Козловський про виступ у Москві: Це було необдумано, я не розумів, що роблю

2 липня 2018, 17:28

Співак Віталій Козловський прокоментував свій виступ у Москві 9-го травня. Вже зараз, коли минуло два місяці, артист визнав, що його вчинок був необдуманий.

Чому так сталося, і як він бачить ситуацію тепер, Віталій розказав "Комсомольській правді в Україні".

За словами Козловського, його неодноразово запрошували до Москви, однак він категорично відмовлявся. А на 9-те травня взяв і поїхав.

"Зараз поясню чому. Мій дід воював на території Росії, пройшов всю війну. З дитинства мені розповідали історії про війну, про те, як жилося по війні, як святкували 9 травня тоді, в 1945-му. Раніше щороку ми ходили на парад. Тому до цього свята у мене завжди було особливе ставлення", - почав розповідати співак.


Козловський виправдався бабусею та дідусем

Утім, Віталік визнав власну помилку.

"…Я настільки був зосереджений на своїй роботі, піснях, музиці, гастролях, кліпах, що іноді поверхово і вузько дивився на глобальну політичну ситуацію. Думаю, ця вся ситуація мені була необхідна, щоб у всьому розібратися і зрозуміти. Зрозуміти, що артист - це не просто співак, або актор, особа, яка стоїть осторонь від глобальних подій в країні. Це, перш за все, свідомий громадянин своєї країни і приклад для своїх шанувальників", - заявив Козловський.

Також Віталік наголосив, що його умовою на концерті у Москві було те, щоб його зі сцени оголошували як Заслуженого артиста України.

"Ми ще з моєю командою переживали, що нас закидають камінням. Але там ніхто каменями не закидав, закидали на батьківщині. Ти їдеш туди зі своєю метою, своїми думками, а люди це розцінюють зовсім по-іншому. Тобі здається, що ти все робиш правильно, я не вважав це "зрадою", - зізнався співак.

Два місяці Віталік аналізував і міркував

Тривалий час він не давав коментарі, бо треба було все обміркувати.

"І зараз я чітко для себе розумію: я - українець, я - український співак, який в своїй державі співає вже 15 років. Я не хочу зараз нікого переконувати, що я патріот і дуже люблю свою країну. Я доведу це вчинками. Цей концерт - був вчинок необдуманий, я до кінця не розумів, що роблю", - підкреслив Козловський.

"…Концерти в Росії, яка є країною-агресором, відтепер для мене неприпустимі", - запевнив він.

Більше Віталік до Москви не збирається

До слова, Віталік зауважив, що сума гонорару за виступ у Москві була такою ж, як і в Україні.

Як відомо, після вчинку Козловського, Львівські депутати вимагали позбавити його звання Заслуженого.

"Мене не позбавили ніяких звань, тому що я не порушив жодного закону України. Якби існував закон про те, що забороняється діяльність на території РФ, тоді кожна людина би чітко знала і розуміла, що вона робить, для чого і чи потрібно їй це робити. Таких законів немає, тому мільйони українців зараз виїжджають, і я тому свідок… Якась в країні дискримінація. Чомусь одні їздять і їм - нічого, а інші, як я, поїхали віддати данину пам'яті своєї бабусі і дідові, і їх затаврували. Правила повинні бути для всіх єдині", - побідкався співак.

Також Козловський перепросив у своїх фанатів за скасовані концерти.

"…Більшу частину своїх виступів скасував я сам, тому що були погрози з боку "патріотів", і я не хотів, щоб люди були свідками того, що відбувалося на концертах моїх колег. Я боявся, щоб ніхто не постраждав. Мені б дуже хотілося, щоб в моїй країні патріотизм асоціювався з толерантністю. Тому що за допомогою таких радикальних речей, якими користуються патріоти, не побудуєш щастя в країні", - підсумував Віталік.

Нагадаємо, про виступ Козловського у Москві стало відомо випадково, коли хтось побачив відео у соцмережах. Сам співак не афішував поїздки до Росії. Зате маййже одразу заявив, що не вважає свій вчинок зрадою і не боїться цькування.

Результатом скандалу стали скасовані концерти.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів