Красуня, яка була свідком убивства Нємцова, претендує на корону "Міс"

Четвер, 9 серпня 2018, 11:58

Фінал цьогорічного конкурсу "Міс Україна Всесвіт" обіцяє бути особливо цікавим. Адже окрім імовірної коханки чоловіка Ані Лорак, Яни Беляєвої, у ньому візьме участь ще й Ганна Дурицька, яка була єдиним свідком убивства російського політика Бориса Нємцова.

З лютого 2015-го року, коли і сталася жахлива подія, про Аню майже не було чути. Як ТаблоID розповіли в оточенні дівчини, їй знадобилося багато часу, щоб оговтатися від пережитого стресу.

Зараз Аня - учасниця конкурсу краси, а три роки тому була свідком смерті Бориса Нємцова

Тепер Дурицька готується до конкурсу та знову активно постить фото у мережі.

@missukraine_universe #missukraineuniverse2018 #roadtomissuniverse2018 #миссукраинавселенная #missuniversepageant #67thmissuniverse #roadtomissuniverse #roadtomissuniverse #pageant

Публикация от Anna (@anna_aleksandrovna_11) 29 Июл 2018 в 8:27 PDT

На сторінці "Міс Україна Всесвіт" в Instagram Аню називають творчою особистістю, яка любить подорожувати, відвідувати музеї та виставки.

"Найголовніше захоплення дівчини - література, вивчення іноземних мов, світової культури та мистецтва. За освітою Анна - психолог, вільно володіє двома іноземними мовами. Регулярно займається улюбленим видом спорту - верховою їздою. Анна вірить в перемогу елегантної краси, яка йде від серця", - саме так описують Дурицьку.

 Окрім всього, Дурицька працювала моделлю, але до звання топ-моделі не дотягнула

Про особисте життя Ганна не каже, але величезні букети троянд на фото у її Facebook говорять самі за себе. 

 Від кого квіти - загадка
 Але кавалер (кавалери?) явно щедрий

До слова, тоді у 2015-му році у пресі писали, що Дурицька мала серйозні стосунки з Нємцовим. Нібито їх познайомив усім відомий Петро Лістерман. Але нині дівчина не дає коментарів з приводу смерті політика і своїх з ним зв'язків. 

Фінал "Міс Україна Всесвіт"-2018 відбудеться 14-го серпня. Кажуть, в Ані є всі шанси на перемогу 

Фото з соцмереж


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів