто приголомшлива жінка, мені казково пощастило. Вона - втілення всього, що має бути в жінці для мене. Вона пройшла зі мною все: вогонь, мідні труби, все, що було ... Ми починали в орендованій квартирі, де у нас був тільки матрац. Ми пройшли все разом, кожен крок", - наголосив Діма.


Ірина намагається бути непублічною персоною, тому тривалий час про неї мало хто знав

"Я не можу не цінувати цей момент, тому що вона була зі мною, коли я був з абсолютно опущеними руками, вона була тією, хто говорив, що у мене все вийде, що я все зможу. Які б не відбувалися складності, а їх багато у всіх людей, я завжди можу покластися на свою дружину. Так навіть просто поговорити, душу вилити ... " – розповів Monatik.

Жінка, яка вірила у Монатіка, коли він сам у себе не вірив

"Як нею не захоплюватися, якщо вона подарувала мені двох синів. Я був на двох пологах, я бачив, що це для жінки... Вона для мене героїня!" – підсумував артист.

Обличчя синів Діма досі не показував

До речі, народження другого сина Діма вперше прокоментував лише торік. Тоді ж він розказав, чому "засекречує" своїх діток.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів