Гросу розказала, чому пішла від Лепса, та про інтрижку з одруженим футболістом

Середа, 22 серпня 2018, 10:00

Співачка Аліна Гросу, яку російські ЗМІ вже впевнено називають новим секс-символом, нарешті розповіла, чому ще рік тому пішла від продюсера Григорія Лепса.

А ще виконавиця в інтерв’ю "Супер.ру" вкотре запевнила, що не робила жодної пластики, та прокоментувала свій невдалий роман з аргентинським футболістом Маркосом Рохо.

Отже, з Лепсом Гросу розірвала відносили через розбіжність поглядів.

"Він хотів, щоб я співала шансон, а я все-таки більше схилялася в бік сучасної танцювальної музики", - зазначила Аліна.

 Співпраця Гросу та Лепса тривала близько двох років

"Я навіть якось раз співала дуетом з Лепсом "Рюмку водки" - пам'ятаю, Григорій Вікторович навіть попросив щоб звукорежисер зробив мене "тихіше", тому що я могла його заглушити. Розлучилися ми нормально - скандалу не було, просто я пішла своїм шляхом", - запевнила дівчина.

 Аліна вирішила робити танцювальну музику

Також Аліна, якій давно закидають пластичні операції, знову наголосила, що нічого не робила.

"Я за свої 23 роки жодного разу ні вдалася до таких речей і готова сказати це на будь-якому детекторі брехні! Справа в тому, що у мене українське коріння, і якщо ви подивіться на мою маму - а у неї шостий розмір грудей, наприклад, вам все стане ясно. Іноді хочеться навпаки не збільшити, а зменшити об'єми", - зізналася співачка.

 Гросу зізналася, що іноді їй хочеться навіть зменшити свої форми

Ще 4 роки тому Гросу помітили в компанії форварда Аргентинської збірної Маркоса Рохо, який тоді був одружений. Співачка тільки зараз розказала про те, як почався їхній роман.

"Я познайомилася з Маркосом, коли він грав у московському "Спартаку" - я зайшла в бар, де він сидів зі своїм агентом і пив пиво. Я відразу впіймала на собі його погляд, ми познайомилися, а потім почали зустрічатися", - почала згадувати Аліна та запевнила, що навіть тоді не знала, що Маркос – відомий футболіст.

 Під час інтрижки з аргентинцем Аліні було 19 років

"Для мене це був просто звичайний симпатичний хлопець, іноземець. Якось раз нас побачив мій друг і "Аліна, а ти знаєш хто він? Це ж Маркос Рохо". Я погуглила і з подивом виявила, що Маркос одружений. Потім побачила на його руці татуювання з жіночим ім'ям - як виявилося пізніше, це було ім'я його дочки, яка у нього народилася буквально за три дні до нашого знайомства", - повідала Гросу.

 Аліна запевнила, що не знала, хто такий Маркос

"При цьому він весь час повторював, що я - його "only one love" і таке інше. Коли я запитала в очі про дружину і дітей, єдине, що він сказав - "Як ти дізналася?". Звичайно ж, для мене це був крах усього. Спочатку мені було шкода себе, а потім його дружину, яка нічого не знала. Звичайно, наші стосунки припинилися", - зазначила Гросу.

 Гросу закидали романи з російськими акторами, але сама вона не підтверджувала жоден 

Тепер Аліна приховує свої романи та лише натякає на заручини, які поки не привели до серйозних змін в особистому житті співачки. 

Фото з Instagram та Maxim


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів