Зіанджа згадала про перший роман із чоловіком та про "творчу клітку" Могилевської

28 листопада 2018, 16:39

Співачка-трансгендер Зіанджа, яка наробила галасу своєю участю 8-му сезоні "Голосу", а багато років тому була зіркою Борисом Апрелем, дала своє перше велике інтерв’ю після тривалого мовчання.

Ведучому "Зе Интервьюер" Зі розказала і про свій перший роман із чоловіком, і про творчі взаємини з Наталею Могилевською, та чим вони закінчилися.

Як виявилося, перші стосунки Зіанджі з чоловіком відбулися у Китаї, коли вона втекла туди у пошуках грошей та творчої свободи.

"Тут (в Україні – ред..) я була супер-незайманою... На той момент незайманою", - зізналася артистка.


Зіанджа прийшла на інтерв'ю та зізналася, що за два тижні набрала 10 кіло: "Я жеру, як скотина. Вага скаче дуже швидко. Я можу швидко погладшати і швидко схуднути"

Згадуючи той період, співачка, схоже, дещо плутається у даних. Тому важко сказати, скільки саме часу вона пропрацювала у Китаї. Начебто з 2012 до 2014-го років.

І саме там Зі познайомилася з дорослим і досвідченим чоловіком – вірменином, який жив в Америці.

"Я зайшла в МакДональдс за бургером і за шейком, і ми просто там познайомилися. Я виглядала як мокрий собака - з ранку прокинулася, без макіяжу і всього подібного. Там я себе вже відпустила поповній, ходила як є, була собою", - розповіла Зіанджа.

"Я в житті дуже жіночна. Тому я зустрічалася з ним як жіноча істота. Як дівчина", - Зауважила вона.

Зіанджа і справді дуже жіночна. І це при тому, що вона запевняє, що ніколи не приймала жіночі гормони

Також Зі пояснила, що чоловіки, які зустрічаються з трансгендерами, не є геями.

"Ось геям-чоловікам подобаються геї-чоловіки. А чоловіки, яким подобаються дівчата-трансгендери - їм просто подобаються екзотичні дівчата", - наголосила співачка.

Також Зі підкреслила, що була не перша така жінка у свого бойфренда.

"У нього вже були стосунки з трансгендерами. Він був розвинений у цьому. Це я була супер-недосвідченою", - зізналася вона.

Роман тривав 5 місяців, а потім пара розлучилася, бо чоловікові треба біло повертатися до Лос-Анджелеса. А Зіанджа не виносить стосунки на відстані.

Зіанджа була на "Голосі" у команді Потапа та вилетіла з проекту у квітні

Окрім свого першого роману, артистка згадала також про відносини зі своїм першим продюсером – Наталею Могилевською, яка після "Фабрики зірок" взяла тоді ще Бориса Апреля під своє крило.

Однак душе швидко Боря зрозумів, що перебуває у творчій клітці і не може нічого робити сам.

"Я не могла самовиражатися, випускати пісні. Могилевська не дуже цікавилася моєю думкою. Якоїсь миті я навіть залишилася без домівки. У нас були невеликі заробітки, мені не було за що зняти квартиру, ночувала на лавочці десь три дні", - розповіла Зіанджа про часи, коли була ще Борею Апрелем.

Зіанджа хотіла свободи і знайшла її спочтаку у Китаї, а потім у США

На запитанням, чому не попросила допомоги в друзів, Зі сказала:

"Я мовчала, нічого не казала друзям, вони думали, що і суперзірка, супермільйонерка. Тому я мовчала".

Зараз, за словами Зіанджі, з Могилевською вони не спілкуються, бо нема потреби. Але розійшлися добре, без скандалів та прокльонів.

До речі, іноді Зіанджа викладає свої архівні фото, на яких вона ще хлопчик Боря

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів