Окунська не любить бренди і "незрозумілі" підбори

15 листопада 2010, 10:55

Колишня дружина депутата від БЮТ Сергія Власенка Наталя Окунська раніше не пропускала жодного дня показів на Тижні моди у Києві. Цього року блондинка змінила тактику, відвідавши всього кілька дефіле. Втім, до гарних речей і стильного одягу тусовщиця не збайдужіла.

Як зізналася Окунська, вона не любить брендові речі, "незрозумілої" висоти підбори, а також гаяти час на ходіння по магазинах.

"Мені шкода часу на шопінг. У будь-якій поїздці, нарівні з відвідуванням музеїв і театрів, стало традицією купувати хоча б одне вбрання. Як правило, це нікому невідомий в Україні бренд", - розповіла Окунська "JetSetter.ua".

Сукня BGN, туфлі Karen Millen, сережки hand made, клатч привезений з італійського містечка Амальфі

Втім, улюблених брендів у Наташі взагалі немає:


"Я не люблю брендовий одяг. Він надто пізнаваний, і є велика імовірність зустріти його ще на комусь. До того ж, велика кількість підробок робить такий одяг безхарактерним".

Сукня зшита на замовлення, сережки vintage, годинник Wabene

"Безумовно, іменні речі може мати будь-яка жінка, але за умови, що вона сама обирає для себе такий формат. Особисто мені неважливо, чий одяг. Він просто має мені подобатися. Ніколи не купувала гостро модні речі, може, тому у моєму гардеробі все актуально", - каже екс-дружина адвоката Власенка.

Натомість Наталя любить шити собі речі на замовлення. Скажімо, вже деякий час вона плідно співпрацює з українським дизайнером-гультіпакою Тарасом Краскіним.

"Практично всі вбрання для червоних доріжок шиє для мене Тарас Краскін. Ми розуміємо одне одного без слів, і я люблю цю багаторічну співпрацю", - зізналася Окунська.

Сукня дизайнера Тараса Краскіна

За словами жінки, вона любить довгі, до підлоги, вечірні сукні.

"...Але, на жаль, у нас мало заходів, де вони доречні. Щиро поважаю тих, хто завжди дотримується дрес-коду..."

А проявом розкоші Окунська вважає не бренди та діаманти, а наявність смаку.

Костюм зшитий на замовлення, сережки hand made

Табу для тусовщиці - штани-кльош та каблуки середньої висоти: "Ще у школі я зрозуміла, що не буду носити штани-кльош і каблуки середньої "незрозумілої" висоти. Я не надягну нічого, що візуально робить гірше".

Правда, невисокі підбори Наталя полюбила не так давно.

"Років 8 тому я відкрила для себе взуття на низькому ходу, і відтоді вже ніщо не може змусити мене надягти підбори вранці. У мене активний спосіб життя, і мені потрібно бути впевненою, що я не втомлюся. Для вечірнього виходу підходить каблук не менше 10 сантиметрів", - резюмувала Окунська.

Сукня vintage, футболка H&M, прикраси і гумові чоботи куплені на блошиному ринку у Франції

За словами Наталі, обидві її дочки - і старша Маруся, і молодша Полінка - "великі модниці і вже потихеньку перетягають до себе" мамині аксесуари.

"Цінність усіх доповнень - у їхній розмаїтості на усі випадки життя. Маючи в арсеналі багато аксесуарів, можна створювати щоразу нове вбрання. Мені така творчість подобається навіть більше, ніж покупка нової речі", - запевнила Окунська

Сукня і босоніжки привезені з Амальфі, прикраси vintage

Фото Катерини Ніколайчук "JetSetter.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів