"Ручна" Подкопаєва про стосунки: Я розслабилася і дозволяю себе балувати

8 серпня 2018, 15:14

15-го серпня гімнастці Лілії Подкопаєвій виповниться 40. І саме в цьому віці спортсменка знайшла своє кохання та знову зібралася заміж.

Про роман із бізнесменом Ігорем Дубинським, який живе і працює в Атланті, Ліля вже розказувала. А тепер в інтерв’ю Viva! розповіла і про те, як змінилося її життя з появою чоловіка.

"О, я стала така вся "ручна", - зізналася олімпійська чемпіонка.

Ігор зробив Лілю "ручною"

"Коли я була трохи молодшою, з подивом дивилася на людей більш старшого віку, які трималися за руки в громадських місцях. В Європі та Америці таке зустрічається часто, а для мене це здавалося трохи смішним, якось по-дитячому. А зараз, коли я в стані закоханості, хочеться триматися за руки. Ти розумієш, що тобі насправді абсолютно неважливо, що подумають про тебе інші", - поділилася Лілія.


Тепер Ліля і фото в купальнику частіше викладає

"Взагалі, дуже багато змінилося в моєму світі. Це любов, це тепло, це комфорт. Коли відчуваєш, що можна нічого не говорити і розуміти один одного з півслова, з пів погляду", - зауважила Подкопаєва.

"Ми навіть сміялися з цього приводу: я тільки збираюся сказати: "А ...", а Ігор уже вгадує, що я хочу сказати. Такий зв'язок, таке взаєморозуміння - це чарівно", - додала вона.

Дубинський стане вже третім чоловіком Подкопаєвої

На запитання, чи балує її Ігор, Лілія сказала:

"Я розслабилася і дозволяю, щоб мене балували".

Ліля нарешті розслабилася

Свої стосунки з нареченим Подкопаєва називає романтично-прагматичними.

"Такий шанс, як у нас, випадає, напевно, раз на мільйон. Це не той випадок, коли людей намагаються цілеспрямовано познайомити, звести. У нас все було дуже нестандартно. Після знайомства ми зідзвонювалися, разом вечеряли, просто їздили на машині навколо Атланти, годинами говорили ні про що, дивилися на зірки", - поділилася гімнастка.

Виходити заміж спорстменка хоче у білому брючному костюмі

"Ми багато говорили про життя. Я раніше мучилася питанням: "Що ж таке любов?" І всім друзям задавала його. Любов же не можна помацати, потримати в руках, як і щастя ..." - мовила Ліля.

"Тепер щастя можна потримати за руку", - додав Ігор.

Нагадаємо, Подкопаєва має двох дітей - сина Вадима та доньку Кароліну. Дубинський так само батько двох і теж двічі був у шлюбі.

Фото з Instagram та Viva!

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів