Окунська похвалилася довгокосим сином і закликала не купляти дітям брендові речі

15 квітня 2019, 10:24

Екс-дружина депутата Сергія Власенка Наталія Окунська похвалилася сином Андрієм, якому 14-го квітня виповнилося 25 років.

Жінка, яка вже кілька років разом з чотирма дітьми живе у Парижі, давно не показувала старших синів. А хлопці, судячи за все, дуже змінилися зовні.

На сторінках у соцмережах Наталія виклала фото довгокосого красеня-іменинника.

"Не можу повірити, як швидко летить час", - написала Окунська.


 
У далекому 2013-му Окунська показувала Андрія, який вражав гнучкістю. Хлопець тоді займався йогою і був ніби гумовий
 
А тепер Андрій міг би бути моделлю чи актором

А ще багатодітна мати дала пораду іншим мамам не витрачати гроші на брендів одяг для дітей .

"Припиніть купувати дітям елітні брендові речі. Якщо ви дійсно їх любите. Пожалійте їхню психіку. Не тільки їхню, але і всіх оточуючих дітей. Не ростіть соціальних інвалідів. Не вбивайте в дітях амбіції, не робіть їх інфантильними і тими, хто не бажає чогось досягати. Не прищеплюйте неповагу до грошей з раннього дитинства", - написала Наталія.

"Діти не повинні розбиратися в дорогих брендах, і, тим більше, змагатися в їхній вартості. Дітям не потрібен дорогий одяг. Він так само рветься, брудниться, втрачається, як і дешевий. Ні, він не носиться довше, тому що діти виростають з нього швидше. Навчайте дітей не викидати ваші гроші, а заробляти Свої", - закликала Окунська.

 
Сама Наталія завжди наголошувала, що теж не любить дорогі бренди

"Прищеплюйте дітям смак до знань, до роботи, до благодійності, а не смак до грошей, які вони ще не заробили. Навіть якщо ваш достаток дозволяє, а тим більше, якщо не дозволяє – не втрачайте глузд. Не купуйте брендові речі дітям. Це не принесе їм користь", - наголосила Наталя.

"Вкладайте гроші в освіту. Це найкраще, що ви можете зробити для своїх дітей. Якщо ви їх дійсно любите", - підсумувала вона.

 
А в Парижі вона тим більше не купляє дорогих речей

Нагадаємо, у листопаді Окунська хвалилася своєю 12-річною дочкою Поліною. А ще до того - старшою дочкою Марією.

Фото з соцмереж

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів